Autor Wątek: Wspólne latanie online / stawianie serwera  (Przeczytany 23218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline k0v4L

  • JG300
  • *
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2014, 13:18:37 »
Po wyborze strony musisz wybrać na mapie lotnisko z którego chcesz startować i kliknąć stwórz. Jeśli klikniesz dwukrotnie na obrazek z aktualnie wybranym samolotem będziesz mógł zmienić maszynę, o ile na wybranym lotnisku jest taka możliwość. 

Offline zartekB

  • 13 WELT
  • *
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 29, 2014, 19:59:33 »
Hej Wam. Jutro dostanę swojego CoD i zacznę konfig i loty treningowe. Ale moim celem są rozgrywki online, stąd pytanie, lata ktoś jeszcze na serwerach PvP (ostatni wpis tutaj jest z marca)? Chętnie po ogarnięciu sima podłączę się do kogoś żeby łatwiej przejść trudny okres FNG ;)
"Spadochroniarz musi być na tyle mądry żeby zrozumieć zasadę działania spadochronu. I na tyle głupi żeby ją wypróbować..."

Offline Minamir

  • 16th VTFS
  • *
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 29, 2014, 20:05:54 »
Serwer ATAG http://theairtacticalassaultgroup.com bywa całkiem zatłoczony wieczorami (pojemność 100 graczy). Wymaga modów TeamFusion - ich instalację opisywałem w tym dziale.

Nie wiem czy któryś z bywalców forum tam lata, gdyż sam niestety nie latam. Windows 8 i grafika Nvidii powodują u wielu graczy straszne problemy w czasie gry online, i jak na razie nie ma na to pewnej rady.

Offline zartekB

  • 13 WELT
  • *
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 29, 2014, 20:35:06 »
ATAG widziałem i mam już ściągnięte wszystkie wymagane przez nich dodatki (nie wiem czy opisywany przez Yoyo FlightFX może mi z ATAG namieszać ale zbadam to metodą eksperymentu) i to tam zamierzam stawiać moje pierwsze, niepewne kroki w CoD Online (oczywiście po solidnym treningu).
"Spadochroniarz musi być na tyle mądry żeby zrozumieć zasadę działania spadochronu. I na tyle głupi żeby ją wypróbować..."

Offline Versor

  • 13 WELT
  • *
  • 6 WELT
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2014, 11:06:40 »
Bartek kilka dni temu też zakupiłem Cloda. Narazie jestem na etapie przeróbki podstawek z X-65 na x-52. Zaczynam przygodę jak tylko skończę.

Offline bip3r

  • *
  • 13 WELT
    • www.13welt.pl
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2014, 14:38:56 »
Heh też mam steamową kłodę z promocji za paręnaście zeta, ale nie miałem czasu nawet jej uruchomić. Nie wiem nawet jak to to pójdzie na mojej maszynce, ale spróbować można do treningu DF w stylu klasycznym :)
"Jestem Polak, a Polak to wariat, a wariat to lepszy gość." K.I. Gałczyński


13WELT YouTube Channel

Offline zartekB

  • 13 WELT
  • *
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 30, 2014, 16:10:44 »
Ja zainwestowałem 19,00 PLN (+koszty przesyłki) za wersję k o l e k c j o n e r s k ą  :o. Będę miał mapę którą nie mam gdzie powiesić i inne wystrzałowe i bardzo przydatne gadgety :D
"Spadochroniarz musi być na tyle mądry żeby zrozumieć zasadę działania spadochronu. I na tyle głupi żeby ją wypróbować..."

Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 05, 2014, 11:46:13 »
Witajcie witajcie :)

Panowie, czy latacie coś razem? Bo widzę, że było we wrześniu kilka nowych wpisów w tym temacie. Jeśli się coś dzieje to dajcie znać kiedy najlepiej Was łapać, no i oczywiście gdzie siedzicie na jakimś TS :)

Offline zartekB

  • 13 WELT
  • *
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 28, 2015, 20:32:17 »
Witajcie witajcie :)

Panowie, czy latacie coś razem? Bo widzę, że było we wrześniu kilka nowych wpisów w tym temacie. Jeśli się coś dzieje to dajcie znać kiedy najlepiej Was łapać, no i oczywiście gdzie siedzicie na jakimś TS :)

Nie wiem czy jeszcze tu w ogóle zaglądasz @xsardas ale gdybyś jakimś cudem przeczytał moją odpowiedź po 2 miesiącach to bywam często na ATAG online, sprawdź tutaj: http://theairtacticalassaultgroup.com/index.php
"Spadochroniarz musi być na tyle mądry żeby zrozumieć zasadę działania spadochronu. I na tyle głupi żeby ją wypróbować..."

Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 30, 2016, 13:06:57 »
Czy ktoś gra jeszcze w Clod? Dziś jestem przed i po meczu na ATAGu i ichniejszym TS. W weekend tak samo. Z chęcią polatałbym grupowo.

Pozdr

Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 14, 2016, 07:08:25 »
W ostatnich dniach trochę polatałem na ATAG'u i........ spodobało się!
Zamierzam więc kontynuować. Czy ktoś ma ochotę przyłączyć się?
Proszę o kontakt tutaj, przez STEAM, lub przez ATAG'owego TS3 (ostatnio założono tam hasło: calais). Bywam tam na głównym kanale alianckim lub wydzielonym polskojęzycznym (dość trudno go wypatrzeć, znajduje się mniej więcej w połowie listy wszystkich kanałów serwera).
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2016, 08:13:42 wysłana przez KosiMazaki »

Offline srk76

  • *
  • =PFT=Sroka76
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 05, 2020, 01:21:54 »
Czy jeszcze sa jakieś serwery dla czystego CoD?

Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 18, 2022, 09:06:59 »
Witam.

Własny serwer IL-2 Sturmovik : Cliffs of Dover
Tutorial  krok po kroku jak uruchomić własny  serwer Cliffs of Dover -Launcher64.exe -serwer

Narzędzie WatchDog do rotacji map na serwerze:  info. WatchDog 
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2022, 09:26:23 wysłana przez Falkon40 »

Offline Sorbifer

  • *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Wspólne latanie online / stawianie serwera
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 19, 2022, 08:53:04 »
Hura, czyli jest już jak kilkanaście lat temu na starym Ile. :)
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.