Autor Wątek: MiG-21bis - pierwsze wrażenia  (Przeczytany 17726 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
MiG-21bis - pierwsze wrażenia
« dnia: Wrzesień 17, 2014, 16:05:45 »
Właśnie otrzymałem klucz do Ołówka. Także pomału pewnie wszyscy co brali udział w zrzutce na Indiegogo dostaną klucz. Migacz już się ściąga ze strony DCS 8).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2014, 21:50:41 wysłana przez YoYo »
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline Elian

• Trolle
  • *
Odp: Odp: DCS: MiG-21bis
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2014, 16:11:49 »
Potwierdzam ..Ptaszek uwił swoje gniazdko !!!!!

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2014, 16:49:35 »
Ps. jednak wydany jak beta, czyli zakłada się jednak dalsze prace i zgłoszone sprawy podejrzewam, że jeszcze nie są tu poprawione., ale i tak beta dodam naprawdę zaawansowana.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2014, 17:08:54 »
A jak tam klateczki u was, Panowie? Część ludzi na forum ED skarży się na słabe FPSy.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2014, 17:40:25 »
Beta nie beta co to ma do rzeczy? Mogli go wydać bez dopisku i za jakiś czas wypuścić pacz. Czepiacie się tego jakby był to koniec świata. Kiedyś wychodziła gra, zbabolona była od góry do dołu ale nikt nie narzekał tylko wszyscy grali i czekali na pacz grzecznie. Dla mnie to nie ma znaczenia. Może być tam dopisek "cmoknijcie mnie wszyscy w d***" grunt, że jest na tyle zaawansowana, że działa. Resztę się z czasem poprawi.

A jak tam klateczki u was, Panowie? Część ludzi na forum ED skarży się na słabe FPSy.

Co do klatek tak na szybko. Normalnie miałem 35-40 FPS, na Ołówku mam 12-14 FPS. Także coś w tym jest ;).
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2014, 18:59:38 »
Psiakość, niechaj już przyjeżdża do mnie nowy zasilacz do blaszaka, bo w chwili obecnej, jedynym "ołówkiem", jakim mogę polatać na moim przedpotopowym notebooku, jest ten:

Swoją drogą, ostatni wirtualny Mig-21, którym powoziłem w czasach, gdy jeszcze nie miałem włosów na twarzy, za to miałem na głowie (dziś odwrotnie).

Pozostaje mi czytać relacje kolegów (i niepokoić się powyższymi doniesieniami nt. wydajności).

« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 17, 2014, 19:01:40 »
Potwierdzam, klatki w porównianiu do innych modułów tragiczne. Niestety moje obawy z oglądania screenów przed premierą się potwierdziły, i w pogoni za detalami chyba zapomniano o wydajności. Chyba, że z EDGE będzie działał jak należy...
i7 6700K, MSI 1070 Gaming X, 16 Gb RAM, 3 x SSD, Hotas Warthog, TrackIR 4

Offline Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 17, 2014, 19:14:32 »
Jest aż 95 tekstur samego kokpitu. Tak, działa wolniej niż inne moduły. No cóż, przynajmniej update doprowadził F-86 do stanu, w którym da się tym walczyć, więc będzie czym latać do finalnej wersji tego MiGa.

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348

« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 17, 2014, 19:28:12 »
U mnie na lapku śmiga aż miło.
Udało mi się już raz świeczkę zgasić, co w konsekwencji zmusiło pilota do wysiadki :evil:.
Przy szybkim zejściu z dopalania do obrotów minimalnych, na kadłubie widać otwierające się klapki anty-pompażowe. Szacunek dla twórców za dbałość o detale.
Zmykam trenować podejśćia RSBN & PRMG.

« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 17, 2014, 19:36:30 »
Sprawdzamy co jest z Kockpitem ze jest az tak zle.
Bedziemy walczyc o dobre FPS:y, tyle wam obiecam. :)
Przepraszam za blokade!

96 textur, ale duza czesc jest a) malych b) nieuzywanych. Duzo starego co zostalo.

Pzdr,
Nicholas / LS

« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 17, 2014, 20:21:08 »
Heh, dwa lądowania i obydwa udane, tj. samolot cały, choć przy pierwszym zapomniałem o bakach i G przy lądowaniu było sporawe, ale przy drugim czułem się jak w domu. :)

Offline Kusch

• Global Moderator
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 17, 2014, 21:11:33 »
Dzięki Cobra, kluczyk doszedł. :banana:
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie"

http://img90.imageshack.us/img90/9643/klmd5.jpg

Offline Elian

• Trolle
  • *
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 17, 2014, 21:12:28 »
U mnie nie inicjuje sił na joysticku sidewinder. Na innych modułach jest ok. MiG 21 brzęczy. Może by ktoś potwierdził ,bo nie wiem czy to tylko u mnie jest?! Klatki trzymają jak inne moduły więc może to kwestia sprzętu, bo zaczynają się obroty na wentylkach.

« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 17, 2014, 21:16:46 »
No dobra, pierwszy start i lądowanie (powiedzmy ;)) za mną. Model przepiękny, wewnątrz również (wprawdzie sporym kosztem, ale liczę, że to się zmieni, tudzież trzeba będzie zmodernizować kompa). Mam nadzieję, że chłopaki dadzą możliwość używania angielskich podpowiedzi w rosyjskim kokpicie. Udźwiękowienie rewelacyjne, zwłaszcza podoba mi się głuche uderzenie zamykanych klap podwozia. Mała rzecz, a cieszy :D Zatem ogromne gratulacje dla Nicka i reszty teamu, następny wasz model również kupię jak tylko pojawi się w sklepie. :]

« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 17, 2014, 21:21:00 »
Pierwszy start i lądowanie zaliczone, maszyna cała... co prawda nie starczyło mi pasa, ale Ołówek bardzo dobrze się prowadzi po trawie ;).

Klatki w okolicach Mi-8, raz trochę lepiej, raz trochę gorzej. Da się grać, ale trzymam kciuki żeby udało się coś wywalczyć.