Autor Wątek: Chcę utworzyć lub dołączyć do ekipy która lata na Heuy.  (Przeczytany 1529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Chcę utworzyć lub dołączyć do ekipy która lata na Heuy.
« dnia: Listopad 23, 2014, 11:40:08 »
Witam wszystkich serdecznie,

Jestem nowy na tym forum i jako źe jest to mój pierwszy wpis to moźe się w skrócie przedstawię  ;D. Mam na imię Krzysztof, 22 lata i studiuje obecnie w Wyźszej szkole bezpieczeństwa narodowego w Poznaniu. Obecnie czekam na wolny etat w zawodowym wojsku za to mam podpisany kontrakt z NSR. Interesuje się militariami w którego skład wchodzi równieź lotnictwo wojskowe. Znalazłem się na tym forum poniewaź chciałbym dołączyć do jakieś grupy która lata na heuy w multiplayerze. Byłbym wdzięczny gdybym otrzymał jakieś info czy w ogóle istnieje taka grupa :-) bo z tego co widziałem to grono miłośników uh1-h nie jest zbyt duźe ;D. Jeźeli grupa taka nie istnieje to chciałbym taką ekipę sam utworzyć bo uwaźam ze nie korzystanie z lotów w formacji z innymi miłośnikami tego śmiglaka to ogromna strata. Man juź pewien pomysł jak by to wszystko wyglądało ale oczywiście liczy się kaźdego zdanie pozatem utworzenie takiej ekipy uwaźam za świetną okazję do wymiany doświadczeń z edytorem jak i samym śmigłowcem. Fajnie by było gdyby ktoś się odezwał bo mam juź dosyć samotnego latania ;D pozdrawiam was wszystkich ;D

« Ostatnia zmiana: Luty 14, 2016, 22:12:31 wysłana przez KosiMazaki »

Offline Elian

• Trolle
  • *
Odp: Chce utworzyć lub dołączyć do ekipy która lata na heuy.
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 23, 2014, 12:22:41 »
Witaj. Piszę się na wspólne latanie jak coś to kontakt na priv proszę. Pozdrawiam i jeszcze raz witaj na forum.

« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2014, 14:14:03 »
Cześć Krzysztof, istnieje taka grupa - 105 wirtualny pułk śmigłowców bojowych. Zapraszam serdecznie na naszą stronę, tam dowiesz się wszystkiego, jest też forum.
http://105wpsb.boo.pl/
Na większym speedzie lepiej idzie.
--------------------------------------------

« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2014, 10:16:30 »
Dzięki za waszą odpowiedz. Wszedłem na tą stronę 105 pułku i zgłosiłem się do rekrutacji niestety do tej pory nie otrzymałem źadnej odp. Moźe ktoś z czasem się odezwie :D fajnie by było :)

Offline JacD

• *
  • 7WEDS
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2014, 15:33:47 »
Lepeij zarejstruj sie na forum ;)

« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2014, 18:07:49 »
Oooo dzięki :D Kurdę nie wiem czemu ale chyba z głupoty nawet nie widziałem tej zakładki- rejestracja, na ich Forum :D

« Odpowiedź #6 dnia: Luty 14, 2016, 15:33:34 »
Spytam z ciekawości...na czym polega członkostwo w wirtualnym pułku? Są organizowane jakieś wspólne przeloty, treningi itp?