Autor Wątek: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)  (Przeczytany 121984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline JG300_Hauptmann Kuba

  • JG300
  • *
  • Jagdflieger
Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 09, 2011, 00:10:59 »
Sorka za double post. Ponizej znajdziecie track z moim hurrkiem lądującym bez połowy lewego skrzydła. :002: :002:
Bez końcówki to bym zrozumiał, ale bez połowy? Jak taki bug mógł umknąć beta - testerom :(((.

http://rapidshare.com/files/456531933/lol2.trk

PS. Prośba do Moderatora - zarówno ten jak i mój poprzedni post prosił bym o przeniesienie do nowego wątku np. Ił2 COD - bugi, albo śmieszne sytuacje czy coś takiego, żeby nie zaśmiecać pomocy dla początkujących.

Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 09, 2011, 00:22:38 »
Nie martw się. Przed chwilą odkryłem, że z oderwanym statecznikiem dalej mogłem go używać :D
Pozdrawiam.
 

Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 09, 2011, 06:23:49 »
Nie martw się. Przed chwilą odkryłem, że z oderwanym statecznikiem dalej mogłem go używać :D

Hmmm, naprawdę? w nurkowaniu w Spicie oderwałem obydwie lotki i powierzchnie ruchome steru wysokości.  Został tylko ster kierunku i silnik.  O sterowaniu nie było mowy( tzn. samolot reagował na silnik i "rybie ogony").

Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 09, 2011, 13:46:53 »
Jako że jestem nowy na tym forum to po pierwsze witam wszystkich.
I moje pierwszego pytanie właśnie zainstalowałem najnowszego patch-a i tu miłe zaskoczenie w końcu mogę latać(sprzęt :cpu e6850@3.6Ghz gpu- gtx285 4G ddr2 win7 64bit).
I tu pytanie do was czy w tej odsłonie symulatora zrobili płynny zoom tzn np. jak w DCS a10 albo RoF mam x52 i chciałem sobie zrobić zoom na sliderze pod kciukiem na przepustnicy.
Pozd. Daigoro

Offline Misiek

  • JG300
  • *
Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 09, 2011, 19:17:37 »
Sorka za double post. Ponizej znajdziecie track z moim hurrkiem lądującym bez połowy lewego skrzydła. :002: :002:
Bez końcówki to bym zrozumiał, ale bez połowy? Jak taki bug mógł umknąć beta - testerom :(((.

Raz w historii F15 odstrzelono maszynie cale skrzydlo - i pilot wyladowal nieswiadomy tego faktu. Dopiero na ziemi sie zdziwil i zebral oklaski. Moze akurat hurek bez polowy skrzydla dal rade utrzymac sie poziomo w powietrzu ?

Offline Minamir

  • 16th VTFS
  • *
Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 09, 2011, 19:25:53 »
Raz w historii F15 odstrzelono maszynie cale skrzydlo - i pilot wyladowal nieswiadomy tego faktu. Dopiero na ziemi sie zdziwil i zebral oklaski. Moze akurat hurek bez polowy skrzydla dal rade utrzymac sie poziomo w powietrzu ?

Było gdzieś zdjęcie Hurrcane'a bez praktycznie całego skrzydła które stracił po kolizji z innym samolotem. Być może ktoś będzie znał szczegóły.

Offline rutkov

  • KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 09, 2011, 19:42:28 »
Avenger potrafił:
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 10, 2011, 12:30:42 »
Czy w tej grze jest możliwość przypisania klawisz do przybliżania widoku jak to miało miejsce w starym iłku? Przypisywanie trzech różnych klawiszy jakoś mi się nie uśmiecha, a sam jakoś nie mogę zlokalizować innej możliwości.

Offline Misiek

  • JG300
  • *
Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 10, 2011, 13:21:08 »
Zakladka USTAWIENIA KAMERY i przypisujesz klawisze do pol widzenia - 30, 70 i 90 stopni. chyba to jedyny sposob - moze w kolejnych patchach zmienia.

Offline Misiek

  • JG300
  • *
Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 10, 2011, 13:34:43 »
zapytam jeszcze o autopilota ? jakia komenda w sterowaniu odpowiada za niego ? mam pl wersje gry

[gmod]1. Proszę stosować się do zasad ortografii. 2. Myśleć przed wysłaniem listu czy przypadkiem za minutę nie będzie drugiego pytania/problemu. Zaratustra.[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2011, 13:37:39 wysłana przez Nietzscheański Nadczłowiek »

Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 11, 2011, 03:25:31 »
Pytanie odnośnie kampanii.
Czy jest możliwość kontynuowania kampanii po wyjściu do menu :011:
Po pomyślnym ukończeniu 5 misji, wychodząc do menu lub Windowsa, nie widzę możliwości wyboru misji. Muszę jakiegoś save'a zrobić, czy trzeba przejść kampanie za jednym podejściem :011:
Zaczynanie codziennie od początku jest troszkę frustrujące  :021:     

Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 11, 2011, 12:51:45 »
Pytanie : czy da się jakoś ograniczyć liczbę linii czat'u AI ? Jak zaczyna się bitwa to wyskakuje ich strasznie dużo.  A może da się wyłączyć?

Nie wiem czy o to chodzi ale wszystkie okienka da się wyłączyć/edytować. Wystarczy kliknąć LPM z wciśniętym Alt, wtedy aktywuje się okienko, a jak się kliknie PPM to można je zamknąć lub edytować tzn zmienić wielkość, wielkość czcionek przeźroczystość i jeszcze kilka innych ustawień. Można też tworzyć własne okna. Dotyczy to wszystkich okienek również tych pokazujących położenie przepustnicy.

Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 11, 2011, 13:05:10 »
Witam.
 Czy ktoś wie jak zmienić w zainstalowanej wersji Il2 CoD język z Polskiego na Angielski?
Nieważne, ile zapierających dech w piersi akrobacji wykonasz - jeśli w decydującym momencie nie zestrzelisz wrogiego samolotu......będziesz martwy.

HL- EKG_Polbaj

Offline rutkov

  • KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 11, 2011, 13:56:49 »
Ja musiałem zainstalować grę od nowa z angielskim jako jezykiem instalacji. Ale da sie podobno w sanym steamie zmienić. Wogóle to zalecam raczej instalację angielskiej wersji bo polska jest skopana. Wgrałem konfig klawiszy z polskiej wesji na angielską i mi kwiatki wyszły że szkoda gadać.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Odp: Pomoc dla początkujących (IL-2: CloD)
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 11, 2011, 15:06:07 »
Witam.
 Czy ktoś wie jak zmienić w zainstalowanej wersji Il2 CoD język z Polskiego na Angielski?
Prawy klawisz na ikonce steam (tej na pasku narzędzi), następnie z menu wybierasz opcje->zakładka interface->język. Po tej operacji nastąpi restart steama i już wszystko jest w wybranym języku. Ja nie widzę najmniejszej różnicy w działaniu samej gry ale ... wiara czyni cuda.

piotru