Autor Wątek: Star Citizen  (Przeczytany 48148 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 28, 2016, 16:15:57 »
Uwaga uwaga! Z okazji Wesołego Zająca, ten przynosi każdemu 5000 kredytów w grze Star Citizen. W ten weekend wydano Alpha v 2.3.0, najlepsza wersja dotychczas. Aby odebrać 5000 kredytów, zarejestruj się przez ten kod :

https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-24LG-TGV9
 STAR-24LG-TGV9

Offline Labienus

  • *
  • Corsaires Fanaticus
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 29, 2016, 23:16:15 »
Ja sobie ostrzę zęby na Everspace, bo to wydaje mi się łączyć najciekawsze elementy widowiskowego spacesima z eksploracją dla samotnego gracza (to nie będzie MMO): https://everspace-game.com

W No Man Sky drażni mnie słaba skala i fizyka (wnoszę po zamieszczonych filmach). Grając w alfę Star Citizena też mnie trochę fizyka jakoś nie powaliła.

Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 20, 2016, 04:23:21 »
W dniu wczorajszym CIG na Gamescom pokazał misję z wersji Star Citizen Alpha 3.0 (tę wersję gry powinniśmy ją otrzymać na koniec tego lub początek przyszłego roku)

https://youtu.be/GucYhhLwIxg

Qbeesh

  • Gość
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 22, 2016, 10:52:26 »
Ja nadal uważam SC za ściemę i wyciąganie kasy za stateczki :), ale uwielbiam oglądać te filmiki, a Roberts robi to wszystko z takim wdziękiem, że absolutnie nie mam nic przeciwko :D. w odróżnieniu od typa od NMS. Serio. To robi wrażenie.  Jaram się nieustannie, choć nie robię sobie nadziei :)

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 22, 2016, 11:34:32 »
Ja nadal uważam SC za ściemę i wyciąganie kasy za stateczki :), ale uwielbiam oglądać te filmiki, a Roberts robi to wszystko z takim wdziękiem, że absolutnie nie mam nic przeciwko :D. w odróżnieniu od typa od NMS. Serio. To robi wrażenie.  Jaram się nieustannie, choć nie robię sobie nadziei :)

To dla mnie też "niestety" "hit" sezonu. Raz na pół roku odpalę i dalej widzę nędzę. Chodzi to słabo, wyglądem mnie nie zachwyca. Wciąż nie mogę przypisać kilku kontrolerów, wygładzanie też bardzo słabe. Jakiś hangar, baza, zdaje się mały multiplayer na ograniczonej mapce i tyle. W tym czasie to już powstało wiele gier MMO itp. które też oferują sandoboxy. Może się mylę, ale ten tytuł to porażka stulecia, za to marketing mają przecudny, www, filmiki itp. Tylko, że za tym nic nie idzie.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 22, 2016, 12:27:41 »
E, tam  :evil:
Marudzicie ... :D
Będzie dobrze ale za kilka lat ...
I kilkadziesiąt dodatkowych milionów USD ...
Dziś najważniejsze, że posiadacie już klienta gry i możecie testować.
Pozostaje cierpliwie czekać bo imho podstawy CIG już opracował i kolejne lata pokażą potencjał gry ;)

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #156 dnia: Październik 23, 2016, 11:42:57 »
Chyba jest jakiś free weekend. Odpaliłem znów po 3 miesiącach. Dalej to stoi w miejscu chociaż coś tam dodali. Optymalizacja w tej opcji Commander woła o pomstę do nieba (28-33 klatki), reszta ok - 60, ale jakby był brak wygładzania i grafa jakoś nie powala na kolana. Przy takim Wiedźminie to się chowa. Robią w trąbę ludziska jak nic. Pojawiły się chyba opcje do konfiguracji joysticka chociaż nie rozpoznaje kontrolerów, a podaje tylko "urządzenie 1, 2 itp", więc bez sensu. Jak to idzie w takim tempie to do emerytury się mogę nie doczekać ;).

webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

qrdl_logos

  • Gość
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #157 dnia: Październik 23, 2016, 13:04:59 »
Widziałem jakiś program na BBC o grach, czy innych pierdach typu: nowe technologie, gdzie pokazywali ten `projekt`. Ton był w stylu lizanie się po f., więc szybkich postępów bym nie oczekiwał. Generalnie hasło przewodnie `gimme more money!` i to jak wielki trud podejmują pracując 24/7 w zespołach rozrzuconych po całym świecie. YoYek, jeśli chodzi o grafę, to zobacz sobie Mafię 3 - opadnie Ci kopara i będziesz myślał, że karta padła  :evil:. Wiesiek 3 przy tych wszystkich grach, to dalej mistrzostwo świata.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline KosiMazaki

  • Administrator
  • *****
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #158 dnia: Październik 24, 2016, 09:59:08 »
Któregoś dnia nawet widziałem na YT jakiś film, gdzie gość podniecał się możliwością wykupienia OC na statki. Tak na wszelki wypadek  jakby ktoś w kły dostał od większego cwaniaka. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie wytrzymałem do końca i wyłączyłem film. Dla mnie to uderza w idee grania na kompie. To ma być rozrywka, a nie stresowanie się, że mi statek zniszczą to zostaję w d... albo mnie wyłapie patrol Highway Starpolice i mi wkleja mandat za brak ważnego badania technicznego, homologacji dla działa plazmowego i braku OC. Albo co gorsza odholują :D. Litości...
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #159 dnia: Październik 24, 2016, 10:27:26 »
Ja osobiście dziwię się Wam (na forum symulatorów), że potraficie pisać takie teksty o SC a sami bez zająknięcia kupujecie prawie "wieczne" bety DCS-a, kolejne rozwojowe płatne wersje do Prepar3D oraz dodatki do FSX, BoS-y, BoM-y, BoK-i i jakoś Wam to Panowie (inwestowanie kolejnych tysięcy pln) nie przeszkadza ...  :o
Zwyczajnie dajcie szansę :D
W przyszłym roku pogracie w pierwszą kampanię Squadron42 i wówczas być może będziecie mogli płakać  :evil:
Samo multi czyli SC wyjdzie w 2017/2018 i tyle.

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #160 dnia: Październik 24, 2016, 11:22:25 »
Ja osobiście dziwię się Wam .....

Przy SC to każda beta z DCS'a wygląda jak produkt ukończony :P. Wiesz, tutaj nie chodzi o to, że ktoś nie akceptuje, że produkt "powstaje". Każdy powstawał i ma do tego prawo, ale chłopaki uzbierali (walę z pamięci) 40 mln dolarów ! Za tyle to powstają znane filmy z aktorami typu Tom Hanks i kampanią marketingową na całym świecie. Premiera SC miała być na 2015 i co? Od 2012 mamy jakiś wypierdek symulatora kosmicznego, który jęczy, stęka i nawet dobrze nie wygląda. Dla mnie to ściema i oszustwo i żerowanie na przedwyborczych obietnicach. Przez 4 lata nie powstał przynajmniej jeden dobry moduł, a engine nie jest skończony. Teraz to odpalę w styczniu i obstawiam, że raczej się nie zdziwię postępami, a tylko zaliczę kolejne rozczarowanie...

SC do końca X za free http://www.benchmark.pl/aktualnosci/star-citizen-do-konca-miesiaca-gramy-za-darmo.html .
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #161 dnia: Październik 24, 2016, 11:46:02 »
Yoyo w przyszłym roku okaże się kto ma rację ... Odpal grę w maju albo napiszę Ci PW kiedy warto :)
Gry nie powstają w ciągu 4 lat i gdybyś prześledził historię powstania SC to byłoby jasne dlaczego aktualnie jest jak jest ...
I nie piszę tu o informacjach z kotaku, eurogamer, gryonline ...
Zalecam jeszcze trochę cierpliwości i luzu bo to jednak tylko gra ...
Gdybyś jako posiadacz SC zajrzał dwa tygodnie temu mógłbyś latać wszystkimi statkami które są aktualnie dostępne a nie tylko Super Hornetem

ps.
Na gotową Nevadę (preorder z A-10) chyba od 2011 roku czekamy ...

qrdl_logos

  • Gość
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #162 dnia: Październik 24, 2016, 12:29:13 »
Raczej chodzi o to, że kolesiom się wydaje, że tworzą ósmy cud świata, a tak naprawdę klepią kolejny, z tym, że mocno przeterminowany i przreklamowany, symulator kosmiczno-strzelankowy za grube miliony usd.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2016, 12:38:14 wysłana przez YoYo »

Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #163 dnia: Październik 24, 2016, 12:34:12 »
Zobaczmy :)

Offline rutkov

  • KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
Odp: Star Citizen
« Odpowiedź #164 dnia: Październik 24, 2016, 16:03:38 »
Zainstalowałem i trochę tak sobie popatrzyłem czy mam w łapkach nowego Frontiera ;-). Chyba nie, ale czasu nie miałem za dużo, wszystko fajnie graficznie (choć nie powala) ale najważniejsze jest historia którą możemy przeżyć. Możecie mi poradzić co mógłbym na szybko zrobić/pobawić się/powalczyć/polecieć gdzieś (do końca tygodnia ;-) ) bym się do gry przekonać do gry, bo czuję się zagubiony w bezkresie kosmosu.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM