Autor Wątek: [FC 2.0 / FC 2.0 <--> DCS] Wspólne latanie on-line cz. I  (Przeczytany 9526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: [FC 2.0 / FC 2.0 <--> DCS] Wspólne latanie on-line cz. I
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 03, 2010, 18:25:46 »
To jest port 10308

« Odpowiedź #16 dnia: Maj 07, 2010, 13:26:55 »
To ja może parę screenów wrzucę z wspólnych lotów :) Może to zachęci kolegów do częstszego i liczniejszego latania :)

[załącznik usunięty przez administratora]
Od Yeagera przez Su - 27 do LO LO-FC 2 i DCS - BS..
BMS 4.32 , BMS 4.33
To już 25 latek na symulatorach :)

Offline John Cool

• Global Moderator
    • http://www.rsp.prv.pl
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 07, 2010, 13:38:16 »
Tyle że to pewnie typowa zadyma online na jednym z większych serwerów FC. Aż szkoda że nie mam teraz czasu stawiać swojej party, opisanej na pierwszej stronie, ale misja jest gotowa i ma się dobrze.

Z plusów to może jeszcze Qrdl się w końcu dorobi FC 2.0 więc dojdzie druga osoba do stawiania rozgrywki  :121:
МАССАНДРА: "Микоян Артём Славный Сын Армянского Народа Дарит Радость Авиаторам".

Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota przeprowadza atak dokładnie tak, jakby go tam nie było. Gieorgij Żukow (1896-1974)

« Odpowiedź #18 dnia: Maj 07, 2010, 17:57:06 »
Johny na typowych zadymach tez można polatać w szyku (praktyka jest praktyką) i wzajemnie się osłaniać. Czasami Troghv stawia serwer wiec latamy u siebie i dla siebie. Ćwiczymy na gunsy, latamy w formacji. Wiesz w czym jest problem? W tym, że chętnych do latania jest mało. Co do Twojego serwera to jak postawisz i polatamy to się okaże czy to dobra misja. :) Oby tylko na słowach się nie skończyło.  :003: Pozdrawiam i życzę tyle lądowań ile startów.  :001:
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 18:31:55 wysłana przez Syringe »
BMS 4.32 , BMS 4.33

Offline John Cool

• Global Moderator
    • http://www.rsp.prv.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 09, 2010, 13:45:32 »
W warunkach mojej misji (a właściwie dr. Qrdla) latanie w szyku to bardzo kiepski pomysł - dla bardziej doświadczonych graczy którzy umieją wypracować sobie dobrą pozycję do strzału z zaskoczenia od tylca (z wrodzonej grzeczności nie będę nawet palcem pokazywał kto się w tym specjalizuje :D) oznacza to w praktyce dodatkowe mięsko armatnie do odstrzału - tested and provenTM i wątpię aby FC 2.0 tutaj coś zmienił :118:

A to że chętnych jest mało to insza inszość. Ponieważ jest coraz cieplej i pogoda nie sprzyja siedzeniu przed komputerem to sytuacja pewnie szybko się nie poprawi  :001:
МАССАНДРА: "Микоян Артём Славный Сын Армянского Народа Дарит Радость Авиаторам".

Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota przeprowadza atak dokładnie tak, jakby go tam nie było. Gieorgij Żukow (1896-1974)

« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2010, 19:58:36 »
Udostępnisz ją publicznie?

Offline iq85

• APAsq
  • *
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 18, 2010, 22:27:16 »
Qrdlu drogi, pucz zapewniający kompatybilność FC-BS już jest, więc proszę się nie ociągać tylko lecieć do sklepu po FC2.0 i bez marudzenia! :118: Dawno nie strzelałem i pewnie będę robił na początku za sarenkę, ale jak się rozkręci trochę to też bym spuścił jakiegoś fisia czy innego farmera. :002:
DCS/FSX/AC/pCARS

« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 02, 2010, 09:58:39 »
Panowie możecie mi dać znać jak będzie jakiś serwer w Pl termin itp ;) mam FC2.0 aha jeszcze pytanko jakie są potrzebne programy do obsługi?
Aby serwer znaleźć itp bo na razie używam wewnętrznego systemu...
GG: 2761942

Offline Yarden

• *
  • Wirtualny Dywizjon 316
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 08, 2010, 20:13:48 »
Co tu owijać w bawełnę - jak napisałem w temacie pomocowym, od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem FC2  :banan
Podszkalał i przyzwyczajał będę się pewnie jeszcze z jakiś tydzień minimum, ale mam już wielką chęć by polatać z wami online. Wobec tego chciałbym zapytać: Johnie, jak tam sprawy stoją z możliwością stawiania serwera? Bo już od 5 tygodni posucha w temacie...

PS. Oczywiście gdyby ktoś chciał polatać (polatać... w sumie odpowiedniej byłoby napisać "przyjąć padawana na naukę" :002: ) osobno, tak poprostu na istniejących już serwerach, niech pisze!
"Nie mogę patrzeć na bitego człowieka, nie mogę! Jeżeli bije ktoś inny." - Hermann Brunner

« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 26, 2010, 21:14:33 »
Jestem posiadaczem FC 2.0 i mogę spróbować swych sił we wspólnych lotach.

« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 29, 2010, 23:53:00 »
W tym wątku pewnie nic się nie dowiesz o wspólnych lotach...
BMS 4.32 , BMS 4.33

« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 04, 2010, 19:25:33 »
No panowie ja też jestem gotów. Co byście powiedzieli w następny piątek, sobotę i niedzielę.
Były by to trzydniowe manewry w górach w szczególności walki na krótkich dystansach z wykorzystaniem teamspeak.
Scenariusz mogę przygotować. Będzie tak jak w rzeczywistości najpierw 15min briefing potem przygotowanie maszyn lot do strefy i jazda. Ktoś musiał by postawić serwer na TS3 i to na tyle.
Jeżeli są zainteresowani niech piszą na priv.
Pozdrawiam

« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 04, 2010, 21:07:49 »
Ja troche latam ostatnio z kolegami, więc możba się zgadać. Najlepiej przez xfire : tasior2103. pozdro

« Odpowiedź #28 dnia: Luty 20, 2011, 14:54:12 »
Witam chciałbym polatać z wami ale nie wiem jak sie do tego zabrać i co zrobic zeby moc grac w sieci. Moge korzystac z tsa. Jakby ktos zechcial mnie w to wciagnac to 4546083 gg
pzdr

Offline Mekki

• Global Moderator
  • Tępy Ch**:)
    • 13 WELT
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 24, 2011, 14:54:46 »
Drogi Pamiętniczku.
Siedzimy dziś sobie z Syringe i Uzielem, oglądamy co tam się ogląda na służbie...

Wtem, czyli nagle Syringe wpada na pomysł by odwiedzić kolegów po drugiej stronie Kaukazu. Ponieważ pora jest wczesna(a raczej późna),
bez zbędnego namysłu decydujemy z Uzielem, że pomysł jest całkiem klawy.
Minuta osiem i już stoimy w Sukach 33 na pasie.

Krótki rozbieg i już mkniemy w przestworzach.

Ekipa przedstawia się raczej groźnie przelatując nad górami.

Zwykły zakręt wygląda jak wstęp do Top Guna.

Przy okazji ktoś cyknął fotę na tapetkę:

Po drugiej stronie Kaukazu,  po zahaczeniu o pewną tamę której foty znajdziecie w dziale niżej, zrzucamy kolegom moc świątecznych prezentów sypiąc obficie flarami żeby ich nie przeoczyli.

Ponieważ zrobiło się już późno zaczęliśmy się zbierać. Tu niestety czekała na nas przykra niespodzianka w postaci nieobecności komitetu dziękczynnego.
Zatem bez niespodzianek i już prawie całkiem trzeźwi wróciliśmy do domu

by dalej przeglądać net w poszukiwaniu

...
A w jaki sposób Ty jesteś upośledzony?

Kanał youtube 13WELT