Autor Wątek: Misty Moorings - bushowanie w FS/P3D  (Przeczytany 485 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Misty Moorings - bushowanie w FS/P3D
« dnia: Luty 26, 2017, 17:30:20 »
Kto nie kojarzy z FS'owców Tongass Fjords (PAYWARE) i Misty Moorings (FREE)? No chyba, że piloci linerów :).

W zasadzie po latach wróciłem w ten rejon ale już w P3D i okazuje się, że dodatki RTMM działają bez problemu.
Jest tutaj niestety upierdliwa instalacja, bo jest tego i dużo i wycinanka, ale w sumie da radę zakumać co autor ma na myśli.
Fajne jest też to, że obecnie są pododawane plany lotów pod konkretne scenerie do bushowego latania, ustawione tak, by pozwiedzać sobie fajne miejsca.

Jak misie oglądające sobie kaczuchy ;). Sceneria ma niewątpliwie klimat. Tongass Fjords nie instaluję, nie ma wersji dla Prepara, a ręczna wycinanka mi się się nie podoba.
Wystrczą dodatki od FTX: PFJ + PNW oraz library dla Return to Misty Moornings i poszczególne potem scenerie gdzie chcemy sobie polatać i pozwiedzać.

Milviz szykuje też nowego Beavera, więc będzie tutaj jak znalazł.
Jak ktoś nie zna stronki to jest tutaj:

http://return.mistymoorings.com/

Instalujemy wpierw biblioteki (wszystko oprócz pacza dla Tongass, chyba, że ktoś to ma):
http://www.return.mistymoorings.com/object_libraries_build/
Scenerie są tutaj: http://www.return.mistymoorings.com/scenery/ . Jest tego multum, jest co robić i gdzie sobie wybierać cel podróży - więc instalujemy tylko to gdzie chcemy polatać sobie i jaką wybrać "misję". Pod przyciskiem FS mamy plan lotu, który ładujemy do GPS'a.

« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2017, 09:13:56 wysłana przez YoYo »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Misty Moorings - bushowanie w FS/P3D
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2017, 21:26:18 »
No ok, sceneriaTOrbx PNW zakupiona. Fajna odskocznia od latania "komputerami", wycieczki C182 od A2A poprawiają humor.
Natomiast loty w bliskiej okolicy gór, gdzie tekstury doczytują się akurat w momencie, kiedy jesteśmy na ich wysokości, niesamowicie psują zabawę. Z tego co widzę po filmikach na YT każdy tego doświadcza, taki urok P3D.. coś jak "wyskakujący" autogen w FSX.

Może w 64 bitowej wersji P3D to naprawią.

Masz jakieś płatne lotniska od Orbx dla tamtego obszaru, czy używasz tych które są dostępne za darmochę?

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2017, 23:35:03 »
Mam. Obowiazkowo PAKT i CZST.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 20, 2017, 17:49:23 »
W sumie kupiłem PNW, te scenerie które podajesz są pod PFJ.
Jak oceniasz samo PNW - o ile posiadasz?

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2017, 00:08:23 »
To tez must have. Regiony FTX mam wszystkie i to obszary nad ktorymi lubie najbardziej latac.

www.yoyosims.pl