Autor Wątek: Działanie trymerów w BoS  (Przeczytany 1770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misiek

  • JG300
  • *
Działanie trymerów w BoS
« dnia: Czerwiec 25, 2014, 18:23:02 »
Jeśli chodzi o DM - czy zdarzyło Wam się oberwać z części np ostrzeliwanego iła tak żeby np odpadająca klapa zniszczyła śmigło czy skrzydło? U mnie póki co wszystko się odbija ale szkód nie czyni jakoś. I druga rzecz: nie rozumiem dlaczego w saiteku X52 nie można ustawić trymu steru wysokości w jaku czy Ła-5 na tym samym pokrętle pod kciukiem - jak to jest w przypadku 109tek? Przecież tu i tu się kręci kołem w kabinie... W Niemcach trym to "adjustable stabilizer" a w ruskich to po prostu trym - po co to rozróżnienie? Musi człowiek się przestawiać na inne klawisze latając tym i tym.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2014, 21:49:10 wysłana przez KosiMazaki »

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Wczesny dostęp już uruchomiony!
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2014, 00:35:11 »
Jak w koncu jest z trymem? On dziala czy nie? RCtr plus up lub RCtrl plus down (strzalki) u mnie w Mietku czy Foce nie dzialaja.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Działanie trymerów w BoS
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 31, 2014, 12:35:06 »
Wydzieliłem ten temat, bo może się komuś przydać. Faktycznie, w "Niemcach" to adjustable stabilizer, a w "ZSRR" to trim pitch up / down ect.

Podobno, najlepiej ustawić sobie tak jak na screenie, czyli te same opcje przypisać tutaj i tutaj. Wtedy będą działać na tych samych ustawienia na joyu w samolotach dla obu stron.



Jeszcze nie testowałem, ale niby działa.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline YoYo

  • Administrator
  • *****
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Działanie trymerów w BoS
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 31, 2014, 22:20:46 »
Ok sprawdziłem, faktycznie, najlepiej przypisać i zdublować klawisze, wtedy będzie działać i na sprzęcie made in CCCP i Germany. Ja zrobiłem jeszcze inaczej. W TARGET od joysticka dałem przypisanie np. "RCtrl+RShift+UP Arrow" i działa wtedy też okej, bez ingerencji w ustawienia w setupie od kontrolsów (a bo wiadomo, jeszcze będą kilka razy resetować...).
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl