Autor Wątek: Luźne latanie  (Przeczytany 2874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Luźne latanie
« dnia: Grudzień 24, 2014, 21:05:16 »
Hej,

jeżeli ktoś ma ochotę polatać sobie luźno w Falcona to zapraszam do kontaktu przez grupę "Polatalbym w Falcona" na Skajpie albo Sunday Pilots na Steamie (http://steamcommunity.com/groups/sundaypilots ). Program gier i zabaw do ustalenia. Ewentualnie jeżeli ktoś z forumowiczy ma ekipę, która już lata (ale bez aspiracji na zawodowstwo) to chętnie dołączę. :)

Pozdrawiam
Popo

Odp: Luźne latanie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2016, 21:23:49 »
Chyba w PL już nikt nie lata w F16. Kogo się pytałem to bez odzewu jeśli chodzi o wspólne latanie, a szkoda bo to chyba najlepszy symulator ever.

Ponownie apeluję o przeczytanie tego co piszesz i przestrzeganie regulaminu forum. Mazak.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 01, 2016, 21:35:52 wysłana przez KosiMazaki »

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 01, 2016, 21:37:24 »
Lata, lata. Choćby WELT13.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2016, 01:04:14 »
Ano latamy choć bardziej "zawodowo", czyli częściej misje oficjalne z innymi międzynarodowymi eskadrami. Grudzień spędzamy z rodziną i czekamy na nową kampanię Falcon-Online do 4.33, ale listopad był dość aktywny.

Cytat: Qba
Liczba lotów: 25
Misje oficjalne: 18
Aktywnych pilotów: 9
Średnia ilość pilotów w locie: 3 (2,8)
Średnia ilość misji na pilota: 6 (6,1)
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

Offline cygan

• APAsq
  • *
  • 11WELT/7WEDS
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2016, 07:33:28 »
13WELT
11WELT
16VTFS"Stormriders"
I jeszcze grupka którą znam nielatająca w zorganizowanej grupie jak powyższe.
Napewno ktos sie znajdzie.
Ale swoja droga czy na BMS da nie latać niezawodowo  ;D ?
FS 2004/FSX  DCS  BMS  TOH  ARMA3

« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2016, 15:29:50 »
Tylko, że w moim przypadku nie będę się pchał do ludzi, którzy latają już od lat na F-16 z prostego powodu - nikt taki z żółtodziobem nie będzie chciał latać. I oczywiście jak najbardziej to rozumiem. Dlatego szukam ludzi nieco mniej zaawansowanych choć wiadomo nauki najlepiej pobierać od tych z większym doświadczeniem.

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2016, 16:14:14 »
Tylko, że w moim przypadku nie będę się pchał do ludzi, którzy latają już od lat na F-16 z prostego powodu - nikt taki z żółtodziobem nie będzie chciał latać. I oczywiście jak najbardziej to rozumiem. Dlatego szukam ludzi nieco mniej zaawansowanych choć wiadomo nauki najlepiej pobierać od tych z większym doświadczeniem.
W takim razie pod Twój profil pasuje 16th VTFS (link do FAQ), chociaż nie wiem czy jeszcze latają w BMS (kilka osób na pewno) czy już całkowicie nie przesiedli się na Elite Dangerous z tego co mi wiadomo...
Reszta lata dość hardcorowo. 13WELT i LoneWolves F-O (grupka, o której wspomniał Cygan) wymaga najlepiej dobrej znajomości angielskiego, by móc się komunikować w międzynarodowej społeczności i kampaniach massive multiplayer. 11WELT z tego co wiem trzyma się w swoim polskim gronie, ale kładzie duży nacisk na realizm w "papierkologii" (np. pisanie obszernych debriefingów, raportów za przekroczenie rezerwy paliwa, itp.). Czyli jak widzisz kto co lubi.
Szesnasta głośno mówi o tym, że lata bardziej rekreacyjnie, chociaż nie brak tam osób ze sporym doświadczeniem. Nie stronią od innych gier (ArmA, E:D, Star Citizen, Command, Condor, a nawet wyścigi jak Assetto Corsa czy Project C.A.R.S.). Znajdziesz ich pod tym adresem: symulatory.org.

13WELT YouTube Channel

« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 02, 2016, 19:14:28 »
Ja latam w BMSa częściej niż 11, 13 i 16 razem. Mogę udzielić Tobie kilku wskazówek i rad odnośnie symulatora jak i F-16. Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 19:17:05 wysłana przez KosiMazaki »
Od Yeagera przez Su - 27 do LO LO-FC 2 i DCS - BS..
BMS 4.32 , BMS 4.33
To już 25 latek na symulatorach :)

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 02, 2016, 19:55:11 »
^ Nie sposób się nie zgodzić z przedmówcą. Grooz to świetny i mega aktywny pilot, który chętnie służy pomocą innym. Szlify zdobył u jednych z najlepszych. Skorzystałbym z zaproszenia na Twoim miejscu macsurf. ;)

13WELT YouTube Channel

« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 02, 2016, 20:15:05 »
Jeśli to nie problem dla Grooza to bym był zobowiązany :) Latam dość często bo w końcu czegoś trzeba się więcej nauczyć niż startu i lądowania ale właśnie problem był ze znalezieniem kogoś do latania w multiplayer. Ile można latać samemu ? :)

« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 02, 2016, 22:39:31 »
Dla mnie nie ma żadnego problemu.
BMS 4.32 , BMS 4.33

« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 02, 2016, 23:12:19 »
Macsurf przejrzyj wiadomości prywatne.

Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy kropką. Mazak.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 23:51:50 wysłana przez KosiMazaki »
BMS 4.32 , BMS 4.33

« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2016, 16:16:24 »
Mam podobny problem jak macsurf i z chęcią dołączę do grona. 

« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2016, 16:45:27 »
Nie ma problemu jak dla mnie.
BMS 4.32 , BMS 4.33