Autor Wątek: Rise of Flight od teraz za darmo.  (Przeczytany 16293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

_michal

  • Gość
Rise of Flight od teraz za darmo.
« dnia: Czerwiec 07, 2011, 22:48:37 »
Jak w temacie. Pod adresem http://riseofflight.com/tryrof/en jest klucz do nielimitowanego dema Rise of Flight. W zasadzie jest to pełna wersja z dwoma samolotami flyable. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by dokupić potem całą resztę maszyn.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 07, 2011, 22:52:12 »
Ekhh. Za gratis? Czuje w tym podstęp :D.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2011, 22:57:27 »
Te 6 maszyn i tak kosztuje tyle co ICE  :020:

_michal

  • Gość
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 08, 2011, 00:25:06 »
Ekhh. Za gratis? Czuje w tym podstęp :D.

Czy ja wiem, czy podstęp? Pewnie podstawka się już tak nie sprzedaje, a w ten sposób będzie więcej ludzi którzy będą kupować DLC :)

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2011, 07:20:36 »
Przesyłam znajomym! Dzięki!
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline lucas

  • *
  • RoF, FSX
    • 1.PUŁK LOTNICZY
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2011, 08:23:32 »
Świetny pomysł, a Szpadel i Alb to i tak kupa zabawy na sam początek. Do tego działać będzie kampania treningowa, a na S.13 można spokojnie latać w trybie kariery od jesieni 1917 do końca wojny w każdej francuskiej jednostce (i w amerykańskich, choć tam raczej od września 1918). Dodatkowo, oba mają field mody.

"Skrzydlata husaria współczesna, lotnictwo polskie, czuwa w powietrzu. Warkot motoru chroni każdą piędź polskiej ziemi." - Kronika PAT, maj 1939.

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 08, 2011, 08:28:53 »
Trochę tylko mnie dziwi, że piszą o tym jako o nowym demie/trialu a nie o tym, że RoF de facto stał się grą za darmo, oczywiście z mikropłatnościami. Wydaje mi się, że dużo ludzi ma sprzężenie, że jak coś jest za free, to klikają, a tutaj trzeba dopiero doczytać o co chodzi. W podobnym tonie jest informacja na simhq.

No chyba, że nie chcą aby klientela pierwszego dnia przeciążyła im serwery :)
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline vowthyn

  • *
  • dziecko RoF'a
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 08, 2011, 09:21:54 »
Albo nie chcą powodzi osób użalających się, że są tylko dwa samoloty.

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 08, 2011, 13:45:36 »
Chyba małe szanse na przeciążenie serwera, mają tam link do Torrenta! Nie ma tam bezpośredniego linka do wczytania pliku +3GB instalki wprost od nich... Torrent, co za czasy...
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline Ranwers

  • *
  • Wizzard
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 10, 2011, 00:12:36 »
Prośba - czy poprowadzi mnie ktoś za rączkę jak zarejestrować i uruchomić tę grę ?
Ściągnąłem, zainstalowałem, po kliknięciu na ikonę skrótu mam menu (takie z fotkami pilotów), ustawienia grafiki i.... jak daję start to przez chwilę widzę czarny ekran i do widzenia się z państwem.... Przy kluczu napsane jest co by zarejestrować grę z głównego screena w grze.... Nie mogę bo tam nie wchodzę. XP Home.
Help.
.       __!__
.____o(''''')o____.
          " " "
Forum to miejsce spotkań ludzi, którzy mają "zryty palnik" w pewnych kwestiach i do tego dobrze im z tym

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 10, 2011, 08:16:45 »
A nie ma innej ikony na pulpicie, takiej do odpalanie wprost gry? To co mówisz to nowy "launcher", ustawienia + start gry, ale grę można też uruchomić wprost... A może to jakiś bug? Ja też mam XP, u mnie działa.

PS: Aha! ROF instalował dotNet'a, u mnie robiłem to dwa razy, bo coś nie działało, może u Ciebie też dotNet nie teges? Bez niego interfejs/gra nie działa!
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 10, 2011, 08:25:47 »
Dobrze robisz. Po kliknięciu start pokazuje się dłuższą chwilę czarny ekran, następnie jest animacja 777 i menu gry - na dole ekranu będzie rejestracja dema.
Skoro gra nie może się załadować to może coś z ustawieniami albo coś brakuje. Instalowałeś te dodatki C++, dotnet?

Offline Ranwers

  • *
  • Wizzard
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 10, 2011, 09:16:48 »
Dzięki za pomoc -zainstalowałem jeszcze raz (rany - ile to trwa...) oraz te wszystkie śmieci na końcu , visuale, frameworki, direkta  etc. Wreszcie gra odpaliła.
Cholera - trochę inny swiat, :)
.       __!__
.____o(''''')o____.
          " " "
Forum to miejsce spotkań ludzi, którzy mają "zryty palnik" w pewnych kwestiach i do tego dobrze im z tym

Troghv

  • Gość
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 10, 2011, 09:23:41 »
Cholera - trochę inny swiat, :)

Zgadza się, też pobrałem i od tej pory staram się pestkować wroga :D. Gra jednak ma jedną wadę, nie działa prawidłowo na W7 x64, a szczególnie na procesorach C2D.

Offline KosiMazaki

  • Administrator
  • *****
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Rise of Flight od teraz za darmo.
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 10, 2011, 09:32:18 »
Na Win7 x86 i x64 działa prawidłowo, a na procesorach dwujajowych już różnie w zależności od przypadku. Dla tych co mają problemy z C2D polecam poczytanie tego:


http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=300&t=16756
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2011, 15:47:00 wysłana przez KosiMazaki »
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"