Autor Wątek: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1  (Przeczytany 15060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sanCH0

  • *
  • DCS:BS, LO:FC2
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 10, 2009, 20:16:57 »
Cytuj
Generalnie to #@$$$#^@#$! czyli czeka mnie deaktywacja i reinstalka całości, co też pewnie nie gwarantuje, że wszystko będzie działało ok. Zachodu dużo, a damski wuj tak naprawdę ten pacz poprawia...

Jeśli chcesz po prostu odinstalować i zainstalować ponownie Black Shark'a to nie musisz używać deaktywacji.

http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=568704&postcount=3
Polish Virtual Air Force - LO:FC 1st FIS Sanch0

poko24

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 10, 2009, 20:23:38 »
Ja też mam błąd. Sprawdzam, próbuje - o co kaman? Jak uda mi się to rozgryźć, napiszę.

Offline uziel101

  • 16th VTFS
  • *
  • samoloty, czołgi, pociągi
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 10, 2009, 20:28:12 »
Ja zainstalowałem na wersję ang (download) z podmienionymi dźwiękami na rosyjskie i modami (za późno przeczytałem) i wszystko działa ja trzeba. A przynajmniej tak mi się wydaje  :002:

Nowe trymowanie jest chyba lepsze do dżoja bez ff. Do tego jest nowy dźwięk informujący o wciśnięciu i puszczeniu trymera.
That's Vietnam music... can't we get our own music?

poko24

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 10, 2009, 20:38:17 »
Dobra! Działa! Ja odistalowałem BS całkowicie, wyczyściłem rejestr i śmieci Advanced System Care, pozamieniałem wszystko co mogłem w Viscie w "panelu sterowania/opcje językowe i regionalne" prócz zmiany języka i klawiatury i zrestartowałem kompa. Zainstalowałem BS na nowo a potem od razu patcha. Poszło bez błędu.

narrator

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:15:28 »
A powiedzcie, właściciele rosyjskich wersji, jak to u Was jest teraz z kokpitem? Przed patchem miałem ustawione w opcjach, że napisy w picie mają być po angielsku. I kokpit miałem po rosyjsku, ale "metki" miałem po angielsku. A teraz mam albo wszystko in English (bez sensu), albo wszystko pa ruskij:/ (a jeszcze mimo wszystko te metki się przydawały)

Cholera, sprawa wygląda jeszcze gorzej - ABRIS też się zrusyfikował, a wtedy miałem taki cwany układ, że metki i ABRIS po angielsku a cała reszta w cyrylicy  :karpik
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2009, 21:21:03 wysłana przez narrator »

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:22:31 »
Tak, teraz jest albo wsio po rusku, albo all in english.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

narrator

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:27:26 »
Ale kanał  :icon_confused: Mam dziwne wrażenie, że to przez to ten patch tyle waży... Ciekawe czy da się wstawić oryginalny kokpit z drugiej instalacji spod W7.

poko24

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 10, 2009, 21:44:13 »
Tak, teraz jest albo wsio po rusku, albo all in english.
No właśnie to zauważyłem. Ale po co w takim razie opcja "kokpit rosyjski/angielski". Po to żeby zmienić tool tips?

[EDYCJA] Zmiana tool tips też nie działa.
Trymer nie reaguje w ogóle. Coś jest nie tak z tym patchem... :005:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2009, 21:54:12 wysłana przez poko24 »

narrator

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 10, 2009, 22:08:43 »
U mnie trymer działa choć jakoś mniej pewnie niż przedtem mimo, że teraz potwierdza włączenie klikiem.

Poko24, widziałem, że się udzielasz na forum ED - mógłbyś spytać o te kokpity bo Twój angielski jest zdecydowanie lepszy od mojego?

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 10, 2009, 22:12:44 »
Logika trymera została zmieniona (można w opcjach zmienić na starą gdyby nie odpowiadała).
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

poko24

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 10, 2009, 22:22:41 »
Już wiem o co chodzi :) Jeżeli zmienisz język menu sposobem "ru1" nie zmienisz translacji kokpitu. Teraz można zmienić CAŁY kokpit na angielski ;) jeżeli zostawisz rosyjskie menu. Po zmianie opcji znowu przemieniasz nazwę katalogu na "ru1" i opcja zostaje.

Skasowałem moje pytanie na forum ED, bo zespół nie za bardzo lubi pytań związanych ze zmianą translacji menu. To przecież kiedyś było tajne info.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2009, 22:29:34 wysłana przez poko24 »

John Cool

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 10, 2009, 22:33:32 »
Ale kanał  :icon_confused: Mam dziwne wrażenie, że to przez to ten patch tyle waży...

Podejrzewam że to bardziej wina nowych modelów oraz 50 nikomu niepotrzebnych "narodowych" skinów Ka-50 (sic!), nowych skryptów w edytorze etc.

Ściąganie "pucza" zmęczyłem, samemu jednak nie mam czasu go teraz testować.

narrator

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 10, 2009, 23:13:31 »
Cytuj
Już wiem o co chodzi :) Jeżeli zmienisz język menu sposobem "ru1" nie zmienisz translacji kokpitu. Teraz można zmienić CAŁY kokpit na angielski ;) jeżeli zostawisz rosyjskie menu. Po zmianie opcji znowu przemieniasz nazwę katalogu na "ru1" i opcja zostaje.

Czyli nie ma szans na to by mieć kokpit po rusku, a ABRISa i metki po angielsku? Niezależnie od tego czy mam folder ru1 czy ru gra zachowuje się tak samo tj. albo wszystko w angielskim albo ruskim.

poko24

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2009, 23:31:02 »
Czyli nie ma szans na to by mieć kokpit po rusku, a ABRISa i metki po angielsku? Niezależnie od tego czy mam folder ru1 czy ru gra zachowuje się tak samo tj. albo wszystko w angielskim albo ruskim.
No, trochę też nad tym ubolewam... Może da radę coś wymyśleć. Zobaczymy, popróbujemy.

poko24

  • Gość
Odp: DCS: Ka-50 Black Shark - Patch 1.0.1
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 11, 2009, 13:30:34 »
Eureka! Wiem czemu nie działał mi trymer. Mam kierownicę FFB, więc BS traktuje jakbym miał kontroler z FFB, a przecież przy takiej configuracji jest zupełnie inna logika trymowania. Trzeba zmienić wartość "ForceFeedbackEnabled = true;" na "ForceFeedbackEnabled = false;" w pliku producer.cfg (katalog /Ka-50/config). Stary trik, który trzeba było wykonać jeszcze przed patchem, ale zupełnie wyleciało mi to z głowy.