Autor Wątek: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!  (Przeczytany 23770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline some1

  • Global Moderator
  • *****
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 30, 2012, 13:39:20 »
Przeglądając forum dokopałem się do postu Wagsa dokumentującego status prac oraz co ma jeszcze status "WIP": http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=87410
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

qrdl

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2012, 14:07:16 »
Możesz to rozwinąć....? Wiesz, nie każdy regularnie siedzi w wannie z kaczuszką. Ja np nie wiem jak to jest, mam mgliste wspomnienia sprzed jakiś 30 lat :-).

Tak rzecze,
Zaratustra

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 30, 2012, 14:46:26 »
To znaczy, że siły aerodynamiczne, ani tarcia - nie działają na samolot na ziemi. Próba startu z wyłączonym "autorudder" kończy się tym, że samolot sunie bokiem do momentu w którym sobie przypomni, że przecież nie może. Na ziemi zachowuje się to jak amatorski dodatek do FSa.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 30, 2012, 15:03:42 »
Próba startu z wyłączonym "autorudder" kończy się tym, że samolot sunie bokiem do momentu w którym sobie przypomni, że przecież nie może. Na ziemi zachowuje się to jak amatorski dodatek do FSa.
Ty zmień lepiej krajobraz na inny z zimowego ;D , a może jakiś złośliwiec rozlał olej?
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 30, 2012, 15:12:34 »
Wiosna, 21°C, bez wiatru, czyste niebo, betonowy pas w Sochi.  :121:

qrdl

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 30, 2012, 15:15:17 »
Prawdę mówiąc pojedynczy samolot w ślepym zaułku Gruzji i Krymu za 40 usd, to drogo, na ten przykład w sklepie RoFa można mieć za to sporo dóbr lub kilka samolotów... Ja zawsze łykałem jak młody pelikan wszystko od ED, chyba jednak czas żeby inni ciągnęli pałeczkę. Nie lubię defetyzmu, ale 40 baksów.... za kolejne mydleni oczu "modułowością" i "integracyjnością"... :(. Ciekawi mnie tylko jeszcze jak to się ma do produkcji A2A, pomijając oczywisty fakt strzelania, które i tak jest bez sensu w kucyku nad Krymem?

Tako rzecze,
Zaratustra

poko24

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 30, 2012, 18:27:09 »
Podzielam entuzjazm kolegów. Należy się karniaczek dla ED. Cena jest ciut bezczelna patrząc na resztę modułów.

_michal

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 30, 2012, 18:35:51 »
Udało się komuś załadować rakiety i bomby? Nie pojawiają się ani w instant mission, ani podpięte w edytorze.

Mój główny zarzut w kierunku ED to bezczelność moderatorów. Takiej bandy buców ze świecą szukać.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 30, 2012, 20:12:09 »
Udało się komuś załadować rakiety i bomby? Nie pojawiają się ani w instant mission, ani podpięte w edytorze.

"All features are not yet included" <- to chyba to.

LOL: już się zaczyna mieszanie z samolotami w DCS -

Jakby ktoś nie rozpoznał to tam z przodu to Jak-40.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

_michal

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 30, 2012, 20:32:38 »
"All features are not yet included"

Bomby i rakiety są podwieszone, ale są niewidoczne. Known issue. ;)

mmaruda

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 30, 2012, 20:35:32 »
Podpinam się po opiniami kolegów, chociaż pewnie i tak później kupię. Ogólnie wszelkie sugestie na forum ED, że jak dają mustanga, to 40 dolców za sam samolot, bez kampanii itd, to za dużo, kończą się oburzeniem tych dwóch naczelnych klakierów od beta testów (Nate i ten drugi pożal się Boziu tester - jak mnie wkurzą to im podeślę screena z lewitującym A-10 ze schowanym podwoziem, bo ten bug wciąż jest). Zawsze znajdzie się jeszcze kilku matołów, co powiedzą, że za ten poziom detalu to darmo.

Jeden plus, że modułowość wyjdzie bankowo na dobre. Po pierwsze mamy DCS World i Ropucha za darmo, ale chyba poziom detalu jest z FC2. Natomiast po małej wymianie zdań, Nate zapodał tego pica: http://i45.tinypic.com/2njxbiv.jpg

Jak widać jest potencjał, ale nie chce mi się już z nimi dyskutować, bo krew mnie zalewa jak czytam jak powinienem grać, żeby dobrze bawić według ich standardów i że FSX to i tamto. Jak dobrze pójdzie to w tym tygodniu przyjdzie paka z hardware'em i wreszcie uda mi się w miarę płynnie pograć w Świniaka, więc jakieś tam kucyki i inne średnio mnie już emocjonują (nowy pucz do Iłka zamiata, więc na brak zadymy w Mustanga nie ma co narzekać). Poza tym za 2 tygodnie Diabolo i będzie można na trochę odpocząć od tematu symulacji, zwłaszcza, że koledzy z pracy narzucą presję levelowania. :)

Mam jeszcze tylko pytanko do Suna - dobry człowieku, rzuć nieco światła na działanie silnika, poprawili coś z płynnością, czy dalej to samo co w ostatnich 2 łatach do A-10?

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 30, 2012, 20:43:34 »
Nie wiem jak sprawa wygląda w A-10. Nie mam żadnego innego produktu DCS ani FC2, więc nie mam jak porównać, powiem tylko, że mi przycina przy eksplozjach  :121:

_michal

  • Gość
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 30, 2012, 22:15:56 »
Po następnym puczu Ka-50 i A-10C będą zintegrowane z DCS: World.

http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=1444379&postcount=2

Offline noe

  • PAT
  • *
  • War Thunder
    • BILT POLSKA
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 01, 2012, 10:20:41 »
Czy w DCS i w mustangu jest jakiś smugacz? Tak się zastanawiam jakby wyglądały akrobacje zespołowe na tym simie?

Offline Sundowner

  • *
  • Chasing the sunset
Odp: DCS: P-51D Mustang - beta wydana!
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 01, 2012, 11:59:52 »
Po dniu testowania - jeżeli oceniać rzeczy, które jeszcze nie zostały zrobione, przez pryzmat tego jak zrobiono rzeczy już gotowe, to ten Mustang to taka zabaweczka. Chcesz postrzelać z Mustanga - może być. Chcesz polatać Mustangiem - poczekaj na coś innego do innego sima.


Brakuje dopieszczenia, wiele rzeczy jest zrobionych po łebkach, widać, że niektórych analogowych systemów i przyrządów ED albo nie rozumie, bądź nie są zainteresowani wiernym ich odwzorowaniem. A szkoda, bo przecież to w nich jest smaczek tych starych samolotów.


ED są dumni z dźwięku... nie wiem czemu, ten Merlin brzmi jak wykastrowany Lycoming z Cessny. Spitfire i P-40 A2A do FSX, czy "zpuczowany" CloD nieporównywalnie lepiej oddają brzmienie potężnych 12-cylidrów żądzy zniszczenia.