Autor Wątek: Cliffs of Dover - Instalacja Team Fusion  (Przeczytany 25508 razy)

Odp: Cliffs of Dover - Instalacja Team Fusion
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 29, 2015, 14:36:05 »
Witam.

INFO  dla nowych graczy odnośnie pobrania i rozpakowania TF v 4.00.

Rozpakowując TF 4.00 należy wyłączyć antywirus (plik exe jest ok,  nie wyłączając antywirusa plik exe zostanie usunięty i i nieumożliwi  uruchomienie Aktualizacji   )

informacja -   http://teamfusion.theairtacticalassaultgroup.com/

Offline CF23-BoozerEX

• *
  • Wherever you are...
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2016, 15:44:39 »
Właśnie mnie wzięło na ponowne zainstalowanie CLODa (oczywiście z modem). Walczę teraz z antywirusem przy wersji 4.0, ale zauważyłem, że na stronie twórców moda pojawił się zbiorczy mod/patch wielkości 3,2 GB zawierający wszystko od wersji 3.0 do wersji 4.312 (w uwagach piszą, że trzeba mieć 64 bitowy Windows oraz program do rozpakowywania ZIPów). Kurczę, gdybym się był wcześniej zorientował, to bym się nie bawił w ściąganie po kawałeczku  :x.

http://teamfusion.theairtacticalassaultgroup.com/

« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2016, 18:33:51 wysłana przez KosiMazaki »

« Odpowiedź #17 dnia: Luty 16, 2016, 21:35:01 »
Siema. Chciałbym serdecznie podziękować za opis instalacji i w ogóle zwrócenie uwagi na moda. Kiedyś zakupiłem iłka i raz  zagrałem... Teraz po modzie to miazga :D Śmiga u mnie na full detalach przy 60 kl/s. Ktoś gra? Chętnie powalczyłbym u boku rodaków lub potrenował z nimi :) Pozdrawiam.

« Odpowiedź #18 dnia: Luty 17, 2016, 18:19:22 »
Czy mógłbyś napisać jaki masz komp? Skusiłbym się na ten sim. Jakoś tak najbardziej szata graficzna mi podchodzi.

« Odpowiedź #19 dnia: Luty 18, 2016, 20:58:43 »
Stareńki Intel Q6600 bez kręcenia. 4 Gbram i GTX 960 z 4GB na pokładzie. Z Modem TF idzie jak przecinak :D Nowy Ił 2 Battle of Stalingrad chodzi mi jakoś ledwo na medium, ale graficznie przy CoD wysiada. Grafa na max (ultra) W BoS  wyglada tak samo jak w zmodowanym CoD. Zanim zrobią z Battle of Stalingrad coś grywalnego (rosyjskie złomy Mig i Łagg kontra me 109 Gustaw WTF? Czy w walce z Fw190?) Cliffs of Dover grywalnie i graficznie rządzi. Cienie po kabinie no i klimat Dywizjonu 303 :) Nie wspomne już nawet o klikanym kokpicie :)
P.S. ZAkupiłem za 69pln wersje kolekcjonerską z ksiązką dot. samolotu Spitfire oraz z ksiażką instrukcji obsługi sima. W pakiecie również mapa z materiału kanału :)

« Odpowiedź #20 dnia: Luty 22, 2016, 22:16:39 »
No cóż... Gram... albo przynajmniej staram się grać na 1000% relal. Alianckimi startuje bez problemów. Niemieckimi samolotami nie wiem czemu, mam ograniczenia. Nie mogę wystartować mimo, że chłodnice na max. Coś ogranicza obroty, tylko co?
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2016, 08:21:03 wysłana przez KosiMazaki »

« Odpowiedź #21 dnia: Luty 23, 2016, 10:52:30 »
Może automat zarządzający skokiem śmigła? :) Wyłącz, ustaw ręcznie i powinieneś wystartować bezproblemowo.

« Odpowiedź #22 dnia: Luty 23, 2016, 18:51:21 »
Spróbowałem. Niestety skok śmigła i tak działa dalej automatycznie pomimo przypisania klawisza. Chodzi o obroty. Ciąg na max daje mi tylko ok 1200 obrotów na 30% przepustnicy. ATA mam 1.3. Ruch przepustnicą na 50% i więcej niczego nie zmienia. Mix na max, chłodnice otwarte. Skok z automatu ustawiony na drugim położeniu (ręczne przesunięcie na trzeci bieg niczego nie zmienia).  Za nic nie mogę zwiększyć obrotów...

