Autor Wątek: Patch 1.031  (Przeczytany 9995 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mmaruda

• Gość
Odp: Patch 1.031
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 25, 2013, 21:02:27 »
XP wszystko wyjaśnia. Na Viście dwurdzeniowce po prostu nie działały. Trzeba było mieć quada.

Na Viscie to w ogóle dużo rzeczy nie działało - nie wiem jak w ogóle ktokolwiek przy zdrowych zmysłach mógł kupić ten system. Raz go próbowałem zaisnatlować dla obczajenia i efekt był tak, że mi 200 giga danych wymiotło z dysku po próbie instalacji sterów AMD. W każdym razie u mnie na q8300 i gtx260 RoF śmigał na maks po premierze i nawet się nie zająknął. Teraz wymagania wzrosły, ale porównywanie RoFa z CloDem po premierze to gruba przesadza. Zwłaszcza, że po nieco ponad roku RoF działał już chyba całkiem sprawnie wszystkim poszkodowanym przez los, a CloDa rok patchowali do wersji beta. Ba! Nawet mody wyszły i dopiero teraz poprawiono tymi modami podstawowy problem, czyli kolor i AA. To znaczy chyba, bo obecnie CloD się u mnie nie uruchamia. :P

Co do kanału, to nie jest FPS friendly, bo pewnie wszyscy macie włączone reflections.

« Odpowiedź #31 dnia: Październik 25, 2013, 21:29:50 »
Używałem Visty przez 2 lata i nigdy nie miałem z nią problemów.

« Odpowiedź #32 dnia: Październik 25, 2013, 21:35:45 »
@OT

Heh, ja przeszło 5 lat na "Viście" siedziałem. Także miło wspominam ten czas. Szczerze - więcej problemów miałem z wczesną "siódemką" niż z Vistą. Vistę trzeba było ujarzmić i jadła z ręki. Trzy kwadranse ustawień po instalce i wio.

_michal

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 25, 2013, 21:59:38 »
Mmaruda, Ty zawsze masz jakieś problemy o których nikt inny nie słyszał. Vistę kupiłem tuż po premierze, siedziałem na tym systemie aż do zeszłego roku. Komputer pod Vistą czasem chodził i tydzień bez wyłączania (w dzień praca i gry, w nocy rendering) Vista działała mi lepiej niż 7. Przestań mmarudzić, bo na zawał zejdziesz.

A co do RoF, problem był z TrackIR pod dwurdzeniowymi prockami. Pomogło jak już pisałem kupienie i5. 777 tego nie naprawiło:

http://il2forum.pl/index.php/topic,12169.0.html

mmaruda

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 26, 2013, 01:03:23 »
Przestań mmarudzić, bo na zawał zejdziesz.

Spoko, mogę przestać, zadowolę się wtedy zeżarciem Ci biurka i krzeseł w domu. :D

« Odpowiedź #35 dnia: Październik 28, 2013, 00:13:31 »
Na Viscie to w ogóle dużo rzeczy nie działało - nie wiem jak w ogóle ktokolwiek przy zdrowych zmysłach mógł kupić ten system.
Inside info od administratora systemów - Windows Vista i Windows 7 to w zasadzie ten sam system.  ;D
Kolesiom z MS należy się najwyższe uznanie bo sprzedali ludziom dwa razy to samo. Do tego za drugim razem ludzie chwalili to na co pluli za pierwszym. Mistrzostwo świata.
Trochę upraszczając, większość problemów Visty wynikało z tzw. "wieku dziecięcego" a przede wszystkim z faktu, że cała masa geniuszy pchała ten system na maszyny, które były idealne pod XP - 6 lat starszy system, z minimalnymi wymaganiami na poziomie procka z zegarem 233MHz i 64MB pamięci RAM. Kłopoty więc były nieuniknione, popłynęła żółć i zaczęło się biadolenie. Stąd pojawiła się konieczność zastosowania "chłyta małketingowego" i w końcu zamiast dużego service packa do znienawidzonej Visty pojawił się "nowy" system - 7ka. :)
To tyle moich nerdziuchowych wynurzeń, przepraszam za offtopa.

_michal

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 28, 2013, 08:49:55 »
Trochę upraszczając, większość problemów Visty wynikało z tzw. "wieku dziecięcego" a przede wszystkim z faktu, że cała masa geniuszy pchała ten system na maszyny, które były idealne pod XP - 6 lat starszy system, z minimalnymi wymaganiami na poziomie procka z zegarem 233MHz i 64MB pamięci RAM. Kłopoty więc były nieuniknione, popłynęła żółć i zaczęło się biadolenie. Stąd pojawiła się konieczność zastosowania "chłyta małketingowego" i w końcu zamiast dużego service packa do znienawidzonej Visty pojawił się "nowy" system - 7ka. :)
To tyle moich nerdziuchowych wynurzeń, przepraszam za offtopa.

Drugim problemem wieku dziecięcego były sterowniki. Te z XP w Viście w większości nie działały, te z Visty w Siódemce owszem. ;)

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 28, 2013, 10:23:12 »
Już starczy Offa.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 28, 2013, 15:44:57 »
Przecież nikt tu o OFFie nie rozmawia. :P
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 19, 2013, 13:15:28 »
Nadszedł czas pożegnania z patchem 1.031b, od dzisiaj będziemy używać wersji 1.032.

« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 19, 2013, 15:56:56 »
Dziś wychodzi 1.32???

Super :) bo bałem się ze to już skończyli support rofa

Swoją drogą działa wam strona rofa mi wywala błąd 403.

« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 19, 2013, 16:23:11 »

Super :) bo bałem się ze to już skończyli support rofa

Byłoby słabo na maksa. Career niedokończony... a poza tym szkoda, jakby nie rozwijali tej perełki dalej. Mi też nie działa strona . Ale jak i tak na razie w RoF nie gram, tak jak w FSX, bo coś mi się visualami c++  i systemem w ogóle popieprzyło na ostro i czeka mnie reinstalka. Ale tak mi się nie chce...

« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 19, 2013, 17:29:43 »
Career niedokończony...
To chyba najdłuższa beta jaką widziałem. Niedługo jej 3 lata stukną.

« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 19, 2013, 18:40:02 »
Na razie nie sciagajcie łaty, chyba nie ma tam nic poza samolotem. Co gorsza gra się nie włacza. Tryb online jest niedostępny offline nie działa bo trzeba zaktualizować profil.

« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 19, 2013, 18:59:44 »
Faktycznie nie ma nic specjalnego. Fajnie by było gdyby przynajmniej uaktualnili tryb kariery o te zabawki od Społeczności.

v.1.032 change log follows:
- Sopwith Strutter 1 1/2 added
- Additional game content created by the Community (new scenario missions for Channel map, ground objects, ships package, static objects, soldiers and vehicles, etc.)
- Fixed issues with ship wakes