Autor Wątek: Dark Blue Word - mody dla grających offline  (Przeczytany 32924 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mmaruda

• Gość
Odp: Dark Blue Word - mody dla grających offline
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 27, 2011, 07:38:51 »
Teraz jest jakoś dziwnie, zalecaną praktyką jest ustawienie expert mode, 4gb adresu i ramu na 512. Nie jestem w temacie, ale tak powinno pójść.

Co do plutonium i gear damage - jest w paczce, którą podałem wyżej. Plutonium nieco okreojone (zdaje się gorsze efekty ekspozji i pożarów na ziemi), ale za to gear damage działa miodzio.

Offline zack

• *
  • Moonhunter.
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 27, 2011, 09:44:52 »
Mmaruda - skąd masz ten "okrojony" mod Plutonium?

Bis zum bitteren Ende.

« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 27, 2011, 11:08:54 »
Plutonium nieco okreojone (zdaje się gorsze efekty ekspozji i pożarów na ziemi), ale za to gear damage działa miodzio.

Potwierdzam. Dzięki temu odzyskałem te piękne niebieskie płomyki z rurek. A podwozie też trzaska aż miło posłuchać.  :001:

« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 27, 2011, 14:07:54 »
Panowie, mam prośbę. Niech ktoś mi wyjaśni tak łopatologicznie o co chodzi z tym "plikiem wymiany". Czytałem tyle "mundrych" linków, ale wciąż nie mogę załapać. Coś mi tam w mózgownicy kiełkuje, ale to nie wystarczy niestety, aby uznać, że zrozumiałem.

« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 27, 2011, 23:30:29 »
Podobno w DBW 1.4 ma byc wlaczone Plutonium Effects (tak ktos pisal na SAS forum)... Pozyjemy, zobaczymy...

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 28, 2011, 11:43:27 »
Mmaruda - skąd masz ten "okrojony" mod Plutonium?

Link podałem chyba na pierwszej stronie tego wątku, wszystko można znaleźć też na forum SAS w wątku o Plutonium.

Jeszcze raz:

http://www.mediafire.com/?tlklmrerxky9gk4

« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 02, 2011, 19:23:01 »
Panowie, straciłem wątek. Co się dzieje z DBW 1.4? Z tego co gdzieś przeczytałem miał być już w ubiegłym tygodniu.

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 02, 2011, 21:22:15 »
Miał być, ale CirX się rozchorował, a potem wydali kolejny patch do UP3, co nieco opóźniło wydanie.

« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 03, 2011, 10:21:59 »
Acha, ok. Dzięki za info.

Wczoraj, w zasadzie już dzisiaj - bo po północy,  coś mi się wykrzaczyło z kampanią "Desperade days".
Nie pamiętam już dlaczego, ale z jakichś powodów chciałem zobaczyć jak się ona sprawuje na "czystym" UP3. Wywaliłem DBW z JSGME, wrzuciłem #UP, ustawiłem DBW w setting i wio!
A tu kurde nie wyświetla się w menu przedstartowym mapa "corridor". Patrzę, że jednak jest w katalogu. Startuję więc pierwszą misję, a tu "bajkowy świat", jakieś drzewka w oddali, coś na kształt wody. Nic nie słychać, nic nie lata, jak też nie latam, bo nie siedzę w żadnym samolocie.
Wyłażę z gry i przywracam DBW. Startuję grę i... to samo.
Zainstalowałem więc na nowo tę kampanię. Nie pomogło.
Nie mam pomysłu co się pochrzaniło. Że też podkusiło sprawdzać dobrze się sprawującą kampanię na innych modach.
Może wy wiecie jak to naprawić?

« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 03, 2011, 10:46:33 »
Good news.  :001: Choć z tego co widzę to CirX trochę rozłożył "się" na raty:

http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,17360.msg189526.html#new

« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 03, 2011, 11:45:45 »
U mnie odpalenie tej kampanii na próbę na UP3 powodowało wywalenie się całej gry.

Misje da się wczytać do FMB, jednak jak wezmę "Play" to momentalnie gra mi się wywala. No, ale to taka moja mała przypadłość ;) .
Pozdrawiam.

« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 03, 2011, 13:27:31 »
Misje da się wczytać do FMB,

U mnie się nie da tego zrobić, gdy nie ma opcji FMB w menu przedstartowym dla "Desperade days".

Panowie i mam nowe pytanie.
O co chodzi z tym Clash of Eagels"?
http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,17630.0.html

Czy to już jest, czy ma dopiero być, po wyjściu DBW 1.4?
Bo zdaje się, że nie ma w katalogu BoB_Day_Campaign tego pliku startowego dla DCG - allcampaigns.dcg

« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 04, 2011, 08:52:33 »
Jest już 1.4. Za kilka dni będzie 1.5:

http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,16539.0.html

Jeśli kogoś to interesuje, to powiadamiam, że rozwiązałem problem z "Desperade days". Okazało się, że błąd generowały mody Clash of Eagels, które zainstalowałem w katalogu #DBW. Wywaliłem je i kampania ruszyła.

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 04, 2011, 11:38:51 »
Clash o Eagles to ma być dynamiczna kampania BoB pod DCG, czyli nieoficjalny generator kampanii dynamicznych. Trzeba sobie to znaleźć w necie i zainstalować, działa całkiem nieźle.

Sprawdzałem też AI moda - nic się chyba nie zmieniło, wciąż zawiera w sobie mod na full throttle i wygląda to nieco dziwnie.

« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 06, 2011, 20:40:06 »
Zdaje się, że na Mission4Today wrzucili program, który wiele lat temu, ale pod nazwą "Battle over Europe", ściągnąłem zza granicy przez internet za ciężkie pieniądze:
http://www.mission4today.com/index.php?name=Downloads&file=details&id=4115
 :118: