Autor Wątek: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!  (Przeczytany 23772 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« dnia: Kwiecień 29, 2012, 20:44:11 »
Ten sam sposób sprzedaży co przy A-10C. Płacimy i otrzymujemy dostęp do wersji "beta".

http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=87391

Instrukcja obsługi dostępna online
http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=1442486&postcount=4
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 21:23:20 wysłana przez John Cool »
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2012, 20:53:35 »
40 dolarów żeby polatać Mustangiem nad Gruzją... brzmi jak folder lipnego biura podróży.

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2012, 20:58:22 »
Jak to było, lepiej jeść biały chleb nad Morzem Czarnym niż czarny nad Morzem Białym.  :021:
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline uziel101

  • 16th VTFS
  • *
  • samoloty, czołgi, pociągi
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:18:13 »
40 dolarów, ale za to kokpit jest.  :020:
That's Vietnam music... can't we get our own music?

John Cool

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 29, 2012, 21:25:00 »
Ano jest  :021:

Ja sobie jednak zaczekam na wydanie pełnej wersji... najlepiej jeszcze w jakiejś okazjonalnej promocji.

mmaruda

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 30, 2012, 03:59:57 »
DCS zaczyna przypominać Call of Duty, podejrzewam, że Nevada też pójdzię za 40 dolców, a niedługo patche będą płatne.

Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 30, 2012, 07:14:47 »
Ano jest  :021:

Ja sobie jednak zaczekam na wydanie pełnej wersji... najlepiej jeszcze w jakiejś okazjonalnej promocji.

Popieram! Też tak zrobię. Jest na czym latać obecnie, a pewnie niedługo będzie jakaś letnia/wakacyjna promocja i za pół ceny się zakupi Mustanga.
Mam tylko nadzieję, że nie wymyślą jakiegoś specjalnego bonusa dla nabywców wersji beta Mustanga? Coś w stylu dodatku w postaci Nevady - kto kupił Mustanga w wersji beta, dostanie później bonusik ....

Pozdrawiam

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 30, 2012, 08:14:49 »
A gdzie kampania ja się pytam?

W tej cenie mamy pełnego BS II, A10C jako model, kampanię, misje, szkolenia itp. Odp. jest raczej prosta - tutaj kampanii nie będzie, bo niby z czym i gdzie?
Sądziłem, że to będzie za jakieś 20 $ maksymalnie, ale 40? Chyba ED naprawdę pogrzało z Mustangiem nad Gruzją i blokami w stylu PRL w tej cenie.

(co to Challenge Campaign - coś a la time trial z TOH?)
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 30, 2012, 08:19:48 »
Jest tam jakieś "challenge campaign", co to jest nie wiem, bo włączyłem wczoraj tylko na chwilę przed snem.

Z ciekawostek, mamy teraz jedną aplikację "DCS: World" na którą instaluje się Mustanga jako dodatkowy addon. Skąd my to znamy? ;)
Jest w niej też miejsce na Ka-50 i A-10, na razie zablokowane, oraz flyable Su-25T z FC2. A poza tym to ładny Mustang w znanej nam wszystkim okolicy.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 30, 2012, 08:32:05 »
Na screenach widzę, że jest wymodelowany pilot, wrzuć z nim screeniki, coś jak w BS II ? To akurat mi się podoba.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

_michal

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 30, 2012, 09:11:51 »
A ja muszę przyznać, że to jest pierwszy krok ED który mnie się podoba. Integracja jest pierwszym krokiem w dobrą stronę. Su-25T to miły gest, choć większość z nas już za niego zapłaciła, kilka razy. :D

Mustang to tylko taka maszyna jaką miał być Su-26 w kłodzie, raczej ciekawostka, choć kosztowna. Teraz niech zintegrują Black Sharka i A-10, wydadzą Nevadę i porządne SDK do maszyn i terenu, to się community rozbuja.

I uważam, że z momentem obrotowym od śmigła mocno przesadzili.

qrdl

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 30, 2012, 09:45:16 »
Ja chyba poczekam na Kucyka II... albo na LO III, po co płacić 4x za to samo? ;-)

Gigabyte: P55-USB3, obecnie: i7 870 2.93 (3.72) poprzednio: i5 760 (3.49), RAM: 16GB, MSI 970. AV8R-01, Logitech G940, Thrustmaster Hotas X, Saitek Pro Flight Combat Rudder Pedals, FreeTrack

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 30, 2012, 12:53:06 »
Ja się trochę łamię, pomedytuję jeszcze czy mam czas na Mustanga, chociaż nigdy nie pałałem miłością do tej maszyny, za bardzo opatrzona i reklamowana, chociaż samolot w sam sobie jest bardzo ładny i ma fajną linię. Wciąż tylko nie wiem co miałbym nim robić w serii DCS i raczej to taki produkt, by sobie poklikać w VC, polatać z A-B i może spuścić jakąś bombkę na blok z wielkiej płyty po drodze. Po miesiącu może być, że się zapomni o tym tytule.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 30, 2012, 13:30:30 »
Napiszę tylko tyle - samolot zachowuje się jak gumowa zabawka wrzucona do wanny.