« Odpowiedź #23 dnia: Luty 24, 2016, 16:15:56 »
Mam pytanie. Czy jest jakiś mod dający efekt porysowanej szyby w kabinie?

« Odpowiedź #24 dnia: Luty 26, 2016, 13:59:49 »
Spróbowałem. Niestety skok śmigła i tak działa dalej automatycznie pomimo przypisania klawisza. Chodzi o obroty. Ciąg na max daje mi tylko ok 1200 obrotów na 30% przepustnicy. ATA mam 1.3. Ruch przepustnicą na 50% i więcej niczego nie zmienia. Mix na max, chłodnice otwarte. Skok z automatu ustawiony na drugim położeniu (ręczne przesunięcie na trzeci bieg niczego nie zmienia).  Za nic nie mogę zwiększyć obrotów...

Ale niemiaszki nie mają skoku śmigła ustawionego w pozycji 1, 2 lub 3. U Niemców skok śmigła działa na zasadzie płynnego ustawienia kąta. Wyłącz automatykę sterowania skokiem śmigła i wtedy ustaw zegarek pokazujący stopień skoku na godzinę 12. Ustawiasz go trzymając jeden z dwóch klawiszy przypisanych pod sterowanie skokiem. To da największa moc startową.

« Odpowiedź #25 dnia: Luty 27, 2016, 09:47:38 »
Kolego dziękuję za chęci niesienia pomocy. Napisałem 1,2 i 3 ponieważ tak się dzieje z automatu. AI nie przerzuca płynnie tylko skokowo na te pozycje. Wytłumaczę raz jeszcze. Nie chodzi o skok śmigła tylko o obroty silnika a to są dwie różne rzeczy! Nie mogę podnieść OBROTÓW silnika! Co innego gdybym miał rozpędzony silnik na max i nie mógł wystartować to wtedy faktycznie skok śmigła który nie zapewnia ciągu. Za nic na świecie nie mogę przekroczyć 1300 obrotów a do startu potrzebuję przynajmniej 2500. Pozdrawiam.

« Odpowiedź #26 dnia: Luty 27, 2016, 10:30:57 »
Zastanawia mnie tylko o jakim zegarku piszesz i o 12. W me 109 do skoku jest dzwignia na środku przedniej płyty w kokpicie. Chyba, że nie o to chodzi...

« Odpowiedź #27 dnia: Luty 29, 2016, 16:10:49 »
Byc moze problem jest taki, ze zainstalowalem polska wersje. Czytalem, ze sa z nia problemy...
« Ostatnia zmiana: Luty 29, 2016, 18:29:38 wysłana przez KosiMazaki »

« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 16, 2016, 12:06:25 »
Też miałem nagrana wersję polskojęzyczną i nie było problemów z obrotami.
Powiedz, czy działa Ci normalnie manetka przepustnicy? Jeżeli na to silnik reaguje normalnie to problem jedynie skoku śmigła.

Zegarek o którym mówię znajduje się pomiędzy temperaturami silnika a obrotomierzem.

Lub ten oznaczony jako prop pitch

« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 31, 2016, 10:33:57 »
Pobrałem wszystkie paczki z modami TF. Niestety -  instalatory dwu  pierwszych (3.0 i 3.01) nie uruchamiają się. Wyświetla się tylko komunikat, że instalator przestał działać. W podglądzie zdarzeń jest taki opis:

Aplikacja: Mod Installer.exe
Wersja architektury: v4.0.30319 Opis: proces został przerwany z powodu nieobsłużonego wyjątku. Informacje o wyjątku: System.NullReferenceException
Stos:
w Mod_Installer.CInstaller..ctor()
w Mod_Installer.MainForm..ctor()
w Mod_Installer.Program.Main()

Jako źródło wskazany jest .NET Runtime.

Podejrzewam problem z .NET Framework. Mam zainstalowany obecnie tylko v 4.0 (dostarczony z CloD).
Instalatory pozostałych paczek TF chyba działają poprawnie, bo po uruchomieniu wyświetla się okno ze ścieżką do gry. Ktoś coś wie?
System: Win7 64
Wódka to śmierć, ale polski lotnik śmierci się nie boi...