Autor Wątek: DCS: Bf 109 K-4  (Przeczytany 16019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: DCS: Bf 109 K-4
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 01, 2014, 08:49:31 »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:38:58 »
Powinien mnie strasznie  jarać ten dodatek, ale jakoś tak nie bardzo. Po szale i obłędzie zarwanych nocy w związku z MiGiem-21 mam lekko przesyt DCS :D. Ale spoko, zaraz wszystko wróci do normy. Kupić trzeba.

Odp: DCS: World
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 02, 2014, 19:55:04 »
Co by to nie było, poniżej przedstawiam screeny z mojego kompa, które uczyniłem zanim umarł mi silnik w Bfie... (DX11?, EDGE?!) Nie włączyłem żadnego HaDeeRa

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 02, 2014, 20:43:34 »
No właśnie, wszystkie nowości u nich uber wyglądają, bo pieszczą się z DCSW2. Screeny powinny być na obecnym silniku :P.

www.yoyosims.pl

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 02, 2014, 22:21:35 »
Przecież te powyższe skriny to stary dobry DCS (czyt. stary silnik), widać to gołym okiem. Pozwolę sobie na radę: na następne andrzejki nie sprowadzać spirtu z bratniej Ukrainy....

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 02, 2014, 22:26:05 »
Dobra, dobra, kto tutaj coś łyka. Obaj nie mówimy o EDGE, a jedynie się droczymy z czyms np. takim: http://forums.eagle.ru/attachment.php?attachmentid=103653&d=1409246121 . No dobra, to gdzie ten "oftwieracz"? Hik.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 02, 2014, 22:56:33 »
Fair enough ;) Za dużo soku jabłkowego z własnego sadu :D Po bliższych oględzinach stwierdzam, że to tylko były moje pobożne życzenia. Co do samego samolotu... Zarządzanie silnikiem będzie musiało nabrać nowego wymiaru, plus wąski rozstaw podwozia głównego powoduje, że lądowanie to już nie w kij dmuchał. Start zresztą też, ale doświadczenie z Fw i Mustanga sprawiło, że o dziwo udało mi się jeszcze nie rozbić maszyny, przynajmniej podczas odrywania się od ziemi. Warto pamiętać oczywiście o wyłączeniu asysty przy starcie w stosownej zakładce w opcjach :D Zauważyłem też, że ED powoli podąża ścieżką Leathernecków, ponieważ teraz, żeby se postrzelać należy przełączyć główny włącznik uzbrojenia, a także, uwaga, uwaga... Odbezpieczyć spust na drążku. Z małych a cieszących rzeczy - działa pistolet na flary, ale nie da się go wyjąć z gniazda, więc przysłania kilka istotnych wskaźników.

« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 03, 2014, 18:01:58 »
No info na DCS-e, że BF 109 gotowy do pobrania, wchodzisz i go nie ma :) Ale mi nowinka...

« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 03, 2014, 18:28:39 »
Przez moduł manager w open beta chyba można go już pobrać. Ludzie na forum już latają i nagrywają filmiki. Natomiast w sklepie ED faktycznie go nie widzę.

« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 03, 2014, 18:35:16 »
Niestety przez menagera mi nie idzie , tyle że ja nie mam DCS bety, może to jest problem. No ale jak piszą ,że do pobrania to powinna być, u nich ciągle jakaś lipa.

« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 03, 2014, 18:39:31 »
Na wersji produkcyjnej jeszcze nic się nie zaciąga. Pewnie pliki się "wgrywają" na serwer :D Na becie oczywiście już można sobie fruwać... ale nie każdemu się chce kilkanaście GB na dysku poświęcać.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 03, 2014, 19:27:05 »
Na becie wszystko jest wcześniej i działa bez problemu. Ta beta, to pewnie tylko kwestia asekuracji ze strony ED, czyli ok. tygodnia na wychwycenie istotnych błędów (vide hotfixy). Ja w zasadzie już nie pamiętam kiedy miałem wersję `normalną`, ponieważ bety radziły sobie u mnie bardzo dobrze. W tym sensie uważam, że czekanie kilku dni na dodatek jest: a) masochizmem, b) przedłużoną grą wstępną  :D. Tak więc wywalcie Panowie wersję normalną w trzy diabły i ssajcie betę.

Tako rzecze,
Zaratustra

« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 03, 2014, 23:29:22 »
Posłuchałem warkotu i powiem wam że nie podchodzą mi te dźwięki, jakoś niema tego kopa, nie wyje sprężara. Najlepiej pod tym względem wypada Mustang tam jest w miarę ok, potem Dorota ale też cienizna i się zastanawiam czy ktoś zwrócił na to uwagę, ale każdy chyba czeka na mody.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 04, 2014, 00:03:10 »
Jak będzie Flash sale na Sylwestra to wezmę. Chociaż bez mapki Normandii i drugowojennych gadek przez radio, to wciąż tu nie tylko przez dźwięki brak nieco klimatu...

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 04, 2014, 19:34:05 »
No i jak? Fajny Mietek? Kupować?