Autor Wątek: Patch 1.029 i Channel Map  (Przeczytany 10451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Patch 1.029 i Channel Map
« dnia: Grudzień 25, 2012, 00:04:28 »
No i co najważniejsze wyszła Mapka z Kanałem. Ktoś już może testował? Jest tam jakaś kampania też, czy dostaliśmy tylko litry wody?

PS. Doczytałem, kampanie i misje - w przyszłości, czyli teraz jednak tylko latanie dla sprawdzenia się w nawigacji.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline uziel101

• 16th VTFS
  • *
  • samoloty, czołgi, pociągi
Odp: Patch 1.029
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2012, 00:10:46 »
Kupiłem, zainstalowałem, ale testować będę jutro. Kampanii nie ma, jest tylko quick.
That's Vietnam music... can't we get our own music?

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Patch 1.029
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2012, 00:14:14 »
Nowa łódź, ten Felixstowe F.2A wygląda fajnie, przypomina mi Catalinę. Ehh, chyba przyspieszę powrót ze Świąt ;).
Zrobili połączenie siły wiatru wraz z wysokością fali. Ciekawy pomysł.

www.yoyosims.pl

Offline uziel101

• 16th VTFS
  • *
Odp: Patch 1.029 i Channel Map
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2012, 01:32:14 »
Kupiłem też Felixstowe.  Dosłownie na minutę włączyłem. Czuć szafę.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2012, 06:17:58 »
Qrdl chyba wczoraj testowal ale nie chwalil sie co i jak.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2012, 10:29:23 »

A czy jak zaznaczysz w Quick Mission ruch morski to coś się pojawia na Channel Map do ostrzelania? Fajnie by tu było jakby te wody kanału "żyły", ale podejrzewam, że nie ma tu żadnego ruchu, nawet cywilnego, jak się nie stworzy tego w edytorze ręcznie.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2012, 10:46:19 »

Filmik od Requiem z Felixtowe w roli głównej

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oVagqjhto1s#!

Jeśli można prosić o opinie na temat mapy kanału to będę wdzięczny bo waham się - kupić czy poczekać na promocję  ;)
Intel Core i5-4690K, G.SKILL RipjawsX DDR3 2133, C9 2x8GB Gigabyte Nvidia GTX 1080, Kingston SM2280S3 SATA M.2 120GB, Crucial MX100 256GB,

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2012, 13:03:40 »
Ja kupiłem, jest fajnie, ale nie ma kampanii, więc mapka raczej do luźnej zabawy, przynajmniej na razie. Na pewno jest to coś nowego i w zasadzie coś... zupełnie odstającego od RoFa. Latająca łódź, loty przez kanał, lądowania na wodzie... bardziej pasuje to do zwariowanych lat 20-stych i ich specyficznej, czasami dziwacznej techniki awiacji, ale może to tylko ja tak wyczuwam ten klimat. W każdym razie, nie uważam, że to źle. Stalingrad swoją drogą, ale byłoby fajnie jakby 777 pokusiło się o jakiś sequel właśnie w latach 20-stych, coś w klimacie Crimson Skies, bo krótki spacerek w Felixstowe przypomniał mi misję ze "Świerkową Gęsią" właśnie z Crimsona.

Offline uziel101

• 16th VTFS
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2012, 14:16:11 »
Mi też się podoba i to bardzo. Dla latania bardzo przyjemna mapa. Fajne widoki, tak więc nawet do polatania sobie z mapą nadaje się idealnie.

Felixstowe F.2A bardzo fajnie czuć. Jest to duża maszyna, nawet w środku bardziej przypominająca łódź, ociężale reaguje na stery. Boczny wiatr też ją fajnie spycha - przynajmniej takie miałem wrażenie. Mimo to nie czuje się, że to latająca cegła i jest nawet dość zwrotna.

Natomiast martwi mnie drastyczny spadek klatek. Wcześniej (nad Francją) miałam bez przerwy 45-60 FPS. Teraz 20-28... :/ Mam nadzieję, że szybko to poprawią w jakimś paczu.

@YoYo
W quick mission masz możliwość atakowania konwoju - 3 statki. Ruchu na wodach nie zauważyłem. Może trzeba być bliżej jakiegoś szlaku morskiego? A przy okazji to jest w RoF edytor misji?

Offline uziel101

• 16th VTFS
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 25, 2012, 14:53:58 »
Już nie mogę edytować. Ale wszystko jasne (ze strony 777): It's important to understand, that Channel map was created with using of new modern technologies and presenting of the 3D water is lowering performance for low-end and for mid-end PCs in compare with old maps.

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 25, 2012, 21:15:52 »
Właśnie spojrzałem na screeny powyżej dla potwierdzenia, bo już mnie zaczęło gnieść czy może mam coś źle w ustawieniach... Kokpit łódeczki wymaga nieco dopieszczenia - te piksele to dziś już nie przejdą... Jak by to ujął Kapitan Hak: "bad form". :(

Offline traun

• *
  • CM, RoF, CoD
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 25, 2012, 21:53:35 »
Fajnie spadają te Felixstowy, trochę postrzelać i silnik odpada.

Co mnie się nie podoba: Christiansen na patrole latał w 3 W12, symulowałem ich spotkanie z dwoma Felixstowe F.2A i wszystko pięknie ładnie tylko za Cchiny nie można zmusić swoich skrzydłowych w W12 do podjęcia z nimi walki.
W końcu to były morskie samoloty zwiadowczo-myśliwskie a tutaj ani na flarę ani na bezpośredni rozkaz "atakuj inne samoloty" nie reagują....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2012, 23:38:02 wysłana przez YoYo »
Pozdrawiam chłopaków z EKG
GG 4834952

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 25, 2012, 23:43:03 »
Ja na jakieś "wow" z tą mapką pewnie się nie zdobędę ale miły dodatek na pierwszy rzut oka chociaż na kolana nie rzuca. Niestety tylko summer - więc jedna pora roku, to też minus. Przydałyby się włoskie maszyny wyścigowe.

Na pewno fajne to, że nie da się startować pod fale, mocno utrudniają rozpędzenie się. Woda bardziej podoba mi się z bałwanami w CoD.
Zauważyliście, że zniknął cinama view? Czyli ten efekt pływającej kamerki na externalach? :( Albo nie mogę się tego dogrzebać w opcjach.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 25, 2012, 23:55:47 »
Opcja cinema jest na swoim miejscu w opcjach kamery ;-)

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 26, 2012, 00:51:18 »
I jeszcze parę shotów. A propo W.12 - wznoszenie tragedia, nawet z 50% paliwa leci to jakby kowadło miało na sznurku.
F2A cudny (jako external na razie, nie mam). Po wylądowaniu na wodzie ładnie też kołysze, tak jak idą fale.

www.yoyosims.pl