Autor Wątek: DCS: A-10C - Wspólne latanie online  (Przeczytany 18064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Syringe

• Gość
Odp: DCS: A-10C - Wspólne latanie online
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 21, 2011, 11:45:30 »
Dostał na własne życzenie...

Offline zartekB

• 13 WELT
  • *
Odp: Odp: DCS: A-10C Warthog - Patch 1.1.0.7
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 21, 2011, 12:31:22 »
http://www.youtube.com/watch?v=nwv9GmqcdOI  :002:
[/quote]

Facet z tego filmu (z opisu wynika że to był AI i to by wiele tłumaczyło) nie miał zielonego pojęcia o taktyce. Jakiejkolwiek nie mówiąc o taktyce walki ze śmigłowcami.
Nikt o zdrowych zmysłach nie zwalnia, nie zmniejsza wysokości i nie podchodzi od godziny 12 do przeciwnika 10 (albo i lepiej) razy zwrotniejszego i dysponującego kierowanym na cel działkiem. To książkowy przykład jak NIE NALEŻY atakować śmigłowca szturmowego.
"Spadochroniarz musi być na tyle mądry żeby zrozumieć zasadę działania spadochronu. I na tyle głupi żeby ją wypróbować..."

« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 22, 2011, 11:15:04 »
Dokładnie, jeśli lecisz prosto na niego to nawet z niesterownego VIKHRa może cię załatwić i może łatwo złapać cię SHKVALem, ale myślę że to było tylko po to, aby nagrać śmieszny filmik.

Syringe

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 22, 2011, 11:29:24 »
z niesterownego VIKHRa może cię załatwić

Z czego?

« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 07, 2011, 13:19:53 »
Witam! Widze ze jest pare osob aktywnych na forum. Panowie! Moze polatamy razem na ktoryms z otwartych serwerow? GoingUgly np.
Misje nie sa trudne , a jest naprawde swietna zabawa w trybie wspolpracy.

« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2011, 17:48:28 »
Chcesz latać na TS z TARS czy bez TARS (bo komunikacja tekstowa nic nie jest warta)? Jestem chętny na lot w MP. Może wreszcie sprawdzę działanie datalinka w MP.

« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 07, 2011, 18:55:09 »
Pewnie ze z komunikacja glosowa, czyli TS3. Mozemy uzywac TARS. Datalink dziala naprawde super i polecam wszystkim MP(pewnie nie musze, sami wiecie jaka jest roznica). Mam nadzieje ze jest wiecej chetnych ludzikow i odrazu zaznaczam ze nie mam az tak wielkiego doswiadczenia z A-10. Caly czas poznaje cos nowego i zachecam wszystkich chetnych do wspolnego latania, bez wzgledu na doswiadczenie. Nawet jesli nie potraficie poprawnie przygotowac samolotu do wykonania lotu. Nawazniejsze to dobra i bez stresowa zabawa! (musze sie przyznac ze z tym stresem to jest roznie, czasami  zapominam o realnym swiecie i z wielka uwaga spogladam na RWR :001: ) Moj nr. gg 31926637

« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 08, 2011, 11:53:46 »
Nie mam gg, ale wieczorem (chociaż nie tylko) będę na TS bez TARSa na goingugly. Mój nick na ts i na warthogu jest taki sam jak na forum.

« Odpowiedź #38 dnia: Maj 03, 2013, 11:07:25 »
Hej Ludziska! Jesli ktos bylby chetny na wspolne latanie, to zapraszam GG: 31926637 lub skype: barthez747.  Jako VFR-ofcy z FS-a, podchodzimy do tematu z bardzo duzym zangazowaniem. Zapraszamy

« Odpowiedź #39 dnia: Luty 10, 2014, 17:37:34 »
Witam,

Szukam osoby/osób chętnych do polatania online, w miare na luzie. Mam wylatane na Guźcu niecałe 5h i umiem dość niewiele, ale szybko się uczę  ^-^. To co do tej pory opanowałem: Procedury startowe, Interakcja z obsługą naziemną, obsługa podstawowego uzbrojenie tj. Cannon, Maverick, bomby kierowane laser/JDAM, bomby niekierowane, posługiwanie się TAD, TGP, DSMS, HUD, systemy przeciwdziałania, autopilot, komunikacja z JTAC, wprowadzanie współrzędnych. Chętnych zapraszam na GG: 34050620 albo PW.

Pozdr. Franeck

Troghv

• Gość
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 10, 2014, 20:30:10 »
Witam,

Szukam osoby/osób chętnych do polatania online, w miare na luzie. Mam wylatane na Guźcu niecałe 5h i umiem dość niewiele, ale szybko się uczę  ^-^. To co do tej pory opanowałem: Procedury startowe, Interakcja z obsługą naziemną, obsługa podstawowego uzbrojenie tj. Cannon, Maverick, bomby kierowane laser/JDAM, bomby niekierowane, posługiwanie się TAD, TGP, DSMS, HUD, systemy przeciwdziałania, autopilot, komunikacja z JTAC, wprowadzanie współrzędnych. Chętnych zapraszam na GG: 34050620 albo PW.

Pozdr. Franeck

Pytanie zasadnicze. Kogo lub co można rozpie... popsuć :021: :032:

BTW. Często są loty organizowane w piątki i soboty. Więcej info  dziale "Wspólne latanie..." http://il2forum.pl/index.php/topic,15318.0.html