Autor Wątek: Ustawienie klawiszy mapa oraz jej przezroczystość nie działa na joyu.  (Przeczytany 2215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Przypisanie powyższych klawiszy do joya nie odnosi skutku. Wszystko widać uwzględnione w profilu i zasejwowane - niestety nie uruchamia się w grze. To samo z przypisaniem czata. Czy ktoś mógłby sprawdzić czy działa to u niego? Tak mi to wygląda jakby nic z sekcji service nie można było przyporządkować do  joysticka.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline Combatdude

• *
  • To Hollywood and glory!
Mam to samo - pod guizorem od joya ustawiona mapa - ale nie działa - trzeba wyciągać łapę do klawiatury...

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
No dzięki, w takim  razie użyję SWMappera.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Odp: Ustawienie klawiszy mapa oraz jej przezroczystość nie działa na joyu.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 24, 2014, 01:16:38 »
Witam.
Po reinstalacji gry nie działa mi przypisanie do dżoja SV Mapperem (klawisz F12) resetowanie widoku TrackIra. W każdej innej grze (CoD, BoS, DCS) to działa a tu przestało i za cholerę nie wiem co mogę zrobić (nie pamiętam też co zrobiłem, że działało poprzednio).
Może ktoś ma jakiś pomysł.

« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 24, 2014, 07:04:02 »
Nie pamiętam dokładnie, ale F12 jest w grze domyślnie przypisany do któregoś z widoków kamery i dlatego musisz go z gry usunąć.

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2014, 15:18:11 »
Nie działa. Po prostu w RoF nie działa mi ustawienie klawiszy przez SV Mappera. W innych tytułach tak a tu nie. Jakaś kompletna głupota. Żadne z tych komend się nie dublują (gra i SV Mapper). Na chacie dżoja mam ustawienie centrowania widoku jako F12 i to nie działa, ale jak na klawiaturze kliknę na F12 to już działa. Już kombinuję jak koń pod górę i nic z tego. Słowem pomocy.

« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2014, 20:45:14 »
Już działa. Oto rozwiązanie. Ponieważ aby RoF działał musi być uruchomiony jako administrator. Okazuje się, że w takim przypadku SV Mapper także.