Autor Wątek: Pomoc dla początkujących - Rise of Flight  (Przeczytany 60355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Pomoc dla początkujących - Rise of Flight
« Odpowiedź #360 dnia: Luty 26, 2014, 14:55:43 »
Z tego co wiem wersja steam jest traktowana oddzielnie przynajmniej jeżeli chodzi o zestawy samolotów, które nie są "kompatybilne" z normalną wersją gry.

« Odpowiedź #361 dnia: Luty 26, 2014, 14:58:51 »
Dzięki za odpowiedź ale pewnie i tak kupię :)
Na Steam ten zestaw kosztuje 60 EU a tu jest za 3,99 USD + Vat

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #362 dnia: Luty 26, 2014, 15:37:48 »
Ale te "bombowce" to chyba 4 sztuki

SPAD 7.C1 (150HP and 180HP)
    Albatros D.III
    Halberstadt D.II
    Nieuport 11.C1

Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

« Odpowiedź #363 dnia: Luty 26, 2014, 15:54:31 »
To powinny być te dwa zestawy:

Rise of Flight: Channel Battles Edition
http://store.steampowered.com/app/244050/?snr=1_7_7_151_150_1
SPAD 13, Nieuport 17, Nieuport 28, Albatros D.Va, Fokker D.VII, Fokker DR.1, Pfalz D.XII, Sopwith Camel, S.E.5a  Felixstowe F.2a.

Rise of Flight: Channel Battles Edition - Legendary Bombers DLC
http://store.steampowered.com/app/244065/?snr=1_7_7_151_150_1
    Gotha G.V
    Handley Page 0-400
    DFW C.V
    Brandenburg W12
łącznie z dodatkiem
ROF: CBE - Furious Wings http://store.steampowered.com/app/244061/
SPAD 7.C1 (150HP and 180HP)
Albatros D.III
Halberstadt D.II
Nieuport 11.C1

Trochę to dziwnie w Indie Gala opisane ale przynajmniej mam taką nadzieję :)
Zresztą ok 20,00 PLN w sklepiku to koszt jednej maszyny a tu powinno być trochę samolotów, kanał i trochę modyfikacji więc warto zaryzykować.

« Odpowiedź #364 dnia: Luty 26, 2014, 16:21:20 »
Niestety już nie mogę modyfikować wcześniejszego posta.
Po dokonaniu zakupu dostałem dwa klucze do Steam na
Rise of Flight: Channel Battles Edition
http://store.steampowered.com/app/244050/?snr=1_7_7_151_150_1
Rise of Flight: Channel Battles Edition - Legendary Bombers DLC
http://store.steampowered.com/app/244065/?snr=1_7_7_151_150_1
Nie wiadomo co z dodatkiem ROF: CBE - Furious Wings (którego opis jest na Indie Gala w zakładce Legendary bombers ) może to zwyczajny błąd w opisie.

« Odpowiedź #365 dnia: Luty 26, 2014, 17:37:29 »
Albo błędny opis albo tytuł. Co dostałeś po wpisaniu kodu do Steama? Legendary Bombers czy Furious Wings?

« Odpowiedź #366 dnia: Luty 26, 2014, 17:41:16 »
Albo błędny opis albo tytuł. Co dostałeś po wpisaniu kodu do Steama? Legendary Bombers czy Furious Wings?

Tak jak napisałem powyżej Legendary Bombers DLC

Czy ta gra jeszcze żyje?
« Odpowiedź #367 dnia: Lipiec 30, 2014, 06:55:29 »
Witam

Bardzo bym prosił o krótką pomoc. Jestem dość świeży jeżeli chodzi o symulatory, ale wciągam się co raz to bardziej. RoF przykuł moją uwagę i zastanawiam się czy nie wydać na niego kilku złotych. Nie umiem jednak ocenić na ile ten symulator jeszcze żyję - z tego co widzę to 777 pracuje też nad drugim symulatorem WWI oraz oczywiście nad nowym IL'em, a jeżeli chodzi o community to zauważyłem jeden polski dywizjon, przy czym mam wątpliwości co do jego aktywności. Druga kwestia to co ewentualnie kupić ? Iron vs Ultra Edition, kampania, mapa ?

Zefirro

• Gość
« Odpowiedź #368 dnia: Lipiec 30, 2014, 09:37:56 »
RoF nigdy nie był aż takim hitem jak np. seria Ił-2, w dużej mierze ze względu na to, że zdecydowanie mniej osób interesuje się lotnictwem tamtych czasów niż np. z II wojny światowej. Aktywność ze strony producenta jest mniejsza, ale właśnie wczoraj pojawiła się aktualizacja zawierająca nowy samolot: Hanriot.
Jeśli chodzi o aktywność użytkowników, to myślę, że, dobrze szukając, da się znaleźć zainteresowanych wspólnym lataniem. Mniej niż kiedyś, ale wciąż da się. 1PL z tego co wiem, też jest aktywny :) - nawet mieliśmy w tym roku taką małą wymianę - wspólny lot w RoF. Sami w naszej eskadrze też czasem zbieramy się na niezobowiązujące potyczki w RoF, ponieważ większość członków symulator posiada, a lot na "szmatolocie" jest miłą odmianą od huku silników odrzutowych.

Moim zdaniem jeśli chodzi o opłacalność, to dla kogoś, kto zaczyna zupełnie od zera, najlepiej kupować wersję na Steam. Kiedyś w paczce od Indie Gala były za bardzo małe pieniądze (kilka Euro?) Channel Battles Edition, Furious Wings DLC, Legendary Bombers. Wydaje mi się, że klucze na te paczki są do dostania w internecie (w sensie: jakimś sensownym źródle, a nie na Allegro). Poza tym co jakiś czas są przeceny na samym Steam, zwykle -50%, ale w grudniu w ramach Winter Sale było przez 8 godzin -75%. Ja skorzystałem wtedy z okazji i udało mi się kupić wszystkie dostępne wtedy na Steam pakiety za łączną kwotę 45,42 Euro, co uważam za świetny interes. Na Steam jest prawie cała zawartość, bez czterech samolotów (mają pojawić się w tym tygodniu) oraz wszystkie modyfikacje do samolotów.

Poza tym polecam na początku pobawić się darmowymi samolotami w RoF, samemu pooglądać jak to wygląda na serwerach multi i przekonać się, czy to jest to, czego poszukujesz.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #369 dnia: Lipiec 30, 2014, 15:57:52 »
Co kilka miesięcy są też promocje -50%, możesz więc kupić coś co starczy na pewnie do października (jak będzie teraz "Autumn sale") i potem dokupić sobie resztę. Akurat niedawno (czerwiec) była taka promocja właśnie.
Ew. ten Ilya: http://ilyamuromets.net/ . Przedsprzedaż zacznie się jutro od razu z dostępem, 10 samolotów na start znanych z RoF z tym samym FM itp. plus S-22 w tym.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #370 dnia: Lipiec 30, 2014, 16:27:36 »
Co kilka miesięcy są też promocje -50%, możesz więc kupić coś co starczy na pewnie do października (jak będzie teraz "Autumn sale") i potem dokupić sobie resztę. Akurat niedawno (czerwiec) była taka promocja właśnie.
Ew. ten Ilya: http://ilyamuromets.net/ . Przedsprzedaż zacznie się jutro od razu z dostępem, 10 samolotów na start znanych z RoF z tym samym FM itp. plus S-22 w tym.

Czy promocje obejmuje zwykle też demo upgrade? Najbardziej chyba na tym pakietem ultimate się zastanawiam, plus ewentualnie kampania i mapa kanału... na żadnym konkretnym samolocie obecnie mi nie zależy stąd paczka wydaje się wmiarę sensownym rozwiązaniem. Ilya mnie też zastanawia właśnie, o ile early access specialnie mnie nie kręci - mam do IL2:BOS i myślę, że mogłem się wstrzymać w sumie -  to mam trochę oporów inwestować w ROF z obawy, że za pół roku wszyscy tylko w Ilya będą grać.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #371 dnia: Lipiec 30, 2014, 17:10:58 »
Zobaczy się jutro jaka będzie to cena. W sumie osoby, które mają RoF'a i te modele powinny mieć jakaś zniżkę bo 9 maszyn jest prosto z RoF. Te promo dotyczyło zazwyczaj całego sklepu RoF: http://riseofflight.com/en/store .

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #372 dnia: Lipiec 30, 2014, 19:43:40 »
(...)to mam trochę oporów inwestować w ROF z obawy, że za pół roku wszyscy tylko w Ilya będą grać.

1C zapowiedziało, że jeszcze tego lata poznamy dalsze losy "RoF". Nie chce mi się wierzyć żeby zdecydowali się na pogrzebanie tej marki, więc raczej doczekamy się zapowiedzi "RoF 2" - tym niemniej to i tak będzie oznaczać koniec dodatków do "RoF 1".

Zefirro

• Gość
« Odpowiedź #373 dnia: Lipiec 30, 2014, 20:05:53 »
Właśnie to nie do końca pewne. Wskazówką może być to, że u mnie jakiś czas temu folder z programem w wersji steamowej automatycznie zmienił nazwę na "Rise of Flight 2.0".

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #374 dnia: Lipiec 30, 2014, 21:26:46 »
RoF 2 mają w planach. Faktycznie, wkrótce ma być zajawka na ten temat.

www.yoyosims.pl