Autor Wątek: Kanał YouTube 13WELT  (Przeczytany 2302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qba

• *
  • 13 WELT C/O
Kanał YouTube 13WELT
« dnia: Luty 23, 2014, 14:09:04 »
Miło mi ogłosić, że 13WELT dorobiła się w końcu własnego kanału na YouTubie. Mało tego, mamy tam nawet już kilka nagrań z lotów.  :banana:

Filmy pochodzą głównie z misji na serwerze Falcon-Online.org w ramach kampanii "Battle for Balkans" i "Battle for Sinai". Jest trochę tam akcji jak z "Top Gun", parę momentów trzymających w napięciu ("czwórka ma kogoś na ogonie!"), śmiechy z makaroniarzy nie potrafiących wysłowić się po angielsku i minimalna domieszka szarej eskadrowej rutyny.

Wszystkie walki powietrzne przeciw F-16 to walki z ludzkim przeciwnikiem. Prezentowane wskazania RWR trochę się różnią od tego co zazwyczaj widzi się w lotach w singlu. Latając online najczęściej jesteśmy po stronie RED a więc sprzęt rosyjski jest nasz a natowski wrogi. Różne są też oznaczenia samych F-16. Na Bałkanach nasze szesnastki to <29> a wrogie <16>. Z kolei nad Synajem wszystkie Vipery świecą na <16> ale różnią się dźwiękiem.

Większość nagrań jest przycięta tylko do tych momentów, w których dzieje się cokolwiek. Jeden czy dwa filmy są pełne. Do perfekcji w edytowaniu materiału wideo, oznaczaniu ciekawszych momentów i dodawaniu opisów dochodzimy powoli więc wybaczcie ewentualne niedoskonałości. Komentowanie jest wyłączone ale zachęcamy do wpisywania swoich uwag, pytań, gratulacji i zachwytów w tym topicu.

Zapraszamy
13WELT YouTube channel: http://www.youtube.com/channel/UCtpsgkrM0ljWDI2f5qX-k-A

Od początku 2014 roku ponad 10 pilotów 13WELT wykonało już prawie 100 lotów. Aktualnie szkolimy trzech kadetów a następną rekrutację planujemy rozpocząć na wiosnę.
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Col Qba (C/O)

13WELT YouTube Channel

Syringe

• Gość
Odp: Kanał YouTube 13WELT
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2014, 15:32:37 »
O!

Fajny pomysł. Mam nadzieję, że filmy będą ukazywać się systematycznie.

Offline Qba

• *
  • 13 WELT C/O
Odp: Kanał YouTube 13WELT
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 18, 2014, 12:52:12 »
O!

Fajny pomysł. Mam nadzieję, że filmy będą ukazywać się systematycznie.

Hej, krótkie przypomnienie dla "telewidzów". Wrzucamy regularnie nowe nagrania, zachęcamy do subskrypcji naszego kanału http://www.youtube.com/channel/UCtpsgkrM0ljWDI2f5qX-k-A

Oprócz spektakularnych sukcesów ("Ambush over Baluza", "El Arish run") zdarzają się nam również wpadki. Dwie są nawet udokumentowane i przebrnęły przez cenzurę - "Przepychanki z Phantomami" oraz "A ja wiem po co?".

Piloci 13WELT wykonali w ostatniej kampanii Battle for Sinai ponad 20 misji osiągając RTB rate 88% oraz human kills / killed by human ratio 7 do 1 (tak, siedem do jednego).
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Col Qba (C/O)

13WELT YouTube Channel