Autor Wątek: Wspólne latanie Online / Stawianie Serwera  (Przeczytany 48932 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Odp: Wspólne latanie Online / Stawianie Serwera
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 01, 2009, 12:05:20 »
każda godzina będzie dobra Yoyek by Wam szmaty na pergoli potargać :118:
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline leszek660

• *
  • " Na mój skromny jedyny sposób " L.G.Buchheim
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 01, 2009, 12:10:46 »

Może być 20.00, w każdym razie będę na ventylu.
IL2 1.2, IŁ1946, LC/FC 1.12, MS 2004 / X, ił2 CoD,
DCS, RoF, BoS, HL - EKG_leszek .

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2009, 12:22:16 »
  Może być 20.00, w każdym razie będę na ventylu.

Ok, 20.00 czas przylaczenia do 20.10, bedzie hasło: neoqb
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2009, 12:24:58 »
Nie wiem jak sie stawia ale daj może jakieś standardowe samoloty. Tak co by nie ostał się ktoś na trawie :)
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline panzerjager

• *
  • Fritz Rauch
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2009, 13:23:34 »
OK-też będe.Z tym znikaniem to wiecie chyba że macie 60 czy 50 sekund na start i wzniesienie sie na 50 m-inaczej wysadza z siodła?Idiotyczne ale tak jest.
Ja wczoraj latałem sporo na serwerze o swojsko brzmiącej nazwie "server name"-ilość slotów 20, (notabene wyszykiwarka serwerów pokazuje błędną liczbe graczy-było 2/20,wchodze a tam 18/20 ) zresztą nie pierwszy raz i wszycho było ok.Może poza tym że zdenerwowany ostrzelałem swojego bo mi wysokie przejście zrobił Francuz i świecie byłem przekonany że wszyscy lecą po mnie  :001:
Latały Nieuporty,SE 5 i Pfalze-poza oczywiście defaultami.Jak sloty był nieobsadzone to pozostawały na lotnisku i tyle.A propos-pierwszy raz zostałem zbombardowany po kapotowaniu-mogłem sobie pooglądać jak fruwa kadłubek...
Mam nadzieje że polatamy na full realu-unikam jak ognia serwerów z ikonkami.
Zauważyłem że latają online dwaj łącznicy z boiska Sq.303-niejaki Kwiatek i ktoś jeszcze-pamiętam ich z Iła.
OCB z tym ventylem-to jakiś kom ?
Pomerania 1945
Co. E 75th 9th Infantry Div. "Riverine Rangers"

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 01, 2009, 13:28:14 »
No mam nadzieje że tylko FR wchodzi w grę :121: Ja juz latałem z Kwiatkiem i z Boomerem też z 303ciego. Chłopaki są tak samo dobrzy jak w iłku czy FB. Kurcze może jednak kupię jeszcze dzis S.E 5? I tak jest na czele mojej listy "must have". A musiałbym go trochę choć oblatać.

Offline panzerjager

• *
  • Fritz Rauch
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 01, 2009, 14:11:36 »
OK-kupiłem Pfalza-jeśli można to poprosze miejsce dla niego na aerodromie.Taka jeszcze jedna uwaga-zróbmy czas rundek jakiś wyższy-bywało tak że czas się kończył a walka trwała.
Pomerania 1945
Co. E 75th 9th Infantry Div. "Riverine Rangers"

Offline leszek660

• *
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 01, 2009, 14:56:13 »
 Dokładnie jak się nie zmieścisz w czasie to wylatujesz  :001: , mógł któryś matoł napisać na czacie jak ich pytałem :121:,
zmyłkę powoduje  pojawiająca się po tym fakcie  informacja że user  ma błędy w rejestracji , i jak się tu domyśleć że
powód jest tak banalny  :005:.
 Dzięki Panzerjager chodzi o ten właśnie serwer czyli "server name".

« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2009, 15:02:19 wysłana przez leszek660 »

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 01, 2009, 19:10:06 »
Jak dodać waypoint w edytorze oraz start i koniec misji?

www.yoyosims.pl

Kacper

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2009, 23:26:33 »
Wspominał kolega Leszek ze widział mnie na serwerze ROFa śpieszę donieść że to niebyłam ja. Owszem wchodziłem na multi ale jako obserwator ponieważ jeszcze nie opanowałem w stopniu wystarczającym ROFa aby zmierzyć się w realu, aż że lubię zaglądać do multi ogromne zdziwienie wzbudził we mnie serwer postawiony na mój NIK wiec albo koś używa takiego samego Nika albo co gorsza ktoś podszywa się podemnie. Pozdrawiam Kacper

Offline leszek660

• *
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 01, 2009, 23:38:27 »

Lol , faktycznie stał serwerek o nazwie takiej jak twój nick :001:

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 03, 2009, 00:05:28 »
Dodam, że wczoraj sobie lataliśmy i było naaaaaprawdę fajnie. Dziś nie dałem rady ale sim wciąga niesamowicie i latanie online. Mam juz nowa misje. Powinno być lepiej :) Pzdr.

www.yoyosims.pl

Offline lucas

• *
  • RoF, FSX
    • 1.PUŁK LOTNICZY
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 03, 2009, 09:25:05 »
Lataliśmy od 20:00 do 1 w nocy - Yoyo, Panzer, Leszek, Rutkov, kanalkrank i ja. Latało się przezacnie - mimo, że walki krótkie, a lotniska oddalone od siebie zaledwie o kilka kilometrów.

"Skrzydlata husaria współczesna, lotnictwo polskie, czuwa w powietrzu. Warkot motoru chroni każdą piędź polskiej ziemi." - Kronika PAT, maj 1939.

« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 03, 2009, 10:00:18 »
Czy komunikacja głosowa jest wymagana żeby polatać z Wami?

Offline lucas

• *
  • RoF, FSX
    • 1.PUŁK LOTNICZY
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 03, 2009, 11:04:23 »
Nie, na przykład Rutkov był tylko "na nasłuchu" - siedział na Ventylu, ale nie miał mikrofonu.

Wracając jeszcze do walk, to muszę stwierdzić, że strona aliancka ma naprawdę ciężko przy obecnej konfiguracji rozgrywek. SPAD to nie jest najlepsza maszyna do agresywnej walki przy ziemi. Ale nic, trzeba twardo ćwiczyć, bo S.XIII to będzie moja "defaultowa" maszyna online (oraz w zamyśle chłopaków z 1.PL). Do tego dochodziło świetne latanie zespołowe chłopaków po stronie niemieckiej. Maszyny Kajzera może i nie najszybsze i nie najlepiej się wznoszące w porównaniu ze SPADem XIII, ale są stabilne, łatwe w pilotażu i mają bardzo dobrą siłę ognia, o czym się kilkakrotnie przekonałem :) No i gdy się wie w co trafić, to jest tzw. "krótka piłka".

"Skrzydlata husaria współczesna, lotnictwo polskie, czuwa w powietrzu. Warkot motoru chroni każdą piędź polskiej ziemi." - Kronika PAT, maj 1939.