Autor Wątek: Rise of Flight od teraz za darmo.  (Przeczytany 9661 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_michal

• Gość
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 10, 2011, 14:03:29 »
Na Viście 64bit z C2D też praktycznie nie działało, kupno i5 rozwiązało problem :D

Troghv

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 10, 2011, 20:18:59 »
Na Win7 x86 i x64 działa prawidłowo, a na procesorach dwujajowych już różnie w zależności od przypadku. Dla tych co mają problemy z C2D polecam poczytanie tego:

http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=300&t=16756

Znany mi jest ten wątek. Kilka miesięcy temu pogrywałem sobie w demo.

Na Viście 64bit z C2D też praktycznie nie działało, kupno i5 rozwiązało problem :D

Chyba narazie jest to jedyne rozwiązanie. Z tego co pamiętam miał wyjść compatibility patch dla Vista/W7.

Offline Rosomak67

• *
  • gg4075796
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:11:13 »
Koledzy jak zmienić samolot na germański???   :008:

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:59:40 »
A mógłbyś rozwinąć pytanie? Nie możesz wybrać Albatrosa? A co robisz?
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline Rosomak67

• *
  • gg4075796
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 20, 2011, 20:04:25 »
Nie wiem czy dobrze myślę.Samoloty zmienia się tam gdzie kupuje?
Ale mimo że klikam na niego to dalej mam Spada.

« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 22, 2011, 12:48:57 »
Nie wiem czy dobrze myślę.Samoloty zmienia się tam gdzie kupuje?
Ale mimo że klikam na niego to dalej mam Spada.

Samolotów się nie zmienia tam gdzie się kupuje. Czasem się kupuje tam gdzie się zmienia. :)
Wszystko zależy czy to singiel czy multi i czy kampania czy jakaś "quick mission".

S!
płk pil. Sander
1. Pułk Lotniczy / 1. Eskadra Myśliwska
Oficer Dowodzący

Offline Wind_Of_Peace

• *
  • SmokHaosu
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 25, 2011, 20:36:47 »
Chyba chodzi o to, że nie daje się wybrać Albatrosa tam gdzie się ustala samolot do lotu. Pomimo, że powinien być dostępny w demie oprócz Szpadla. Ściągnąłem wczoraj i też tak mam.

Offline Piniol

• JG300
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 01, 2011, 15:33:04 »
Rok temu zainstalowałem demo ale na moim sprzęcie (2.13 core duo) było niegrywalne nawet na najniższych ustawieniach. Dowiedziałem się od Was, że demo jest teraz nielimitowane. Spróbowałem jeszcze raz. Efekt ten sam. Dopiero po ściągnięciu najnowszych sterowników do Nvidii, Gameboostera i update programu (ok 200 mb) działa to naprawdę płynnie nawet na średnich ustawieniach w full HD. Nie wiem w końcu co było przyczyną takiego zacinania się grafiki.

« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 15, 2012, 12:11:41 »
Za free: http://www.dobreprogramy.pl/Rise-of-Flight-na-weekend,Aktualnosc,38088.html

Po co nowy temat? Poza tym RoF jest za free już od ponad 1,5 roku! To nie jest żaden news.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 13:12:11 wysłana przez YoYo »
Lukas

« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 25, 2016, 09:25:34 »
Jaką wersję RoF najlepiej kupić? Na allegro można kupić zestaw z Channel Battles, Furious Wings i Legendary Bombers za 100 zł. Jest to wersja Steam. Rozumiem, że już nie dokupię w sklepie RoFa pojedynczych samolotów i będę ograniczony tylko do dokupowania kolejnych DLC ze Steam'a?

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 25, 2016, 09:30:55 »
Jaką wersję RoF najlepiej kupić? Na allegro można kupić zestaw z Channel Battles, Furious Wings i Legendary Bombers za 100 zł. Jest to wersja Steam. Rozumiem, że już nie dokupię w sklepie RoFa pojedynczych samolotów i będę ograniczony tylko do dokupowania kolejnych DLC ze Steam'a?

Tak, zdaje się wtedy w sklepie nie kupisz. Na Steam jednak też bywają przeceny jeśli o to chodzi.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 25, 2016, 10:46:27 »
Przejrzyj co jest w paczce i dopasuj do tego czym będziesz latał. Tudzież poczekaj na promo i skompletuj sobie własną paczkę samolotów w wersji nie Steamowej.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 25, 2016, 10:56:55 »
W tym sęk, że na razie nie mam pojęcia czym będzie mi się najlepiej latało, bo w temacie pierwszowojennych samolotów jestem kompletnym laikiem, dlatego wolałbym mieć na początek jak największy wybór za jak najmniejszą cenę :)

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 25, 2016, 13:52:04 »
W darmowej podstawce masz kilka myśliwców. Możesz sobie sprawdzić. Do bombowca wsiądziesz jako strzelec. Latanie tym to w zasadzie to samo co myśliwiec tylko wolniej i na wprost. Między myśliwcami, a szturmowcami nie ma jakiś kolosalnych różnic w lataniu. To nie jest dynamika DCS. To są szmatławce które im bliżej końca wojny stawały się nieco szybsze, bardziej dopracowane i skomplikowane. Tu nie ma jakiejś wielkiej filozofii. Kwestia twoich własnych preferencji po której stronie chcesz latać i czym. Poza tym mając podstawkę non-Steam zawsze możesz sobie za 2-3$ dokupić po samolocie w trakcie trwania promocji i prędzej czy później uzbierasz swój komplet maszyn. Zrobisz jak uważasz ale skoro nie wiesz co bardziej Cię kręci (w sensie czy myśliwce, bombowce czy szturmowce) to nikt tego Ci nie doradzi. Równie dobrze może rzucisz w Kąt RoFa, bo kompletnie Ci nie przypadnie do gustu.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 25, 2016, 14:58:48 »
Wszystkie 3 podstawowe maszyny w darmowej podstawce są jak najbardziej do latania, szczególnie Spad. Wybrali dobre maszyny, nie jakiś udziwnione drewniane cuda. Polecam wersję free gry do sprawdzenia i potrenowania.
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.