Autor Wątek: Wielkie Wyprz w sklepie RoF!  (Przeczytany 27189 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_michal

• Gość
Odp: Wielka Wielkanocna Wyprz w sklepie RoF!
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 24, 2011, 12:46:42 »
Wszyscy Amerykanie robią wyprzedaże, bo w tym tygodniu jest Święto Dziękczynienia i początek świątecznego sezonu zakupów (Black Friday)

Tak, wiem o tym, ale mimo wszystko. Poczekam do następnej wyprzedaży :)

Offline vowthyn

• *
  • dziecko RoF'a
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 24, 2011, 13:03:17 »
- Popatrz mój Ssskarbie, znowu wyprzedaż samolotów do RoFa. Bierzemy Szpadla i może jakiś bombowiec?
- O nie, mamy dużo samolotów, za dużo, więcej niż mamy czas oblatać. Musimy przystopować z zakupami.
- Chciałeś chyba powiedzieć musimy kupić, musimy mieć je wszyssssstkie mój Ssskarbie...

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 24, 2011, 16:56:13 »
Dokładnie taką samą psychomachię prowadziłem na początku tygodnia, przegrałem sam ze sobą. :/

Offline traun

• *
  • CM, RoF, CoD
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 24, 2011, 17:52:34 »
Nooooo w końcu przecenili upgrejdy.

To mam teraz wszystko do wszystkich zabawek dla Hunów....

Dzięki za cynk.. :021:
Pozdrawiam chłopaków z EKG
GG 4834952

Offline vowthyn

• *
  • dziecko RoF'a
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 24, 2011, 18:05:54 »
Grrr, a ja o przecenie field modów doczytałem dopiero po zakupie Spada. Siłą rzeczy wydałem więcej niż planowałem. Od początku tej gry mówiłem, że model biznesowy 777 jest świetny :-)

_michal

• Gość

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 24, 2011, 23:47:30 »
Nawet bardzo miło!.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 25, 2011, 00:09:33 »
Warto kupić te field mody? Czy może się wstrzymać - szału widzę nie ma, w większości lampka i jakiś licznik paliwa czy cuś...

Co polecicie?

Offline Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 25, 2011, 00:16:29 »
Celowniki się przydają, szczególnie w SE5a, chociaż tam powinien być już od samego początku, bo Aldis był montowany seryjnie. Lampki też będą przydatne gdy w końcu pojawi się więcej elementów do walki po zmroku.

Teraz to tylko 2,75 lub mniej dolarów, kup do swojej ulubionej maszyny i sprawdź czy warto.

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348

Offline lucas

• *
  • RoF, FSX
    • 1.PUŁK LOTNICZY
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 25, 2011, 01:58:23 »
Osobiście uwielbiam Nieuporty i bardzo sobie cenię możliwość zainstalowania wysokościomierza, czy prędkościomierza do N.11, 17 czy 28. Również niemieckie maszyny mają spory arsenał środków - Pfalz D.IIIa, XII, czy Albatrosy D... Jak Sun napisał - warto kupić do ulubionej maszynki.

"Skrzydlata husaria współczesna, lotnictwo polskie, czuwa w powietrzu. Warkot motoru chroni każdą piędź polskiej ziemi." - Kronika PAT, maj 1939.

Offline Dare

• APAsq
  • *
  • APAsq #2
    • APA SQUADRON
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 25, 2011, 09:47:49 »
Swoją misję wypełniłem - 9$ poszło na ich konto. Najlepsze jest to, że zrobiłem to nieświadomie, bo dowiedziałem się o poście w naszym rodzimym języku już po zakupach. Mam nadzieję, że w zamian zostanę wylosowany i wygram te 30$ na zakupy w sklepie RoF. :D

Offline vowthyn

• *
  • dziecko RoF'a
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 25, 2011, 10:09:18 »
Zakupiłem mody do ulubionego Platfusa DIIIa i Fokkera DVIIIF, polatałem kontrolnie, kolimator to miła rzecz. Po przeczytaniu postu Suna przypomniałem sobie, że w SE5a faktycznie celowanie obsysa i musiałem wrócić do sklepu po raz trzeci  :karpik, przy okazji wziąłem jeszcze komplecik do Pupy i Delfina (o którym wiem, że jest świetny, ale za grosz nie umiem nim latać). Co prawda Qrdl twierdzi, że Aldisy się nie sprawdzają, bo są za bardzo odchylone os osi symetrii samolotu i trzeba się mocno wychylać, ale trzeba sprawdzić samemu.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 26, 2011, 11:57:00 »
Pomimo, że ostatnio mało latam to wydałem 7,5$ na tej wyprz. Powiedzmy, że mają ode mnie kredyt zaufania i niech ta pozostawiona kasa będzie czymś w rodzaju dobrej monety na ten 2012 rok. Sim się rozwija dość zacnie, w każdym razie podoba mi się sposób działania i kierunek dlatego niech mają :).

Ps. Pozwoliłem sobie zmienić również nazwę tematu na bardziej pasująca.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Odp: Wielkie Wyprz w sklepie RoF!
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 14, 2011, 17:20:07 »
Pamięta ktoś z Was czy rok temu była świąteczna promocja w sklepie RoF'a?

Odp: Wielkie Wyprz w sklepie RoF!
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 14, 2011, 19:14:30 »
Mam nadzieję , że nie będzie. Za dużo wydałem już w tym m-cu na RoF'a :).

Pozdrawiam
Nietrafie.

Pisownia. Mazak.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2011, 19:25:28 wysłana przez KosiMazaki »