Autor Wątek: Aerofly FS  (Przeczytany 13372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Aerofly FS
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 22, 2012, 10:46:37 »

Zrobiłem wczoraj pierwszy oblot. Sceneria jak dla mnie piękna. Samolotów mało i nie ma niestety żadnego wiatraka, ale pierwsze wrażenie super. Przy czym ustawiłem grafikę na ultra i najmniej co widziałem to 48 fps. .

Na jakim sprzęciku, Panie Kolego?

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 22, 2012, 11:07:24 »
Z tym, że tu się chyba lata jak po sznurku...

Wygląda faktycznie fajnie to wszystko i te filmiki już dawno zapierały dech w piersiach, ale ponoć wrażenia takie jak lot dużym RC, w końcu to ta sama firma.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline iq85

• APAsq
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 26, 2012, 13:31:44 »
DCS/FSX/AC/pCARS

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 12, 2012, 19:37:10 »

www.yoyosims.pl

_michal

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 18, 2012, 16:24:45 »
W końcu jakieś newsy.

http://www.ipacs.de/forum/showthread.php/6110-aerofly-FS-Development-Status

Będzie zmienna pora dnia, ILS/VOR/etc, nowe samoloty, większa funkcjonalność w kabinie, multiplayer, wsparcie dla większych map, SDK. Czy to będzie update, czy nowa wersja tego nie wiadomo, ale stawiam, że to będzie wersja 2.0.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 18, 2012, 16:41:13 »
Slowa tylko nie ma co z FM.

Ciekawe, raczej nowy sim, chca tez dac SDK developerom. Moga sie zatem pojawiac dodatki.

www.yoyosims.pl

_michal

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 18, 2012, 17:10:40 »
Co jest złego z FM pierwszej wersji?

Nie próbowałem jedynki, ale jest fajnie, nie odpuszczają.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 18, 2012, 19:41:51 »
Co jest złego z FM pierwszej wersji?

Też nie mam ;). Ale ponoć latają jak po sznurku, tak jak ten ich sim RC z tym, że większe maszyny. Ludzie nawet piszą, że to ten sam FM.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 18, 2012, 20:00:42 »
Też nie mam ;). Ale ponoć latają jak po sznurku, tak jak ten ich sim RC z tym, że większe maszyny. Ludzie nawet piszą, że to ten sam FM.

Niekoniecznie. Kolega pilot, który lata Cessną 172 stwierdził, że właśnie ta w Aerofly FS ma najlepszą fizykę z jaką do tej pory się spotkał w simach.

_michal

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 18, 2012, 20:19:49 »

Rozmowy o FM są jak rozmowy o polityce, albo religii. Każdy ma swoją opinię i to właśnie on ma racje. :)

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 19, 2012, 00:31:06 »
Możliwe, ale takie opinie akurat górują. Nie ma już promo -40% więc nie sprawdzę. Może jak będzie -70% : D.

www.yoyosims.pl

Aerofly FS.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 08, 2014, 18:20:42 »
Troszkę zapomniany symulator (na swój sposób innowacyjny, ale szybko nużący z racji bardzo niewielu możliwości), a jednak okazuje się, że jego nowa wersja (nie wiadomo czy jako update czy jako osobny produkt) nadal jest tworzona! Devsi po prostu bardzo rzadko dzielą się nowinkami o postępach. Patrząc na to co wcześniej (jak i całkiem niedawno) udostępnili to możemy mieć niedługo do czynienia z godnym następcą FSX'a. Nowe samoloty, dynamiczna pogoda i czas, bodajże dostępna cała Ziemia jak i odwzorowanie systemów, AI oraz sporo maszyn różnej maści. Zobaczcie sami:

Już na wersje tabletowe wyszły A320 i 747, jednak w prostszych wersjach. Te na PC mają mieć wszystko klikalne i być lepiej odwzorowane. Ja się nie mogę doczekać, a Wy?

Źródło zdjęć - oficjalny profil Facebook Aerofly FS.

Proszę pamiętać, że w jednym poście umieszczamy tylko trzy zdjęcia, a reszta to miniatury. Mazak.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2014, 20:27:31 wysłana przez KosiMazaki »

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 08, 2014, 20:54:58 »
Screeniki ładne, ale ładne i były wcześniej. No ciekawe, czy coś tutaj zwojują więcej, czy tak jak było - eye candy i tyle. Seria FS'a ma mocna podstawę w postaci całego świata, dopóki sim nie zaoferuje czegoś podobnego będzie ciężko wydać coś bardziej popularnego.

Ps. ale po co zaczynać nowy temat > opcja szukaj. Już taki jest.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 08, 2014, 21:22:31 »
Bardzo przepraszam za nowy temat, jakoś musiałem przeoczyć tę kwestię. Następnym razem zrobię jak należy. Osobiście zaś uważam, że szansa na 'następcę FSX'a' jest. Nie oszukujmy się, ale FS powolutku zaczyna się starzeć. Jedynym poważnym argumentem za FS'em jest ilość dodatków, ale jeśli stworzyłoby się aerofly FS jako świetną podstawkę dla zewnętrznych producentów różnego rodzaju dodatków to mógłby wyjść z tego hit. Silnym argumentem aerofly FS jest jego silnik - sim chodzi płynnie nawet na średnich komputerach przy zachowaniu bardzo ładnej grafiki (jedynie chmury cumulus wywołują mocny spadek FPS, ale to ze względu na to, że są zrobione na starym kodzie co też ma być zmienione). Co więcej - model lotu znacznie przewyższa tego FS'owego. Miałem okazję rozmawiać z pilotem Cessny 172 i mówił, że to właśnie Cessna z aerofly FS zachowywała się najbardziej naturalnie i była najbliższa temu co prezentuje w locie prawdziwy odpowiednik. Nawet Cessny w postaci płatnych dodatków do FSX nie dorównywały standardowemu modelowi z aerofly. Myślę, że jest na co czekać i trzymam za nich kciuki.

Pozdrawiam!

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 08, 2014, 21:27:42 »
Aerofly nie mam, jedynie czytałem opisy/recenzje itp., jasne, jeśli miałoby to pójść szerzej - super, ale też jak mówię, dla "cywilów" to już bardzo ważny jest świat, by sobie skoczyć z takich Babich dołów na lotnisko we Frankfurcie itp. Tu była tylko Szwajcaria i to nie wiem nawet czy cała.

www.yoyosims.pl