Autor Wątek: Pomoc dla początkujących - Rise of Flight  (Przeczytany 60216 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline John Cool

• Global Moderator
    • http://www.rsp.prv.pl
Pomoc dla początkujących - Rise of Flight
« dnia: Lipiec 26, 2009, 17:05:23 »
W ramach prac porządkowych w tym dziale, wzorem innych sekcji Forum pozwoliłem sobie utworzyć nowy wątek, tym razem przeznaczony na pytania osób początkujących w tej grze.

Proszę zatem wszystkich świeżych graczy którzy mają jakieś stosunkowo banalne pytanie (typu: "którym klawiszem i dlaczego właśnie tym uruchamia się silnik?") o umieszczanie swoich wątpliwości właśnie w tym wątku zbiorczym.

Odnośnie bardziej złożonych zagadnień/problemów zw. z simem proponuję zakładać oddzielny wątek ze stosowną nazwą i klarownym opisem problemu. To tyle.
МАССАНДРА: "Микоян Артём Славный Сын Армянского Народа Дарит Радость Авиаторам".

Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota przeprowadza atak dokładnie tak, jakby go tam nie było. Gieorgij Żukow (1896-1974)

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Pomoc dla początkujących - Rise of Flight
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2009, 17:07:44 »
Tak na marginesie, po lądowaniu i kołowaniu jeszcze z większą prędkością, gdy samolot ją wytraca zaczyna tańczyć na trawce i można dość łatwo uszkodzić skrzydła (do tej pory kontrowałem to zachowanie sterem i lotkami), ale nie zawsze wychodziło. Doskonałym rozwiązaniem okazało się dociśnięcie płozy przez ściągnięcie wajchy już jak tracimy właściwości lotne. Samolot toczy się prosto + lekkie kontry orczykiem i gra gitara.  :001:
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

kapulet

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 29, 2009, 12:35:59 »
Może ktoś podać ustawienia zakładek? Bardzo proszę. Można w screenach będzie szybciej  :001:

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2009, 15:59:59 »
Może ktoś podać ustawienia zakładek? Bardzo proszę. Można w screenach będzie szybciej  :001:
Jakich zakładek?  :011:
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

kapulet

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2009, 16:30:01 »
Settings.

« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 30, 2009, 23:29:56 »
Czy ktoś bawi się ROFem pod Win7 64bit? Jutro mam zamiar zrobić taki manewr i nie chcę niespodzianek.

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 31, 2009, 00:17:31 »
Żadnych problemów oprócz kalibracji joya ale to nie wina Billa :)
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline vowthyn

• *
  • dziecko RoF'a
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 31, 2009, 09:02:29 »
Waszym zdaniem lepiej RoFa zainstalować pod XP, czy pod Vistą x64? Sądziecie że wykorzysta lepiej dwa rdzenie i pamięć pod Vistą? Ktoś się orientuje czy struktura gry pozwala np na jednoczesną instalację na dwóch systemach (w sensie czy nie będzie kłopotów z autoryzacją online jak raz zaloguję się spod XP a innym razem spod Visty)? Mój sprzęt nie jest już pierwszej nowości, więc przy tak wymagającym tytule chciałbym optymalnie spożytkować dostępne zasoby mocy.

« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:17:56 »
Dobrze mi się wydaje że w tym simie nie ma tracków ani replay?

Kacper

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 31, 2009, 10:35:26 »
Narazie nie ma ale obiecują że będą. Pozdrawiam Kacper

Offline panzerjager

• *
  • Fritz Rauch
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 31, 2009, 14:40:52 »
Tak na marginesie, po lądowaniu i kołowaniu jeszcze z większą prędkością, gdy samolot ją wytraca zaczyna tańczyć na trawce i można dość łatwo uszkodzić skrzydła (do tej pory kontrowałem to zachowanie sterem i lotkami), ale nie zawsze wychodziło. Doskonałym rozwiązaniem okazało się dociśnięcie płozy przez ściągnięcie wajchy już jak tracimy właściwości lotne. Samolot toczy się prosto + lekkie kontry orczykiem i gra gitara.  :001:
U mnie niespecjalnie to zadziałało-ale zadziałało dodanie gazu na końcu plus kontra sterem kierunku.
Pomerania 1945
Co. E 75th 9th Infantry Div. "Riverine Rangers"

Online some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 31, 2009, 15:15:15 »
Czy komuś udało się jednocześnie włączyć postefekty i antyaliasing?
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline panzerjager

• *
  • Fritz Rauch
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 31, 2009, 15:27:26 »
Mi.Przy włączonym AA nie działa mi tylko DOF.Poza tym wszystkie efekty działają.
Pomerania 1945

Online some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 31, 2009, 15:30:00 »
Dobra, przyznaję, źle sformułowałem pytanie.  :002:

Na jakiej karcie i jakie ustawienia driverów?
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline panzerjager

• *
  • Fritz Rauch
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 31, 2009, 15:39:14 »
OK.Więc karta jako się rzekło Gigabyte Radeon 4850 512 MB RAM.Ster 9.7.Nic nie wstrząsane-bo mam tylko Display Driver bez CCC.
Pomerania 1945