Autor Wątek: UltraPack 3.1 - zapowiedź  (Przeczytany 2914 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zeke

• ZB
  • *
UltraPack 3.1 - zapowiedź
« dnia: Kwiecień 28, 2013, 10:03:45 »
Wątek na SAS - Hades wrócił z zaświatów i zapowiada nową wersję (wkrótce) :
http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,34291.0.html

Filmik z dźwiękiem silnika Allison:
http://youtu.be/xwhJNwFZKEc

"A new feature, which i hope to "squeese" into UP will change the DF Servers and on-line wars once more, and the coops of course, and for all...."
Nowe funkcje, które mam nadzieję "wcisnąć" do UP, zmienią walkę na serwerach DF i fronty on-line po raz kolejny...

Jako gracz (głównie) offline, mam nadzieję na na nowe kampanie - UP 3.1 wprowadza nowe rodzaje "triggerów".

"I jedyne, co pamiętam po tylu latach ich pracy / to, że wojnę wygrali Polacy"
Kazik (o nauczycielach historii)

Odp: UltraPack 3.1 - zapowiedź
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2013, 14:24:45 »
Modyfikacja, z przyczyn obiektywnych, nie wnosi w sumie wiele nowego, ponieważ jest w zasadzie kompilacją rzeczy które od dawna są w użyciu (wypadające po usterce hydrauliki podwozie, płomienie z kolektorów wydechowych, otwierane kabiny itp.), ale przynajmniej są wszystkie w jednej paczce i nie trzeba marnować czasu na kombinowanie "co z czym się gryzie i jak zrobić żeby to zaczęło działać". To zasadniczy plus. Minusem oczywiście jest minimum dwa lata opóźnienia tego wydania, bo tyle mają najmłodsze dodatki zawarte w modzie, i nie tłumaczy tego rzeźbienie nowych triggerów dla tworzących misje i kampanie.
Jedna sprawa mnie trochę zastanawia, mianowicie informacja o jedynie słusznym, superrealistycznym i zaawansowanym modelu lotu autorstwa Kwiatka. Osobiście pozwolę sobie na opinię, że nie ze wszystkimi opiniami Kwiatka w tym zakresie się zgadzam, i zdaje się że nie tylko ja.
Na przykład ja nie uważam motoru WK-105 pochodzącego z licencyjnego Hispano-Suiza z połowy lat `30 z żywotnością liczoną na mniej niż 30 godzin i usranego olejem, za równoważnego dla jakiegoś Allisona czy BMW. A Kwiatek o ile pamiętam tak uważał. A stąd już blisko do wniosku, że kręcący się w kółko jak mucha nad kompostem Jak-3 (bo lekki, nieopancerzony i z meblowego forniru) to supermyśliwiec mogący wykończyć każdego. O ile w rzeczywistości wdawanie się z nim w walkę kołową z pewnością było samobójstwem, o tyle można przecież było go po prostu minąć i polecieć dalej- lub zaatakować z przewagi prędkości. A w świecie iłkowym przez takie myślenie nawet uciec przed Jakowlewem -jak do tej pory-  w zasadzie nie sposób.
Zobaczymy co z tego ostatecznie wyjdzie.
-Mamo dlaczego ci ludzie klęczą?
Bo to synku E24 jedzie.
-A ten za nim, to ma awarię?
Nie synku, to diesel.

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2013, 18:23:42 »
Istotnie, nie da się ukryć, że modele lotu były kontrowersyjne...
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline Leon

• Global Moderator
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2013, 18:36:11 »
http://www.airpages.ru/dc/doc100.shtml
Widzę, że bez lektury się nie obejdzie ;).
PS
60% Jaków miało Vmax  odbiegające od katalogowych o max +/- 10kph. Co z pozostałymi 40%?
Marcin Widomski

Pealuuga lipp, Surnupealuuga lipp, Tundmuste tipp, Sinu tundmuste tipp, See on ju vabadus hüperboloid, Insener Garini hüperboloid...

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 10, 2013, 02:27:51 »
Ha! Brakowało mi tego - dyskusje o FMach! :)

Poszperałem nieco i zapowiada się jednak ciekawie - podstawa to 4.11.1 i ma ponoć banglać na 4.12, hmm... Modele lotu z UP 2.01 - nie wiem o co chodzi, ale chyba żadnych cudów tam nie było. Ma też być jakiś giga pak uzbrojenia i wyleci z 50 samolotów a dodadzą 20 nowych. To akurat lubię - UP3.0 i DBW napchały do Iłkowego świata nieco śmiecia. B-26 też brzmi spoko.

Nie powiem, żebym się jarał, ale fajnie będzie zobaczyć co w Iłkowym świecie się dzieje.

Offline Leon

• Global Moderator
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 17, 2013, 00:12:49 »
Ha! Brakowało mi tego - dyskusje o FMach! :)

Nic z tych rzeczy, nie te czasy, nie ci ludzie, nie to The Forum.
Nikt się na prowokację nie złapał...
;).
Marcin Widomski

Pealuuga lipp, Surnupealuuga lipp, Tundmuste tipp, Sinu tundmuste tipp, See on ju vabadus hüperboloid, Insener Garini hüperboloid...