Autor Wątek: MiG-21bis - pierwsze wrażenia  (Przeczytany 18752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
Odp: MiG-21bis - pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 18, 2014, 09:32:46 »
Ja mam ustawione funkcje osi według manuala i uczucie jest perfekcyjne. MiG lata tak, jak sobie to wyobrażałem, ale tutaj chętnie poczytam opinie Toyo. Ołówek ciężko wychodzi z nurkowania. Trzeba uważać, żeby nie przesadzić ze zbyt dużymi kątami natarcia.
Nie mam problemów z FPSami – w singlu w treningu działa bardzo płynnie (średnio 40 FPS). Mam za to małe przycinki w multiplayerze, ale to chyba wina łącza (?)... Dziś sprawdzę czy w misjach mam jakieś większe spadki klatek.
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 18, 2014, 10:19:01 »
Po pierwszym locie zapaliło się oświetlenie kabiny i wszystkie przyrządy rozbłysły czerwonym światłem, n
Qbeesh o co chodzi z RHINO? Pytam, bo zamierzam kupić ten sprzęt.

W beta tego nie miałem, teraz około 40min lotu i też nie, ale widziałem takie zgłoszenie na Forum ED więc mogę Cie uspokoić, że nie jesteś sam. Pewnie bug do usunięcia. Poza tym tutaj nie działają dalej dwa pokrętła z oświetleniem - białe i czerwone (łącznie są 4), ale całej kabiny. Pokrętła bliżej frontu, jedno na prawym panelu bocznym, drugie nieopodal owiewki też na prawo.

Toyo, co do Rhino: http://yoyosims.pl/hotas-saitek-x55-rhino, jak możesz to bierz Warthoga, za 1,2tys. można go już kupić.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Elian

• Trolle
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 18, 2014, 10:19:15 »
Ludzie działa wam force feedback ??!!. U mnie brzęczy tylko joystick.

« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 18, 2014, 10:27:45 »
Efekt dopalacza miażdży jajca. Jak buk da, to wieczorkiem się porządnie przymierzę do MiGa. Wczoraj tylko tak na szybko odpaliłem, zanim straciłem przytomność po uderzeniu głową w poduszkę.

Qbeesh o co chodzi z RHINO? Pytam, bo zamierzam kupić ten sprzęt.

Głównie to ghostbuttony na przepustnicy sprawiają problem. Czyli załączają Ci się przełączniki, których nawet nie dotknąłeś. Zdarza się to irytująco często, co kilkanaście sekund.
Niektórzy radzą wyłączyć w BIOSie USB Legacy. Inni podłączyć pod USB 3.0 albo pod power huba, bo 2.0 nie jest podobno w stanie sprzętu odpowiednio zasilić. Wszystko fajnie, tylko akurat USB 3.0 nie widzi przepustnicy. Wajchę jakoś widzi. Jakaś dodatkowa jazda podobno jest z płytami AMD w temacie USB + x55, tak gdzieś mi na sieci mignęło. Pobawiłem się w podłączanie do różnych wyjść USB. Na jednym chyba załapało jak trzeba. Nie wiem do końca, zmęczony jak cholera byłem.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 18, 2014, 11:11:52 »
Trzymajmy się tematu, a o Saiteku jest temat na forum:

http://il2forum.pl/index.php/topic,16076.0.html
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:01:50 »
Problem z pokrętłami przeskakującymi z min na max i odwrotnie pojawił się chyba w 1.2.9 albo 1.2.10 we wszystkich maszynach, więc to akurat może być dzieło ED, a nie LS.

Wczoraj udało mi się jeszcze kilka razy wylądować, przechwycić bombowiec z wykorzystaniem RP-22 i R-60M oraz postrzelać do celów naziemnych. Jest fajnie :banana:.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:16:18 »
Wczoraj udało mi się jeszcze kilka razy wylądować, przechwycić bombowiec z wykorzystaniem RP-22 i R-60M oraz postrzelać do celów naziemnych. Jest fajnie :banana:.

Eee tam, R-60M, nie czituj ;). Weź R-3R np. :). Fajna jest zabawa jak jeszcze weźmie się Ground Control. Najpierw nas naprowadza, potem przechodzimy na RP-22 ze stenbaja do przeszukiwania (ok. 40 km przed celem) + filtry (B-52 potrafią skutecznie zakłócić jego działanie, polecam opcje Continues) i zaczyna się jaaaazda.

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:20:31 »
Co sądzicie o warstwie dźwiękowej? Mi szczerze mówiąc tyłka nie zerwało.

Offline Sundowner

• *
  • Chasing the sunset
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:24:10 »
Podobno kilka przyczyn niskiej wydajności już zostało znalezionych, czekam na patch/update. Template do tekstur kokpitu by się przydał, zrobiłbym sobie wariant wzorowany na Fińskich.

Dźwięki, nie zwróciły mojej uwagi w żadnym module DCS do tej pory.

Suncom Raptor #SF64030539
Thrustmaster HOTAS Cougar #16348

« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 18, 2014, 12:27:18 »
Od czegoś trzeba zacząć ;). Swoją drogą, już wystrzelenie dwóch maleńkich R-60 z belki podwójnej na wewnętrznym węźle wystarczyło, żeby samolot mocno ciągnął w bok.

Dźwięki i muzyka są przyjemne. Co prawda ponieważ zacząłem grać dość późno (a skończyłem właściwie wcześnie rano), miałem mocno ściszone głośniki, ale to co słyszałem mi się podobało.

« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 18, 2014, 13:16:23 »
Mi sie teraz marzy malowanko ołóweczka w biało-czerwoną szachownice.

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 18, 2014, 13:21:47 »
Mi sie teraz marzy malowanko ołóweczka w biało-czerwoną szachownice.
Musimy poczekać kilka dni, aż LS wypuści oddzielny installer z dodatkowymi skinami. Będą 2 polskie malowania.
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 18, 2014, 13:31:52 »
Też macie problem z zamocowaniem dodatkowych, podskrzydłowych zbiornikow?
Tworzyłem sobie wczoraj podwieszenia aby osiągnąć maksymalny zasięg, centralny zostaje założony i podłaczony (wskaznik paliwa pokazuje dodatkowe paliwo z centralnego zbiornika). Po chwili obsługa informuje o zakonczeniu prac, a pod skrzydłami  nadal pusto.

« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 18, 2014, 13:39:18 »
Tak się dzieje dlatego, że taki wariant nie jest dopuszczalny:
http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=2179629&postcount=4

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 18, 2014, 14:30:12 »
Też macie problem z zamocowaniem dodatkowych, podskrzydłowych zbiornikow?
Tworzyłem sobie wczoraj podwieszenia aby osiągnąć maksymalny zasięg, centralny zostaje założony i podłaczony (wskaznik paliwa pokazuje dodatkowe paliwo z centralnego zbiornika). Po chwili obsługa informuje o zakonczeniu prac, a pod skrzydłami  nadal pusto.

Nie ma opcji 2x490L + 1x800L, albo 800L, albo do 3x490L.

www.yoyosims.pl