Autor Wątek: DCS: P-51D Mustang  (Przeczytany 16024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
Odp: [DCS] DCS: P-51D Mustang
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2012, 23:07:49 »
Awionika jest prosta...
Z awioniki to zwykle jest tylko radio, ale jest kupa innych rzeczy, których ED do dzisiaj nie robiło i szczerze myślę, że nie będą w stanie zrobić, lub w ogóle zapomną - jak przykładowo bezużyteczność sztucznego horyzontu po przekroczeniu zakresów jego pracy i wymóg jego ponownej kalibracji, czy niuanse pracy silnika, instalacji elektrycznej lub hydraulicznej.

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2012, 23:28:58 »
Jakoś szukam pozytywów w tej całej nowinie, ale z zaciśniętymi zębami, żeby nie przeklnąć.
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 22, 2012, 01:50:13 »
Jakoś szukam pozytywów w tej całej nowinie, ale z zaciśniętymi zębami, żeby nie przeklnąć.
Wg.mnie pójście na łatwiznę, a do tego wkroczenie na grząski grunt dla ED i do tego z mocną konkurencją. Tak, patrzę w kalendarz, ale do Prima Aprilis jeszcze trochę pozostało...

Ps. No chyba ze chca to zrobic za 5 dolcow jako dlc do A10 lub Akuly. Tak czy siak zero klimatu... Mapa z blokami i Mustang?  :008:
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Dare

• APAsq
  • *
  • APAsq #2
    • APA SQUADRON
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 22, 2012, 02:28:31 »
Tak czy siak zero klimatu... Mapa z blokami i Mustang?  :008:
Ja mimo wszystko mam jednak nadzieję, że da radę coś z tego uzyskać. Tak jak napisali: najpierw był to test możliwości silnika DCS, tak dla zabawy, a potem zdecydowali, że to wydadzą (jeśli dobrze zrozumiałem). Jako samoloty z okresu WW II nie widzi mi się kompletnie. Ale jednak, stworzyli po raz pierwszy samolot, nienapędzany silnikiem odrzutowym. Mamy zatem wszystkie warianty: samoloty śmigłowe, odrzutowe i śmigłowce. Może tworzą sobie jakiś schemat, by w przyszłości łatwiej było dodać którykolwiek rodzaj maszyn. P-51D całkowicie tu nie pasuje i na 100% nie kupię. Ale na przykład taki samolot szkolno-treningowy PC-9? Czemu nie. Chociażby dla akrobacji. ;)
Ale jak to zwykle się mówi w takich przypadkach: pożyjemy - zobaczymy.

« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 22, 2012, 08:26:06 »
"Originally Posted by Wags 
The development of the P-51D and other Flying Legends series aircraft definitely does not preclude the continued development of modern aircraft."

Yeah, sure.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2012, 08:45:44 »
PC-9 byłby super, raz dla zespołów takie jak
Ale na przykład taki samolot szkolno-treningowy PC-9? Czemu nie.

PC-9 dla przykładu byłby super, właśnie dla tego co piszesz, także jako maszyna szkoleniowa np. w kampaniach. Taki pomysł przecież był w FO, że najpierw trzeba byłoby przejść misje i zadania na Talonie, a potem dopiero miało dostać się samolot widmo. Poza tym właśnie ideał dla grup akrobacyjnych itp., a i obiekty by pasowały z mapy.
Co mamy ? Kolejny P-51. No sorry, ale zaczynam już rzygać kucykami z US.

PS.Musieli też namieszać w ośkach i przyciskach w settings.
PS.2 DCS nie ma map pod to, a nawet to co jest odbiega jakościowo od takiego defaultowego FSa, więc latanie low & slow tu po prostu średnio się sprawdzi.

Ogólnie Fixed wing pełną gębą, zatłuc bym się dał, a nie wpadł na taką ideę.  :121:
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2012, 09:39:55 »
Co może być po P-51? Kryterium to jest absolutny brak sensu i możliwości równorzędnej walki. Moje typy to rata, a z normalnych dcsów, to może jakiś tankowiec. Jednym słowem robią muzeum osobliwości.

Słyszałem, od takiego jednego że następne będą Airbus i jakiś szybowiec.  :121:
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline John Cool

• Global Moderator
    • http://www.rsp.prv.pl
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2012, 10:58:25 »
PC-9 dla przykładu byłby super, właśnie dla tego co piszesz, także jako maszyna szkoleniowa np. w kampaniach. Taki pomysł przecież był w FO, że najpierw trzeba byłoby przejść misje i zadania na Talonie, a potem dopiero miało dostać się samolot widmo.

Lepszy chyba w środowisku maszyn szkolno-treningowych byłby Albatros - raz że teatr pasuje tu jak ulał bo chyba wszyscy go tam używają - nawet Gruzja i Abchazja, poza tym przynajmniej model L-39ZA już jest :020:
МАССАНДРА: "Микоян Артём Славный Сын Армянского Народа Дарит Радость Авиаторам".

Kiedy natkniemy się na pole minowe, nasza piechota przeprowadza atak dokładnie tak, jakby go tam nie było. Gieorgij Żukow (1896-1974)

_michal

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 22, 2012, 12:13:13 »
Słyszałem, od takiego jednego że następne będą Airbus i jakiś szybowiec.  :121:

I Camel, pamiętaj o Camelu.

To moja reakcja:

DCS jest rewelacyjnym symulatorem. Mamy w nim śmigłowiec wyprodukowany w śladowych ilościach, A-10C nad Gruzją (heheheheh) i P-51 (  ::)  ), dodatkowo robi się wspaniały teatr w postaci Newady  ;D . Po prostu rewelacja. Banda na forum ED się zastanawia po co do FSX się robi warbirdy, a sami robią jeszcze większe absurdy.

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 22, 2012, 12:41:40 »
"DCS Iron Eagle" - "pułkownik Charles 'Chappy' Sinclair znów wkracza do akcji. Razem ze strażnikiem Nevady Chuckiem Norrisem na Ka-50 i Stevenem Seagalem latającym Warthogiem położą kres hazardowi w Las Vegas :chuck
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 22, 2012, 12:51:03 »
Wasze reakcje są przesadzone  :021:
Tam gościu pisze, że się zjulał po przeczytaniu o P-51:

"O man my favorite plane. hence Stanger. I just had a orgasm. Thanks. Now time for a smoke. "

LOL, albo koleś ma spusti pri startu, albo jakby wydali chińskiego smoka na drucie (takiego z Wielkiej Podróży Bolka i Lolka), to i tak by przeszło. Nie zdziwiłbym się jakby wszyscy lalusie z tamtego forum mieli iphony  :118:. To co? Spuszczamy się??  :karpik

Tako rzecze,
Zaratustra

Schmeisser

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 22, 2012, 15:52:21 »
A czy uzbrojenie w mustangu będzie miało przełącznik 'padgatowka rucznoj' :D ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 20:52:05 wysłana przez KosiMazaki »

Odp: DCS: P-51D Mustang
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2012, 20:08:42 »
Nie no, to jakaś bzdura piramidalna... Ale się nad tym tam spuszczają... Każde gówno można tym ludziom wcisnąć i każde łykną i jeszcze podziękują. Zaczynam mieć wrażenie, że ten świat po prostu zasłużył na SOPĘ, ACTĘ, zamordyzm, inwigilację, UE, socjalizm i mówienie kiedy dupkę można podetrzeć :D

Offline Vulg

• *
  • Stalker
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2012, 21:31:53 »
Ta... Ermm... Ten tego... A myśmy marudzili że przyjdzie nam na F/A-18C latać.
If a zombie isn't fun to shoot, is it really a zombie?
Kropki

Offline Hub

• *
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2012, 22:51:24 »
A HUD, MFD, radar i takie tam będzie miał...? Nie, no paranoja jakaś.