Autor Wątek: Pomoc dla początkujących - Rise of Flight  (Przeczytany 59480 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Pomoc dla początkujących - Rise of Flight
« Odpowiedź #375 dnia: Lipiec 30, 2014, 22:01:14 »
RoF jest na tyle ciekawą pozycją i dobrym simem, że można w niego zainwestować. Zanim wyjdzie RoF 2 jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie. Poza tym nie trzeba szarpać teraz paczki tylko sobie przy okazji jakiejś promocji sprawić wybrane samoloty i bawić się dalej.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #376 dnia: Czerwiec 01, 2015, 14:14:54 »
Orientuje się ktoś z Was czy jest możliwość scalenia zawartości dwóch różnych kont w RoF? Odziedziczyłem po znajomym konto z kilkoma samolotami, których nie posiadam i chciałbym móc je wcielić do swojej macierzystej stajni bez instalowania  gry na nowo.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #377 dnia: Czerwiec 01, 2015, 15:22:39 »
Raczej technicznie tego nie da się ogarnąć ponieważ wg. regulaminu zakupu dodatki są przypisane na jedno tylko konto i nie da się ich przenieść na inne.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #378 dnia: Czerwiec 01, 2015, 16:57:27 »
Napisz do ich wsparcia. Ja kilka razy prosiłem o różne sprawy i zawsze udawało się to załatwić. Prawdopodobnie będziesz musiał mieć klucze do konta/zawartości, oraz kontrolować e-maile, pod którymi konta funkcjonują.

Tako rzecze,
Zaratustra

« Odpowiedź #379 dnia: Październik 27, 2015, 08:32:43 »
Panowie, które z tych dodatków warto zakupić jako pierwsze? Dopiero rozpoczynam przygodę z tym symulatorem, i chciałbym wydać nie więcej niż: 30 € korzystając z obecnej promocji -60% :D
  • Rise of Flight: Ace Pack
  • Rise of Flight: Battle of Saint-Mihiel
  • Rise of Flight: Birth of Warbirds
  • Rise of Flight: Bloody April
  • Rise of Flight: Channel Battles
  • Rise of Flight: Furious Wings
  • Rise of Flight: Intrepid Flyers
  • Rise of Flight: Legendary Bombers
  • Rise of Flight: Ultimately the Best Fighter

« Odpowiedź #380 dnia: Październik 27, 2015, 08:57:07 »
1 i 6 sobie na razie daruj bo to są tylko modyfikacje do samolotów. W 5 poza samolotami dostaniesz jeszcze mapę kanału La Manche + kampanię. Reszta z tej listy to paczki z samolotami. Kupujesz te którymi masz ochotę polatać.

edit: Weź tylko pod uwagę, że jak zdecydujesz się na Steamową wersję RoFa to nie będziesz mógł kupować dodatków w oficjalnym sklepie. To samo w drugą stronę.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #381 dnia: Październik 27, 2015, 09:45:08 »
Panowie, które z tych dodatków warto zakupić jako pierwsze? Dopiero rozpoczynam przygodę z tym symulatorem, i chciałbym wydać nie więcej niż: 30 € korzystając z obecnej promocji -60% :D
  • Rise of Flight: Ace Pack
  • Rise of Flight: Battle of Saint-Mihiel
  • Rise of Flight: Birth of Warbirds
  • Rise of Flight: Bloody April
  • Rise of Flight: Channel Battles
  • Rise of Flight: Furious Wings
  • Rise of Flight: Intrepid Flyers
  • Rise of Flight: Legendary Bombers
  • Rise of Flight: Ultimately the Best Fighter

Osobiscie wydaje mi sie lepiej robic zakupy w sklepie RoF (konkretne te które nas interesują) i skorzystac z darmowej podstawki.
Do tego dorzucisz sobie upgrejdy (broń, wyposażenie), warto też mapkę Kanału La Manche + kampanie.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #382 dnia: Styczeń 10, 2017, 03:21:09 »
Witajcie, pomóżcie proszę z RoF. Pobrałem podstawową wersję ze steam, po uruchomieniu pojawiła się opcja logowania... co ja mam tam wpisać? Wszystko co mi przyszło do głowy nie dział.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2017, 07:50:16 wysłana przez KosiMazaki »

« Odpowiedź #383 dnia: Styczeń 10, 2017, 07:20:50 »
A konto na ich stronie masz? Bo właśnie dane logowania z ich strony trzeba wpisać.

« Odpowiedź #384 dnia: Styczeń 10, 2017, 10:18:44 »
rammedlaw
Tak wygląda aktywacja wersji Steam
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=176119436

Może być też tak...
Jeżeli miałeś na ROF konto pare lat temu np.darmowe i zakupiłeś wersję Steam to musisz napisać do suppotru https://riseofflight.com/support/ podając klucze ze Steam, wszystkich dodatków itp. to wtedy odblokują konto, zwykle trwa to ok 1 dzień.

« Odpowiedź #385 dnia: Styczeń 11, 2017, 14:40:49 »
Dzięki za pomoc, chodziło o założenie konta na ich stronie.
Ale mam jeszcze jedną trudność. Po włączeniu gry, rozdzielczość ekranu była ustawiona na jakąś mniejszą.. ustawiłem swoją rozdzielczość i teraz po włączeniu pokazują mi się tylko samoloty bez jakichkolwiek opcji do wyboru. Co można zrobić żeby można było widzieć ustawienia?

« Odpowiedź #386 dnia: Styczeń 11, 2017, 17:12:51 »
Zmniejszyć rozdzielczość do natywnej? Skoro nie widzisz przycisku od ustawień to masz za duża rozdziałkę, spróbuj zmniejszyć przez config samej gry, bo w ustawienia nie wejdziesz bo nie masz jak :P.

« Odpowiedź #387 dnia: Styczeń 11, 2017, 17:52:49 »
na razie nie mogę znaleźć miejsca instalacji :|

« Odpowiedź #388 dnia: Styczeń 11, 2017, 18:15:03 »
OK udało się zmienić rozdzielczość)

« Odpowiedź #389 dnia: Styczeń 11, 2017, 18:33:33 »
Jeszcze jeden problem.
W ustawieniach z poziomu gry wybrałem opcję full screen. Gra sama się zamknęła, a ja odpaliłem ją ponownie. Teraz przy próbie uruchomienia wyskakuje taki komunikat: can not create Direct3DDevice D3DERR_INVALIDCALL
Co można z tym zrobić?