Autor Wątek: Lock On: Flaming Cliffs 3  (Przeczytany 52415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online some1

• Global Moderator
Lock On: Flaming Cliffs 3
« dnia: Wrzesień 01, 2012, 21:18:42 »
Jak ktoś chce, będzie mógł po raz trzeci (czwarty) kupić Lock On'a:
http://forums.eagle.ru/showthread.php?p=1541549
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline Kusch

• Global Moderator
Odp: Lock On: Flaming Cliffs 3
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 01, 2012, 21:47:04 »
Będzie najpierw beta?  :118:
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

http://img90.imageshack.us/img90/9643/klmd5.jpg

_michal

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2012, 22:17:11 »

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 01, 2012, 22:33:43 »
Kabinka 15tki ładna.

Z ceną polecieli, 40$, chyba, że będzie ostry rabat dla posiadaczy FC1 / 2.
Stary kotlet, nie wiem, czy chcę go mieć znów na talerzu....
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Online some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 01, 2012, 23:36:16 »
Właśnie w tym problem, kurde, minęło prawie 9 lat od pierwszego Lock On'a a oni dalej serwują nam to samo, oczywiście ulepszone pod wieloma względami, ale takie rzeczy jakby się uprzeć mogły być patchem. Podstawa się nie zmienia, ba, dalej ze względów licencyjnych żeby toto zainstalować potrzebny będzie LOMAC.

Nie znam sytuacji finansowej ED ani ich kontraktów. Ale jak pomyślę co można było zrobić przez te lata zamiast super symulatora dwóch niszowych maszyn (dla większości nieatrakcyjnych), warbirda i odgrzewania Lock Ona po raz trzeci, to mi się smutno robi. Wags właśnie napisał, że taki kokpit to dla nich rok roboty. No sorry, ale Michal zrobił do FSX'a trzy kokpity podobnej jakości, klikalne, w pełni animowane, i zajęło mu to kilka miesięcy.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2012, 08:58:16 »
Właśnie w tym problem, kurde, minęło prawie 9 lat od pierwszego Lock On'a a oni dalej serwują nam to samo, oczywiście ulepszone pod wieloma względami, ale takie rzeczy jakby się uprzeć mogły być patchem.

Nawet patch podnoszący BS -> BS2 był płatny, więc raczej na coś "free" bym nie liczył ze strony ED, chociaż Su-25T dali. Przeleciałem cały temat i jakoś nie ma słowem o zniżkach dla posiadaczy FC1 czy 2, a ludzie się o to pytają i nie chcą płacić 40 baksów za Locka znów. Trochę się pewnie tego sprzeda, bo przecież nie każdy latał w LO czy FC, a przecież to było tyle lat temu. Powinni dorzucić chociaż coś zupełnie nowego np. Harriera, albo mapę, ale na to nie ma co liczyć. ED w ogóle mnie ostatnio denerwuje, naobiecywali i wszystko tyle trwa co budowa polskich autostrad. Powoli robi się trochę takie drugie 1C, z tym, że jeszcze w ich simy da się latać na każdym sprzęcie. Ciekawe czy mody będą kompatybilne.

No sorry, ale Michal zrobił do FSX'a trzy kokpity podobnej jakości, klikalne, w pełni animowane, i zajęło mu to kilka miesięcy.

A przecież tam mają małą armię ludzi do tego. Nie wiem ile jest tam modelarzy programistów, ale strzelam, że z 8 co najmniej.

www.yoyosims.pl

_michal

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2012, 09:34:04 »
Właśnie w tym problem, kurde, minęło prawie 9 lat od pierwszego Lock On'a a oni dalej serwują nam to samo, oczywiście ulepszone pod wieloma względami, ale takie rzeczy jakby się uprzeć mogły być patchem. Podstawa się nie zmienia, ba, dalej ze względów licencyjnych żeby toto zainstalować potrzebny będzie LOMAC.

