Autor Wątek: DCS: BAE Hawk  (Przeczytany 13085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
Odp: DCS: BAE Hawk
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:28:40 »
Boję się o tego Typhoona o ile go zrobią.

Najpierw niech wypuszczą cokolwiek przypominające P-40, na którego były przedpłaty, a wersja beta miał być chyba ok. września. Jakoś słuch o projekcie zaginął.

Tako rzecze,
Zaratustra

« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:36:30 »
Z ich punktu widzenia ważne jest to, że dostali już kaskę za tego P-40, między innymi od Ciebie Qrdlu :). A tak swoją drogą, po tym co do tej pory pokazali, ten P-40 to jakoś nie rokuje najlepiej.

« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 30, 2015, 12:38:43 »
Ja też kupiłem Hawka i sądzę, że wywaliłem kasę w błoto. Już bardziej się cieszę z Miraża bo ma potencjał mimo niedoróbek sporych.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 10, 2016, 08:39:55 »
Szykuja nowe teksturki, zaczyna to wygladac jak dodatek do DCS, a nie darmowy dodatek do FSX stworzony przez srednio zaawansowanego teksturzyste. News:
http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=2670971&postcount=1
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #64 dnia: Luty 10, 2016, 12:02:20 »
Tekstury to najmniejszy problem. Nie to mnie odpycha od Hawka. Systemy zrobione? Model lotu na poziomie DCS czy F-19? Coś tam wspominają o AFM, ale reszta podpunktów to jakieś duperele: misje, skrót klawiaturowy do autostart...
Na szczęście nie kupiłem. Czekam.

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 10, 2016, 12:34:31 »
Akurat lista fixów jest sensowna i o ile ją spełnią nie psując czegoś po drodze to wreszcie samolot będzie się do czegoś nadawał. FM to jedno, ale obecnie popsute są radia, przełącznik uzbrojenia, sidewindery nie generują dźwięku przy namierzeniu celu a pozostałe uzbrojenie to placeholdery (rakiety z A-10, działko z Su-25). Więc samolot do niczego się nie nadaje.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

« Odpowiedź #66 dnia: Luty 10, 2016, 12:51:20 »
OK. Nie sądziłem że aż tak źle z nim jest :).

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #67 dnia: Luty 10, 2016, 12:56:45 »
Tekstury to najmniejszy problem. Nie to mnie odpycha od Hawka. Systemy zrobione? Model lotu na poziomie DCS czy F-19? Coś tam wspominają o AFM, ale reszta podpunktów to jakieś duperele: misje, skrót klawiaturowy do autostart...
Na szczęście nie kupiłem. Czekam.

Niekoniecznie. Skoro pierwszy kontakt przyprawia o odruch wymiotny, to nawet nie chce sie zaglebiac w niego dalej. Ps. Najlepsze w tym poscie na ED, ze pisza ze przeciez to beta, wiec nie ma co sie dziwic ze niewiele tam dziala, ha-ha-ha. Finisz mozna dac na 2018 zatem.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl