Autor Wątek: DCS: BAE Hawk  (Przeczytany 11565 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: DCS: BAE Hawk
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 20, 2014, 15:09:20 »
Widać, że ciśnie ich kasa, zresztą sami to przyznali. Pieniądze, ze sprzedaży wczesnego dostępu do wersji EFM, mają przeznaczyć na jej rozwój. Metoda z podziałem na SFM/EFM dość kontrowersyjna, powiedziałbym. Tak zwane "3rd party" i ich produkty (w większości zapowiedzi), nie wzbudzają mojego większego zainteresowania (oczywiście za wyjątkiem Leatherneck Simulations, którzy pokazali, że wiedzą co robią).
i7 6700K, MSI 1070 Gaming X, 16 Gb RAM, 3 x SSD, Hotas Warthog, TrackIR 4

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 20, 2014, 17:37:32 »
Jak tam Hawka miałem nie brać i nie biorę, jeszcze te dziwne podziały. Mnie to nie przekonuje, ale oczywiście życzę powodzenia.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 25, 2014, 18:13:58 »
Ci co czekają na Hawka tak jak była zapowiedź na Listopad - raczej sobie jeszcze poczekają.

http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=134480

Dopiero implementują Star Force, a chcieli dać jakiś swój system, ED chce za to Star Force, co chyba jest sprawą oczywistą, skoro każdy moduł na tym się opiera i takie rzeczy to chyba ustala się na początku, a nie na końcu....

www.yoyosims.pl

Online =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 25, 2014, 19:17:56 »
Może będzie szybciej niż się spodziewamy, za kilka dni...

"Thank you for your order of Hawk for DCS World. Below you will find confirmation of your order and the activation code for the product.
A follow up email with the link for download will follow in the next few days." (mail z dziś: Wt 2014-11-25 19:15)

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 25, 2014, 19:37:29 »
Może będzie szybciej niż się spodziewamy, za kilka dni...

"Thank you for your order of Hawk for DCS World. Below you will find confirmation of your order and the activation code for the product.
A follow up email with the link for download will follow in the next few days." (mail z dziś: Wt 2014-11-25 19:15)

Tako rzecze,
Zaratustra

Buhaha, czyli chcesz powiedzieć, że na najbliższym online na pieska będziesz w Hawku?
Czerń jest tak mocna, że wszystko będzie spadać wokół ; >.

www.yoyosims.pl

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 25, 2014, 20:00:03 »
Qrdl jest jak Apacz... ma wszystkie samoloty :).
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 25, 2014, 21:10:40 »
Będę latał w Hawku, o ile będzie miał możliwość zabrania R-60 i/lub R-73. Żan Kulka latając w Su-25T wielokrotnie "upokarzał" (to określenie Slmoda) pilotów myśliwców, strącając ich bezwzględnie. Tak więc nie przesądzałbym szans tego sprzętu nawet w starciu z 15  :P.

Tako rzecze,
Zaratustra

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 26, 2014, 17:45:56 »

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 28, 2014, 15:45:09 »
Jest już dostępna wersja `preview` do bety. Jakkolwiek by to brzmiało, starają się dotrzymać terminu listopadowego.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 28, 2014, 16:34:21 »
Jest już dostępna wersja `preview` do bety. Jakkolwiek by to brzmiało, starają się dotrzymać terminu listopadowego.

Znaczy się ktoś już tam lata tak?

www.yoyosims.pl

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 28, 2014, 16:44:32 »
Tak, nie wszystko działa, ale normalnie latać się da. Są też 2 filmiki instruktażowe i instant akcje. Instalacja natomiast jest do katalogów.

https://plus.google.com/u/0/photos/104797119879269703789/albums/5837760877761774913/6086782033395001266?pid=6086782033395001266&oid=104797119879269703789

Zresztą można sobie polatać bez aktywacji, zassać pliki, zainstalować i mamy to. Mankamentem jest brak działających zegarów, ale na pewno można zobaczyć jak całość wygląda i się prezentuje, tzn. można tym polatać  :D.

http://www.veaosimulations.co.uk/dcshawk/installers/DCSHawk_Preview_1.2.11-20.5-RC8.exe

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 29, 2015, 14:57:06 »
Witam,

Wczoraj polatałem Hawkiem on-line, mając za przeciwników MiGi 15 i 21 oraz Su-25. Każdy z tych samolotów został przechrzczony przez Hawka, albo z działa albo z Sidewindera. Decydując się na latanie Hawkiem byłem szczerze przekonany, że będę robił za wolny i łatwo widoczny cel. Jakież wielkie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że jest dokładnie odwrotnie. Zwrotność i łatwość manewrowania Hawka wydaje się rekompensować jego powolność, która `przyciąga` pilotów innych maszyn, przekonanych, że będą mieć łatwy łup. Wczoraj się okazało, że to raczej oni mają problem z przeżyciem takiej walki. Tak więc pomijając całą paskudność obecnego wyglądu kokpitu, oraz totalny brak jakichkolwiek sensownych materiałów instruktażowych, to należy stwierdzić, że z 21 czy 15 albo Su-25 Hawk daje sobie radę.

Tako rzecze,
Zaratustra

Online some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 29, 2015, 15:10:15 »
Zapewne dlatego, że masz uproszczony model lotu. Zaszczyt posiadania modelu lotu na poziomie pozostałych maszyn jest płatny ekstra. Oczywiście nie teraz, teraz możesz im zapłacić a będzie gotowe jak zrobią.
http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=140854
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 29, 2015, 16:07:15 »
To to ja wiem, mam wersję `zapłaconą za AFM`, ale faktycznie trzeba czekać. Z drugiej strony, to w sumie nie wiadomo jaki fm ma obecnie MiG-15, albo mi umknęło.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 29, 2015, 17:17:48 »
to w sumie nie wiadomo jaki fm ma obecnie MiG-15, albo mi umknęło.

Gdzieś było AFM i że Belsimtek nie bawi się w takie 'pomysły'.

www.yoyosims.pl