No i dowiedziałeś się na ED-forum, że be sure you are wrong. :D

Nie kupiłem Combined Arms, nie kupię FC3. Jak ED w końcu się ogarnie i zacznie robić coś ciekawego to wtedy się zastanowię czy im dać kasę. Jak na razie to dymają graczy bez mydełka, najpierw wydając dwa razy Black Sharka, potem wydając LockOn cztery razy, do tego dodali arkadowe czołgi. WTF? To jest ten high-end DCS World, w którym z jedenastu maszyn flyable (+ jednostki naziemne) tylko trzy to sensowna symulacja, do tego jedna z tych maszyn to Mustang. Wystarczy, wolę utrzymywać 777 niż ED.

/Back to BMS.

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2012, 10:56:24 »
Jak znam siebie, to i tak to kupię, ale raczej poczekam na jakieś promo. Lubię simy od ED i nic na to nie poradzę. Faktycznie jednak, to co tutaj oferują to nieco bieda. Tylko jeden kokpit z 6DOF? Dla F-15?! To już wiemy jaki będzie nowy study sim.

Offline Kusch

• Global Moderator
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2012, 12:53:12 »
Ciekawa sprawa z tymi kokpitami, przecież mieli gotowy do A-10A. W rosyjskojęzycznej części forum też skrobią kokpit Su-25. Może będą chcieli wydoić kasę za te kokpity i sprzedawać je osobno?

"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

http://img90.imageshack.us/img90/9643/klmd5.jpg

« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2012, 15:13:02 »
No pewnie o nic innego nie chodzi. Dodanie 6DOF do innego latadła, drobne inne zmiany i można kasować za płatny dodatek.Problem w tym, że ciagle mamy ten sam teatr działań, który już jest bardzo wyświechtany. Ale o tym koledzy juz pisali. Dobra wiadomość to data wydania :)

"Jeśli pilot zawali, pilot ginie. Jeśli kontroler zawali, pilot ginie."

Online Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2012, 19:41:44 »
Już nawet się nie chce tego komentować. Po raz czwarty sprzedawanie tytułu sprzed blisko dekady, nadal niewiele wnosząc do tematu, kiedy wcześniejsze produkty mimo iż już sprzedawane, nie są nadal ukończone... witki opadają.

Idę złożyć dotację chłopakom z BMS. 777studios już dostali ode mnie w tym roku 10-krotność tego o co prosili ;)
Czas zacząć płacić wyłącznie tym, którzy biorą nas poważnie.

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348

_michal

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 03, 2012, 14:20:56 »
Na SimHQ w końcu znalazłem odpowiedź na pytanie, dlaczego produkty ED są zabugowane, w ciągłej becie i ogólnie mówiąc są niedokończone:

http://simhq.com/forum/ubbthreads.php/topics/3637239/Re_Announcing_Lock_On_Flaming_.html#Post3637239

hehe quality control is spaming multiple forums.  they dont have time for bug-hunting

Ich dział QA zamiast testować, spamuje fora dyskusyjne i trolluje rozmówców. Nie mają czasu na szukanie błędów. :D

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 03, 2012, 17:44:56 »
To akurat jest prawda. Przekonanie ich, że coś jest źle, albo chociaż uzyskanie jasnej odpowiedzi, co sami robimy źle, wymaga sporo czasu.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 03, 2012, 17:58:13 »
Ogólnie słabo, że to jeszcze wymaga instalacji LO, nie dość, że musisz wrzucić DCS World, do tego LO, potem nadstawkę z FC3, a i z patchami może być gehenna. Mnie już to zniechęca także.
Ja jeszcze rozumiałbym jakby wszystkie kabinki były w stylu F-15C i z 6DOF, byłby to istotny powiew świeżości, ale tylko dla rozmazanego widoczku oraz nieco innych kolorów i paru zmian...40$, to jakby za starego Ilka zawołać dziś 150zł, bo wyszedł jakiś patch 4.06 z lepszą rozdzielczością.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2012, 11:18:41 wysłana przez KosiMazaki »

www.yoyosims.pl

_michal

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 03, 2012, 18:10:17 »
nie dość, że musisz wrzucić DCS World

To akurat nie jest minus, w końcu udało im się zintegrować razem swoje własne gry na swoim własnym silniku.