Autor Wątek: DCS: Black Shark 2.0  (Przeczytany 23009 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 03, 2011, 08:24:14 »
Jak pisałem post wyżej, wczoraj samodzielnego 2.0 jeszcze nie było, był tylko Black Shark za 39.99 i Black Shark 2 patch za 19.99  :121:

John Cool

  • Gość
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 03, 2011, 08:25:53 »
Owszem był, zdanie to widniało sobie ładnie od wczoraj z linka podrzuconego przez samraz, po prostu nie doczytałeś  :021:

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 03, 2011, 08:31:11 »
Nie, po prostu patrzyłem co jest dostępne w sklepie. Już dawno przestałem czytać co ED pisze, za wiele zmian i niezrealizowanych obietnic.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 03, 2011, 08:35:11 »
Co Wy chcecie, przecież to zupełnie nowy sim:
http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=1318180&postcount=293
błehehe. ;)
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

_michal

  • Gość
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 03, 2011, 09:52:14 »
Jęczycie :) Pominę oczywisty argument pt. "Samolot do FSX kosztuje..." i powiem coś równie banalnego. Cały świat gier onanizuje się tytułami, do których wychodzą jakieś śmieszne DLC, vide jakieś Call of Booty lub inne Gejbattlefildy - ja już się dawno pogubiłem czy te tytuły w jakikolwiek sposób się rozwijają poza numerologią, a jak widzę gdzie indziej to i trolle czasami o to toczą boje. Dlaczego zatem kolesie z ED mają być gorsi? Może jeszcze chcecie wersję ostateczną na dyskietkach 3.5" :) . Osobiście nie wiem czy to kupię czy nie, ale myślę, że jeśli przyjmiemy, że ED powaliło w tym momencie, to należy przyjąć, że cały obecny biznes growy jest powalony. Jedyna różnica, że do ciągłego dopłacania za arcadówki dla trolli już się przyzwyczailiśmy, symulatory wychodzą rzadziej i w mniejszej ilości, więc to nas dopiero czeka... chociaż w RoFa to ja już doinwestowałem sporo ponad $100. Tak więc Panowie i Panie! Do symulatorów też weszło "nowe" heheh

Tako rzecze,
Zaratustra


Tutaj absolutnie nie chodzi o te dwadzieścia baksów, choć nie powiem by za pucza to było mało. Chodzi o tak zwaną 'serię' DCS i jej 'moduły'.

Nawet w Call of Duty wydając kasę na DLC dostajesz jakąś nową zawartość, choćby mapy. Tutaj dostaję tylko Kamowa którego już mam w technologii z drugiej gry którą też już mam. Żadna wartość dodana.

Jeśli ED by wydało tytuł Digital Combat Simulator i potem do niego wydawało co rok upgrejdy po 25 dolców w stylu Esim, nic bym nie powiedział tylko im płacił. Problem jest taki, że ED odcięło się od LockOn by pozbyć się ubikacji i ogona w postaci 'survey sim'. DCS to miała być nowa jakość, seria zintegrowanych modułów, z których kupujesz które chcesz, a jesteś kompatybilny dzięki upgrejdom silnika. Drugi tytuł w serii wyszedł rok temu w formie bety i po roku dostajemy kompatybilność online i upgrade engine do pierwszego tytułu. Po roku lol (sic!). O mapie Nevady na którą Sun czeka już rok  :021: nic nie powiem.

To co ED potrafi najlepiej to obiecywać gruszki na wierzbie, potem łamać obietnice i w stylu Ola pisać potem swojej społeczności 'you are wrong be sure'.

Ja pewnie też to w końcu kupię, lubię cienie w VC  :003: Ale dlatego marudzę, bo wydaje mi się, że ED zjeżdża równią pochyłą w bagno, a banda klakierów na ich forum jeszcze popycha ich wózek.

qrdl

  • Gość
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 03, 2011, 10:15:02 »
Cóż, może i jadą po równi pochyłej. Nie chce tutaj rozciągać tej sytuacji na politykę, ale np. ostantnio Bul K. mówił w Poznaniu, że obietnice przedwyborcze to taka zabawa i nie powinno się tego brać poważnie. Klient ED "głosuje" portfelem, niestety, naobiecywano "gruszek na wierzbie" (w stylu Łysenki :-) i teraz się niepotrzebnie szarpiecie. Ileż to ja czytałem obietnic o różnych grach.... niech tylko Kloda wspomnę, a przy trollankach też to się dzieje, że obiecanki cacanki.
Chcą skubnąć klientelę na 20 baksów? Ok, rozumiem. Jako stary wyga, który ma wszystkie ich produkty (a BS1 w 2 wersjach) mogę się czuć lekko penetrowany, ale mogę udawać, że tego nie czuję. Mogę również się wyprostować i podnieść spodnie, czyli nie kupować tego putha. Jednak pierdolamento, że nie ma tego, tamtego, że obiecano to i owo, to chyba najlepiej kierować do owianych legendą gości od Fighter Ops i ich Areany51, czyż nie? ED ma jedną przewagę nad resztą (z wyłączeniem 777 studio) - wydają, może z opóźnieniem i nie do końca jak obiecywali, ale wydają. Czy podtrzymanie tego jest warte $20? Ja się zastanowię.

Tako rzecze,
Zaratustra

_michal

  • Gość
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 03, 2011, 10:19:27 »
Jednak pierdolamento, że nie ma tego, tamtego, że obiecano to i owo, to chyba najlepiej kierować do owianych legendą gości od Fighter Ops i ich Areany51, czyż nie?

Do nich niech się zgłaszają ci którzy płacili im za dostęp do forum :P Mi tam oni są obojętni.

ED ma jedną przewagę nad resztą (z wyłączeniem 777 studio) - wydają, może z opóźnieniem i nie do końca jak obiecywali, ale wydają.

Tu akurat masz rację.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 03, 2011, 10:32:22 »
Co by nie było, 20$ za ładniejszy FOG i Hdr oraz cienie i wątpliwą kompatybilność z A-10 to jednak sporawo, tym bardziej, że przy obecnym kursie to jakieś 65złociszy. Ewidentnie widać, że potrzebują kasy. Każdy kto lata w BS'a i to jego podstawowy sim zapewne to kupi, kupi bo musi. Jednak jak mamy stara podstawkę, która kosztowała około 40$ kiedyś, a teraz to, już wychodzi spora sumka i uważam, że to lekkie przegięcie. Obstawiałem na 10 baksów, bo to w końcu patch, które np. taki 777 Studios wydaje za free - też ładniejszy fog, hdr, lepsze cienie i postprocessy, żeby był choć nowy teren. Pewnie teraz zrobią tę Nevedę i kto wie, czy nie będą dwie wersje płatne dla A-10 i BS. Tak można w nieskończoność ;\.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

_michal

  • Gość
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 03, 2011, 10:38:35 »
Czytając na forum ED takie coś:

Cytuj
Retail release for the A-10C is not yet finalized so in essence the 9-month cycle has not yet even begun. In the interim BS2 has been released.

Jak ich można brać poważnie?

qrdl

  • Gość
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 03, 2011, 10:54:45 »
Mnie bardziej interesuje pytanie o ich intencje. Czy mamy tutaj scenariusz Kloda (bierzcie i płaczcie z tego wszyscy) czy raczej tonącego (finansowo), który chwyta się brzytwy. W drugim przypadku zapłacę (na browary wydaję tygodniowo więcej niż ten cały update do BS2 kosztuje, że o fajkach i paliwie nie wspomnę).

Tako rzecze,
Zaratustra

PS. Panowie, proponuję nieco zluzować, bądź co bądź były takie okresy, że tylko ED dawało nadzieję, że rynek się nie załamie. Akurat teraz mamy wysyp, ale jak wrócą lata chude, to nie wiem czy np. Bohemia I. będzie robiła simy pokroju ToH.

Offline syringe

  • *
  • Centipede
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 03, 2011, 11:21:51 »
... Każdy kto lata w BS'a i to jego podstawowy sim zapewne to kupi, kupi bo musi. ...

A właśnie, że nie kupię. Mam +- stałą ekipę, i dalej będziemy latać na BS1. A wystarczyło zrobić prawdziwe drzewa brałbym tego bubla z pocałowaniem w rękę. To co oni tam poprawili/dodali nie jest warte nawet tych wspomnianych przez Ciebie Yoyo 10 baksów.
Coś co dodają do innych simów za friko  w BS będzie za kasę?  Niech lizojajki z ED się tym masturbują. Mi wystarczy to co mam.
Kasę będę pompował w CH.

qrdl

  • Gość
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 03, 2011, 13:49:41 »
Uczciwym rozwiązaniem byłaby zgodność BS1 BS2 w multiplayerze.
A te drzewa to od 10 lat wołają o pomstę do nieba.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline syringe

  • *
  • Centipede
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 03, 2011, 14:13:16 »
Uczciwym rozwiązaniem byłaby zgodność BS1 BS2 w multiplayerze.
A te drzewa to od 10 lat wołają o pomstę do nieba.

Tako rzecze,
Zaratustra

100% prawdy.

Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 03, 2011, 15:02:43 »
Wyjaśnili kiedyś dlaczego te drzewa są tylko graficznymi obiektami?

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: Black Shark 2.0?
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 03, 2011, 15:27:26 »
Tak, masz za słaby komputer żeby było inaczej  :118:  , a ACES i 777Studios to czarodzieje, bo dla nich takie ograniczenia nie istnieją  :121: