Autor Wątek: Patch 1.030: Roland C.IIa, Halberstadt D.II, British N.17 i Channel Career  (Przeczytany 2522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online some1

• Global Moderator
Coś tu za cicho, albo nikt nie gra, albo wszyscy dostają newslettera i nikt nie postuje.

http://riseofflight.com/Blogs/post/2013/03/24/Roland-CIIa-Halberstadt-DII-British-N17-and-Channel-Career-Released!-Massive-Spring-Sale!.aspx

Wreszcie wydany został kolejny, spory patch, a w nim dwa nowe samoloty do kupienia plus brytyjska wersja Nieuporta 17 za darmo dla obecnych posiadaczy siedemnastki. Pojawił się też tryb kariery dla mapy kanału i nowy preorder, F.E.2b

A, tradycyjnie jest też wielkanocna Wyprz. :)
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
Odp: Patch 1.030: Roland C.IIa, Halberstadt D.II, British N.17 i Channel Career
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2013, 14:00:49 »
...wszyscy dostają newslettera i nikt nie postuje.
Chyba tak ;)

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348

Offline Wind_Of_Peace

• *
  • SmokHaosu
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2013, 02:31:38 »
Dawno nie latałem, ale postanowiłem obejrzeć nowe samoloty w akcji. Zainstalowałem uaktualnienie no i chyba mam pierwszy problem. Niezależnie co bym ustawił w ROF settings przy uruchamianiu... gra wygląda jak na zjechany do końca w dół ustawieniach graficznych. :o

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2013, 16:40:15 »
Dawno nie latałem, ale postanowiłem obejrzeć nowe samoloty w akcji. Zainstalowałem uaktualnienie no i chyba mam pierwszy problem. Niezależnie co bym ustawił w ROF settings przy uruchamianiu... gra wygląda jak na zjechany do końca w dół ustawieniach graficznych. :o

Kurde.... no miałem to samo dokładnie... strasznie brzydkie tekstury na tych samolotach.... Znaczy nie zmieniły się w ogóle, ale wrażenie po dłuższym czasie, gdy latałem tylko w DCS, było druzgoczące.

Offline Sherman

• *
  • 1. Pułk Lotniczy, 2. Eskadra Wywiadowcza, 105.WPŚB
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2013, 17:21:03 »
Miałem to samo, musiałem przeinstalować grę.
Nie przepuszczą żadnej owcy,
Z drugiej chłopcy wywiadowcy.

Offline Wind_Of_Peace

• *
  • SmokHaosu
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2013, 18:13:06 »
Mi pomogło jak przeinstalowałem ATIowego Catalysatora z powodu problemów jeszcze z Railworks.
A Halba D.II bardzo fajna. W końcu piloci N.11 nie mogą narzekać, że walczą z Albatrosem albo znęcać się nad Eindeckerami ;D