Autor Wątek: DCS: MiG-15bis  (Przeczytany 19602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: DCS: MiG-15bis
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 13, 2014, 14:46:29 »
Kilka razy w takim posiedziałem,w LiM-2 i chyba 6. Najbardziej zawsze fascynowała mnie ta kroplowa owiewka i celownik. Na UTI też mogliby się Belsimteki szarpnąć... Szkoda, że dopiero luty. Matko, niech ten EDGE będzie taki, jaki zapowiadali, w sensie wydajności...

« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 13, 2014, 15:31:51 »
Matko, niech ten EDGE będzie taki, jaki zapowiadali, w sensie wydajności...
A co zapowiadali ?
Mam nadzieję że spadku nie będzie, bo wzrost wydajności to pewnie pobożne życzenia.
Kupując produkty firmy Microsoft wspierasz Aborcje! Stop Aborcji i Planned Parenthood!

Offline uziel101

• 16th VTFS
  • *
  • samoloty, czołgi, pociągi
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 14, 2014, 15:35:02 »
Zapowiadali wzrost wydajności. Nowszy silnik - lepsze możliwości niż dodawanie nowych efektów do starego silnika.
That's Vietnam music... can't we get our own music?

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 31, 2014, 08:00:18 »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 31, 2014, 10:29:26 »
Ciekawe czy zostanie właściwie oddana taka mała przypadłość silnika WK-1 polegająca na chęci "zapompowania" podczas uruchomienia. Nie było to sygnalizowane niczym poza odgłosem. Gdy zmieniał się ton, należało zmienić nieco położenie zaworu odcinającego (nie jestem pewien czo o ten zawór chodzi), gdyż w innym przypadku następował wzrost temperatury gazów wylotowych poza zakresy graniczne lub silnik nie "łapał" temperatury.

Generalnie piloci latający na MiG-15 (Lim-2) często wspominali o trzech rzeczach na które trzeba było uważać:
- uruchomienie - tak jak napisałem,
- kołowanie - szybko spadało ciśnienie w instalacji pneumatycznej służącej do hamowania, szczególnie ważne podczas tzw. zaprawek, czyli wykonywanych po sobie kolejno kręgach, ale nie touch and go (konwojer), a z przekołowaniem.
 - lądowanie - tendencja do kangurów.

A propos tego ostatniego, mam film jak to "liotcziki ispitatiele" latali po jednostkach prezentując, że da radę z tego wyprowadzić, a przyczyna "kozlienija" (po rosyjsku "kangur") nie jest spowodowana wadą konstrukcyjną, a nieprawidłową techniką lądowania.

Inna sprawa, to tendencja do zadzierania nosa przy starcie, czyli po uniesieniu przedniego koła należało "zakontrować" tę pozycję, inaczej kończyło się tak jak na Węgrzech przy oblocie MiG-15UTI kilka lat temu.
Dziwi mnie, że pilot nie wiedział o tym, gdyż wszystkie typy na których latałem wymagały tego, a w Su-22 wręcz trzeba było wypychać drążek wraz ze wzrostem prędkości rozbiegu.

« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 31, 2014, 10:59:08 »
Nim przeszło na yt, minął mi czas edycji.
Tu jest film o którym wspomniałem wcześniej.
To o czym pisałem zaczyna się około szóstej minuty.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 31, 2014, 12:20:52 »
Przestaliby już ludzi wk****ć filmami i zrzutami ekranu z 2.0. W du**e mam kolejny miesiąc pałowania się ochami i achami nad filmami, które są z d**y wzięte, bo nikt normalny tej wersji gry nie ma.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 31, 2014, 14:13:42 »
Przestaliby już ludzi wk****ć filmami i zrzutami ekranu z 2.0. W du**e mam kolejny miesiąc pałowania się ochami i achami nad filmami, które są z d**y wzięte, bo nikt normalny tej wersji gry nie ma.

Tako rzecze,
Zaratustra

Prawda, już mnie to też wnerwia jak pewna reklama z jakaś piosenkarką w tle ; P.
Równie dobrze mogą dawać filmiki z randerem pod 3D Maxem...
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Troghv

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 31, 2014, 17:47:20 »

Offline Elian

• Trolle
  • *
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 31, 2014, 19:59:04 »
A tak w ogóle ,to nikt nie robi tego co oni z taką  jakością i  taką specyfiką dla każdej maszyny. Nie robię za adwokata ,bo jedyne co mi nie leży, to wydawanie produktów w postaci bety i ceny. Ale czekanie na update i sukcesywne  poprawki też mają swój urok. Ceny...Przy odrobinie cierpliwości :evil: Też mamy moduł po 60 zł Cóż powiem krótko . Bawię się tym jak małe dziecko ,bo chyba o to chodzi. Wszystkiego dobrego w Nowym Rocku 2015, obyśmy tylko takie problemy mieli. Pozdrawiam

« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 15, 2015, 08:18:50 »

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 15, 2015, 10:11:10 »
Kolejny film w scenerii SF, bo ja dalej nie wiem co to tak naprawdę jest DCS 2.0 i te górki w tle, czyżby to, oczekiwana od 4 lat Newada? Dziadostwo.

« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 15, 2015, 11:13:40 »
To jest Newada, która ponoć gdzieś tam jest, ale chyba nikt poza Wagnerem jej nie widział.
MiG-15 w polskich barwach prezentuje się zacnie :D

« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 15, 2015, 16:56:46 »
Ech... Qrdlu, trollujesz, czy naprawdę nie chce Ci się czytać choćby opisu filmiku na jutjubie?

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 15, 2015, 17:30:04 »
Ech... Qrdlu, trollujesz, czy naprawdę nie chce Ci się czytać choćby opisu filmiku na jutjubie?

I co takiego jest w tym filmiku, czy też jego opisie, co podlegałoby weryfikacji? Nic. Równie dobrze mogliby napisać, że jest to Mars po skolonizowaniu w XXX w. Kolejny film z gry, której W TYM MOMENCIE nie ma na rynku pomimo obietnic i zapowiedzi sięgających lata wstecz (Newada). Tak więc powinni pokazywać coś realnego, czyli - w omawianym przypadku - Miga w DCSW 1.2.14. W zamian oglądam samolot, którego jeszcze nie ma, w silniku gry, którego jeszcze nie ma, w scenerii, której jeszcze nie ma. I kto tu trolluje? Ja tekstami, czy oni takimi badziewiami? Ja wyrażam swoją irytację kolejnym filmem z d**y wziętym.

Tako rzecze,
Zaratustra