Autor Wątek: Patch 1.031  (Przeczytany 10605 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Patch 1.031
« dnia: Sierpień 22, 2013, 08:03:58 »
Podobno ma wyjść dziś.

Na razie mam tak:

[08:03:28] Checking for updates
[08:03:28] Failed to get latest version

więc coś jest na rzeczy.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Odp: Patch 1.031
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:49:28 »
Master Server will be offline for maintenance works from 8:00 till 14:00 UTC/GMT on August 22nd 2013.
i dalej
We'll be deploying v.1.031 to the servers, so as soon as the maintenance is over you're very welcome to update your RoF clients.
This version brings you F.E.2b plane that has been available for pre-order in our Store.

Offline Zeke

• ZB
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2013, 19:23:54 »
Patch 1.31 dostępny, 100 MB do ściągnięcia.
"I jedyne, co pamiętam po tylu latach ich pracy / to, że wojnę wygrali Polacy"
Kazik (o nauczycielach historii)

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2013, 08:56:58 »
Muszę przyznać, że z tym przyśpieszeniem czasu ładowania gry to nie przesadzali. Podoba mi się firma, która optymalizuje swój silnik graficzny, a nie tylko zwiększa wymagania gry i ilość bugów ;-)

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2013, 10:39:18 »
Pojawił się mały fix - 5Mb do dociągnięcia.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2013, 18:48:52 »
Witam.
Nie wiem o co chodzi, ale od kilku dni nie mogę uruchomić gry. Przy próbie logowania pojawia się komunikat:
Your connection to Master-server was temporarily lost. Check your internrt connection.
Przy próbie zalogowania offline:
Please update your game: new version available.
Połączenie internetowe jest OK. Może ktoś mi pomóc ?

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 11, 2013, 20:27:38 »
Sprawdziłem u mnie działa. Skoro pisze Ci o updejcie to może jedziesz na jakiejś starej wersji?

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 11, 2013, 20:28:57 »
Spróbuj odpalić jako admin, niektórym pomaga.
http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?p=564672#p564672

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2013, 13:09:21 »
Tak trochę dziś z rańca polatałem w RoF'a (aż jakiś mod trzeba było dokupić) po nie-wiem-ile-trwającej-przerwie. Ehhh, to piękny sim. Jak BoS będzie tak wyglądał i działał to będzie miód na oczęta. Może trzepnę nawet kampanię na Channel Map (ktoś tam rozpoczynał kampanię na wodnosamolocie? W ogóle dali je w końcu w tej nowej kampanii na Ch.M.?).

www.yoyosims.pl

Offline traun

• *
  • CM, RoF, CoD
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2013, 18:25:19 »
Jak najbardziej..

Na Felixstowe F.2A jest nawet fajnie już w pierwszej misji udało mi się zestrzelić Brandenburga W12 i zatopić transportowiec płynący w eskorcie krążownika..
Dalej są już loty nad Niemieckie porty. Jeden taki lot potrafi trwać i 1,5-2h także zabawa dla hardkorowców...

Na Brandenburga W12 kampania jest gorsza.
O ile w pierwszej misji trzeba było wytropić i rozpoznać konwój i to było fajne (nawigacja nad morzem jest arcyciekawa).
O tyle inne misje patrolowe są bez sensu bo trzeba walczyć z przeciwnikami którzy pomykają na 3000m na pułapie nie osiągalnym dla Brandenburga..
Pozdrawiam chłopaków z EKG
GG 4834952

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 20, 2013, 22:34:04 »
Ale mówisz o jakich kampaniach bo w tej dynamicznej Career B nie widzę takiego wyboru, chyba że ew. pojawia to się w jakiś określonych latach jak w pozostałych przypadkach.

Dość ciekawie z opisów wygląda też ta Spider Web, free: http://riseofflight.com/Forum/viewtopic.php?f=347&t=36060

www.yoyosims.pl

Offline traun

• *
  • CM, RoF, CoD
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 21, 2013, 07:59:32 »
No jak najbardziej carier B-eta.. wybierasz odpowiedni rok i port i jednostkę i hajda po chwałę...

P.S. Mam tą kampanię i nawet próbowałem grać ale nawigowanie to już prawdziwy hardkor. Z zegarkiem w ręku z dokładnie rozpisaną i zaplanowaną trasą   prawie FSX..
Pozdrawiam chłopaków z EKG
GG 4834952

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 21, 2013, 09:57:24 »
No jak najbardziej carier B-eta.. wybierasz odpowiedni rok i port i jednostkę i hajda po chwałę...

P.S. Mam tą kampanię i nawet próbowałem grać ale nawigowanie to już prawdziwy hardkor. Z zegarkiem w ręku z dokładnie rozpisaną i zaplanowaną trasą   prawie FSX..

No własnie na taką nawigację się nastawiam, ale obawiam się, że są to misje po 2h co najmniej ;>. Dobra, muszę nauczyć się level bombing i wtedy może ruszę z odsieczą na rzecz Royal Navy ; > .

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #13 dnia: Październik 24, 2013, 09:54:42 »
Z racji ciągłych problemów z DCS'em (nie działające radio, tanker, etc) włączyłem sobie ostatnio RoF'a - ehhh miód malinka, dopracowanie tego sima zasługuje na oklaski. Piękna grafika, świetny model lotu, fizyka świata, znakomita optymalizacja. Jeśli Battle of Stalingrad będzie na tym samym poziomie to będzie to absolutnie nr 1 wśród II wojennych simów, i z całym szacunkiem ale DCS'owy projekt Luthiera będzie daleko w tyle. Jedyny mankament RoF'a i przyszłego BoS'a to dla mnie brak klikanych kokpitów - na tym polu DCS pozostaje królem.
i7 6700K, MSI 1070 Gaming X, 16 Gb RAM, 3 x SSD, Hotas Warthog, TrackIR 4

« Odpowiedź #14 dnia: Październik 24, 2013, 10:02:07 »
Z racji ciągłych problemów z DCS'em (nie działające radio, tanker, etc) włączyłem sobie ostatnio RoF'a - ehhh miód malinka, dopracowanie tego sima zasługuje na oklaski. Piękna grafika, świetny model lotu, fizyka świata, znakomita optymalizacja. Jeśli Battle of Stalingrad będzie na tym samym poziomie to będzie to absolutnie nr 1 wśród II wojennych simów, i z całym szacunkiem ale DCS'owy projekt Luthiera będzie daleko w tyle. Jedyny mankament RoF'a i przyszłego BoS'a to dla mnie brak klikanych kokpitów - na tym polu DCS pozostaje królem.

Mogę się pod tym podpisać - tyle, że mnie by wystarczyła "klikalność" na poziomie "CoD'a". W przypadku simów pierwszo- i drugowojennych nie mam w tym kierunku specjalnego ciśnienia.