Autor Wątek: Falcon: Wspólne latanie online  (Przeczytany 23380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hatysz

• Gość
Odp: Falcon: Wspólne latanie online
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 02, 2009, 16:03:06 »
cholera z 3 lata nie gralem.... moze trzeba znowu zainstalowac f4 i ksiazke przerobic bo kiedys miesiacami nad tym siedzialem... jaka wersja panowie? 5.01FF ?:D

Przypominam o stosowaniu poprawnej pisowni. Dziadek Kos
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2009, 18:52:11 wysłana przez Kos »

« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 03, 2009, 00:10:50 »
Fakt zdarzyło się kilka razy że podczas ładowania misji gra się przycięła ale podczas lotów wszystko jest ok. Samoloty nie skaczą itp. wszystko odbywa się dosyć płynnie. Latamy przez hamachi z powodu braku zewnętrznego ip.

Dopiero teraz zauważyłem ten post :) Mógłbyś doprecyzować jakiego typu misję miałeś na myśli?
Z naszego (eskadrowego) doświadczenia wynika, że z pojedyńczym, nieskomplikowym Tacticalem to jeszcze faktycznie może się udać sesja multiplayer. Kiedy natomiast przychodzi poprowadzić online kampanię to niestety ale FF wywala(wywalał) kopytka: DataLink sobie a muzom, na FCR i RWR każdy miał "inne zeznania", flajt był porozrzucany po całym lotnisku jeszcze przed TAXI, część z podwoziem w ziemi (jeśi dobrze pamiętam bo to już dość dawno temu te próby były) i ogólna stabilność była do bani.
Dlatego chciałbym prosić o doprecyzowanie jakiego typu misja (misje) Wam udało się przeprowadzić z sukcesem. I do tego przez Hamachi (a propos używacie wersji płatnej czy free?).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2009, 00:20:29 wysłana przez Wacha »

« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 03, 2009, 10:04:39 »
Używamy darmowej wersji Hamachi z powodów jak opisałem powyżej. Latamy tylko w dwie osoby ponieważ nie znaleźliśmy więcej chętnych na FF. Latamy tylko kampanie online. Nigdy nie spotkaliśmy się z takim problemem że samoloty były porozrzucane po lotnisku (no ale latamy tylko we dwójkę), nawet jeśli stoją w hangarach to obok siebie albo na przeciwko. Nigdy też nie zdarzyło się że podwozie było wbite w podłoże. Nie przypominam sobie również aby kiedykolwiek RWR się nam różniło.
Latamy amatorsko więc możliwe jest że nie wychwyciliśmy wszystkich błędów. Tak jak już pisałem zdarzało się kilka razy że FF przywiesił się podczas ładowania i trzeba było włączać wszystko od nowa ale jeśli ktoś zapisuje kampanie to nie problem. Ściągnęliśmy również teatr Tajwan i nie było z nim żadnych problemów.
Polish Virtual Air Force-LO:FC  1st FIS Spec

Vadi

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 30, 2009, 20:09:34 »
Ja bym sobie pograł ale jedynie na hamachi ponieważ mam zablokowane porty a ich odblokowanie jest niemożliwe ;/ (tylko AF)

Syringe

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 30, 2009, 20:25:13 »
Jak widać Panowie też latają przez Hamachi, ale raczej na OFie albo FFie.

Syringe

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 07, 2009, 12:33:53 »
No i ponawiam Temat.
Chętni do polatania? Mam przyszły tydzień wolny.

Jakaś misja z kampanii? Może zwykły prosty TE?
Napisz do mnie na gg i poczuj się prawie jak w 13 WELT :D  :020:

b3rno

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 08, 2009, 12:09:32 »
Ja chętnie polatam, muszę tylko Open Falcona wgrać na system i możemy pofruwać ;].

[admin]Pisz staranniej. Mazak.[/admin]
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2009, 13:03:53 wysłana przez KosiMazaki »

Syringe

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 18, 2010, 11:22:21 »
Witam.

Mała zmiana. Teraz proponuję loty na Allied Force.

« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 24, 2010, 20:14:27 »
Ktoś jeszcze lata online?
Odkąd okazało się że na Win7/64 działa mi AF ostro trenuję i teraz jestem gotowy na latanie multi (gotowy - znaczy pod nadzorem kogoś z wiedzą)
Zadbałem właśnie o hamachi, teraz tylko potrzeba chętnych do zabawy. Przede mną cały tydzień urlopu  :020:
Ktoś się zgłasza?

I'm a colt in your stable     I'm what Cain was to Abel     mister catch me if you can

Offline John Cool

• Global Moderator
    • http://www.rsp.prv.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 24, 2010, 23:51:35 »
Mnie Wacha co rusz spragniony jakiegoś fresh meat wyciąga ale niestety jakoś nie mogę się zebrać na nic  :002:
МАССАНДРА: "Микоян Артём Славный Сын Армянского Народа Дарит Радость Авиаторам".

Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota przeprowadza atak dokładnie tak, jakby go tam nie było. Gieorgij Żukow (1896-1974)

« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 25, 2010, 01:16:29 »
A tam zaraz szuka fresh meat. Po prostu muszę sobie na kimś odbić parę niepowodzeń życiowych i forumowych - stąd chęć wyciągnięcia Ciebie z okopów akademika :P

« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 25, 2010, 11:28:19 »
No to miło że komuś się jeszcze chce.
Nie mam zewnętrznego IP, nie mam przekierowanych portów, mam hamachi.
Jeżeli to wystarczy to jestem prawie gotowy do jakiegoś małego Coopa.

W skrócie:
Znam podstawy użycia, oraz  mam niejaką skromną praktykę, różnych rodzajów uzbrojenia (wszystkie AA, bomby niekierowane, GBU oraz  Mavericki)
Średnio posługuję się radarem, głównie w trybie AA. Używanie w trybie AG znam, ale ze korzystałem z niego dużo mniej.
W DF nie mam zbyt wiele praktyki. Jak do tej pory w kampaniach miałem misje, w których miałem cele naziemne lub ochronę flightu, więc wdawanie się w DF było by błędem. Nadal zresztą uważam, że jak się ma cztery 120-stki, to coś musi pójść nie tak, aby doszło do DFa
Muszę tylko ramp start poćwiczyć, bo mam wrażenie że starzy wyjadacze nie pomijają tego kroku.

Jeżeli więc ma ktoś ochotę na miłą zabawę, to proszę zaproponować jakiś termin.
I'm a colt in your stable     I'm what Cain was to Abel     mister catch me if you can

« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 27, 2010, 19:40:02 »
Ja wiem, że post pod postem, ale urlop mi ucieka.
Ktoś ma zamiar zaliczyć jakieś małe multi?
Przecież falcon jeszcze nie umarł, choć po aktywności tej części forum można by co innego wnioskować.
Dalej, zgłaszać się, to nie jest trudne.  :002:

Offline Gerrah

• *
  • 13 WELT pilot
    • 13 WELT
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 28, 2010, 01:33:47 »
Ja chętnie bym polatał, ale najpierw muszę znaleźć jakiś sposób na AF+W7+GeForce...
"Right now, you're probably the smelliest Lartnei in the galaxy."
"Excuse me?" Lafiel's eyes narrowed. "Did you just say that you'd like to die? I can help you with that."

Offline bip3r

• *
  • 13 WELT
    • www.13welt.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 28, 2010, 21:32:33 »
Jest metoda... doinstaluj sobie XP  :118:
"Jestem Polak, a Polak to wariat, a wariat to lepszy gość." K.I. Gałczyński

13WELT YouTube Channel