Autor Wątek: Nie mogę uruchomić gry. Prawdopodobnie problem z NET Framework 4.  (Przeczytany 18131 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online rutkov

  • KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Odp: Nie mogę uruchomić gry. Prawdopodobnie problem z NET Framework 4.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2014, 18:38:24 »
Link od Kosiego załatwił sprawę. Gość zrobił mały programik rozwiązujący problem, jedyna "niedogodność" to konieczność uruchamiania CloDa za jego pomocą. Przeboleję.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

mmaruda

  • Gość
Odp: Nie mogę uruchomić gry. Prawdopodobnie problem z NET Framework 4.
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 27, 2014, 12:10:57 »
Próbowałem i u mnie nie bangla. :\

Odp: Nie mogę uruchomić gry. Prawdopodobnie problem z NET Framework 4.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2014, 14:17:46 »
Panowie,
a czy który z Was ma pomysł o co tutaj chodzi:



Win 7 64bit, Phenom II X2, 4GB Ram, GTX750 @GB. Kłoda uruchamiana przez Steam, zainstalowane mody od TF (ale czysty CoD robił to samo). Dot Nety są, przed każdą instalacją na moment pojawia się komunikat o instalacji M$ VC Redist Package.
WTF?
Dziecku w kolebce kto łeb urwał chytrze...

Odp: Nie mogę uruchomić gry. Prawdopodobnie problem z NET Framework 4.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 27, 2014, 23:18:26 »
Sterowniki do karty graficznej pewnie masz najnowsze (patrząc po modelu karty), więc możesz spróbować cofnąć się o jedno "oczko" do tyłu. Wcześniej jednak spróbowałbym pobrać najnowszą wersję directx i sprawdzić, czy system operacyjny nie raportuje jakichś dziwnych błędów po uruchomieniu gry w "podglądzie zdarzeń". Jeżeli powyższe działania nic nie dadzą to zostaje jeszcze próba naprawy i ponownej konfiguracji pakietów NET oraz VC.
Dla pewności możesz jeszcze sprawdzić, czy czyszczenie katalogu "cache" z plików tymczasowych gry coś daje, ale to raczej daleki strzał.