Autor Wątek: Falcon: Wspólne latanie online  (Przeczytany 22593 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Syringe

• Gość
Falcon: Wspólne latanie online
« dnia: Sierpień 06, 2009, 10:49:05 »
Taki temat mamy w każdym dziale danego symulatora tylko nie tu!
No Panowie (i Panie) tak mało ludu lata na tym wypaśnym symulatorze?
Nie trzeba być w eskadrze żeby polatać online! Do dyspozycji AF i OF (ze wykazaniem na to drugie).

Jeśli ktoś się decyduje to dziś wieczorem koło 21 jestem do dyspozycji.
Kontakt na gg 5273354.
Możemy zmajstrować jakiś lot zapoznawczy czy przeorać jakieś lotnisko :)

Poniżej kilka screenów z lotów online dla zachęty:

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2009, 23:55:34 wysłana przez John Cool »

junkers78

• Gość
Odp: Falcon: Wspólne latanie online
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 06, 2009, 11:04:37 »
Jaki to wypaśny symulator?Grafikę jego można porównać do Commodore 64.
Dlatego nie robi mi taki symulator,zdecydowanie lepiej się lata online w LO.

Syringe

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 06, 2009, 11:12:48 »
LO ? Jaki to symulator! Wygląda jak gra na PSX  :118: H.A.W.X. To jest symulator! :karpik
Koniec OT.

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 06, 2009, 20:39:56 »
To ja też wrzucę coś. Fotki z latania online w FreeFalcona 5.

Polish Virtual Air Force-LO:FC  1st FIS Spec

Offline John Cool

• Global Moderator
    • http://www.rsp.prv.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 06, 2009, 23:42:07 »
Osobiście bardziej by mi pasował F4: Allied Force, którym akurat (ku zdziwieniu zapewne co niektórych) zdarza mi się czasem bawić i na tym etapie też jestem jeśli chodzi o mój poziom doświadczenia  :001: Jeśli atmosfera tych lotów online będzie n00b-friendly to jeśli Panowie pozwolą to może któregoś dnia się skuszę, bo składanie podania do 13tej to raczej nie dla mnie  :002:

Zaś co do OF czy FF:RV to po uruchomieniu i krótkiej zabawie jakoś nie jestem do końca przekonany: albo bugi, albo syfny kokpit, albo jedno i drugie na raz  :banan (choć teraz jest chyba lepiej). Zaś JDAMy, WCMD, zasobniki Panther/Sniper X, zbiorniki konforemne, izraelskie Sufy i reszta tego złomu i nowych ficzerów jakoś nie jest mi do szczęścia potrzebna i wytrzymam bez tego  :001:

PS. Temat przykleiłem  :004:
МАССАНДРА: "Микоян Артём Славный Сын Армянского Народа Дарит Радость Авиаторам".

Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota przeprowadza atak dokładnie tak, jakby go tam nie było. Gieorgij Żukow (1896-1974)

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 06, 2009, 23:47:58 »
Nie wyszło Wam Chłodny, oj nie wyszło - było nie wąchać kleju :020:

Swoją drogą - AF, a w zasadzie porządnie przygotowany Tactical Engagement to miód i nie zważa się wtedy na braki AFa względem choćby OF.

Możemy Was kolego rozdziewiczyć, powiedzmy jutro?

Offline Gerrah

• *
  • 13 WELT pilot
    • 13 WELT
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 06, 2009, 23:49:22 »
W wakacje myślę będzie znacznie łatwiej o "noob-friendly" atmosferę. Loty tak rzadko, że wygłodniali piloci polecieliby nawet z jednodniowym symulotnikiem (a raczej symulantem) :D. Jak ktoś wie jak wystartować, wylądować i co to buddy spike to niech się nie boi tutaj zgłaszać swoich chęci ;).
"Right now, you're probably the smelliest Lartnei in the galaxy."
"Excuse me?" Lafiel's eyes narrowed. "Did you just say that you'd like to die? I can help you with that."

Offline John Cool

• Global Moderator
    • http://www.rsp.prv.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 06, 2009, 23:54:14 »
W tym tygodniu już chyba nie dam rady (ew. niedziela), ale w następnym to czemu by nie, jak znajdę chwilkę to chętnie się dołączę  :001:
МАССАНДРА: "Микоян Артём Славный Сын Армянского Народа Дарит Радость Авиаторам".

Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota przeprowadza atak dokładnie tak, jakby go tam nie było. Gieorgij Żukow (1896-1974)

Syringe

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 07, 2009, 11:57:04 »
Ja jestem taaaaaki wygłodniały lotów, że nawet uszkodzony joy mi nie przeszkadza jeśli miał by się ktoś zgłosić na latanie :D
ZAPRASZAM!!
Dziś też jestem koło 21 na latanie.
Jak coś to Ventyl albo gg.

Aha, może być i AF- faktycznie jest bardziej przyjazny dla początkujących.

« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 07, 2009, 15:40:38 »
Oj jak znajdę chwilę czasu to sam się chyba przełamię i spróbuję no i ja również wolałbym na AF.

« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 07, 2009, 16:19:48 »
Musiałem to napisać: Janek w F-16 :icon_eek: :joy :010: :011: :010: :011: :010: :011: :010: :011:  :joy :icon_eek:

Nie popsujcie tylko chłopaka... ;)

Syringe

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 07, 2009, 16:19:55 »
Oj jak znajdę chwilę czasu to sam się chyba przełamię i spróbuję no i ja również wolałbym na AF.

No i super, to proponuje dziś jakiś spokojny zapoznawczy  przelot nad Koreą. Start, lądowanie i jakieś inne podstawy.

« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2009, 10:33:03 »
Jak już to mogę dopiero w niedzielę wieczorem, może być też trochę wcześniej ale nie obiecuję Postaram niebawem się skontaktować z Syringe, w sprawie lotu zapoznawczego.

Syringe

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2009, 11:12:16 »
Jak już to mogę dopiero w niedzielę wieczorem, może być też trochę wcześniej ale nie obiecuję Postaram niebawem się skontaktować z Syringe, w sprawie lotu zapoznawczego.
Oj dobrze że dopiero w niedziele, a nie wczoraj :D
Troszkę masakra była. Chaos, nie przemyślane decyzje, i właściwie nikt nie wrócił do domu.
Ale ogólnie strasznie ciekawa misja była.

« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 09, 2009, 17:58:10 »
Więc mogę powiedzieć, że zostałem rozdziewiczony przez Syringe. :002:
Dzięki wielkie z cierpliwość i poświęcony czas. :001:
Pierwsza misja zapoznawcza całkiem przyjemna, tylko koledze noga podwinęła się przy lądowaniu. :020: Później mały SEAD strike gdzie zrobił się niezły kocioł. :karpik Ogólne wrażenie bardzo przyjemne, ale trochę stresujące. :021: :007: