Autor Wątek: Il-2 Battle of Moscow  (Przeczytany 13530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Il-2 Battle of Moscow
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 15, 2015, 10:28:04 »
Tylko edytor nie będzie płatny :D
W nowej wersji aż tak się nie napracują a Społeczność zapłaci jeszcze raz ...
Ja na 99% nie kupię już preordera  BoM.
Wolałem już zakupy w RoF-ie bo każdy kolejny zakupiony samolot dawał dużo radości.
Intel Core i5-4690K, G.SKILL RipjawsX DDR3 2133, C9 2x8GB Gigabyte Nvidia GTX 1080, Kingston SM2280S3 SATA M.2 120GB, Crucial MX100 256GB,

Offline traun

• *
  • CM, RoF, CoD
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 15, 2015, 13:59:50 »
Ucieczka do przodu - zamiast poprawiać i uatrakcyjniać BOS (ale po co to przecież musiało by być za darmo) lepiej uciec do przodu i sprzedać kolejną mapkę z kolejną partią samolotów bez sensownej wizji na rozgrywkę , fronty, czy kampanię...
Pozdrawiam chłopaków z EKG
GG 4834952

« Odpowiedź #17 dnia: Luty 16, 2015, 12:16:11 »
Jak społeczność im na to pozwala, czyt. kupi BOMa, to nic dziwnego że obrali taką drogę "rozwoju".
Ja sobie daruje ten dodatek, no chyba że coś rewolucyjnego wprowadzą.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 31, 2015, 20:38:10 »
Jest już przedsprzedaż http://il2sturmovik.com/battle-of-moscow/ . Za 80 zielonych jest edycja premium.

Tako rzecze,
Zaratustra

« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 31, 2015, 21:25:51 »
Szkoda że ma emotikona ,który by pokazał co myślę na ten temat że już proszą o kasę za nowy produkt a jeszcze starszego nie dokończyli.

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2015, 21:31:47 »
Jedyny plus, że podobno mapy będą też w wersji niebiałej. Ale z drugiej strony w BoS też takie będą... 80 dolarów za to, 60 za BoS. Kupujesz bundle mapa (mapy) plus garść maszyn. Zanim dojdzie do Afryki, to chyba potrzebnych byłoby $300, a do Il-2 1946 ponad tysiąc. Ech, 1946, to se ne vrati...
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 31, 2015, 21:36:25 »
BoS premium  kosztował 100 dolarów.

Podejrzewam, że edycja standard będzie w przedsprzedaży za ~50$.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 31, 2015, 22:54:04 »
Kupujesz bundle mapa (mapy) ...

Te zielono rude mapki do BoS mają być darmowe. Plus ew. taki dla niecierpiących zwłoki, że już w lipcu polatają samolotami z BoM, chociaż tak jasno nie jest opisane czy chodzi o wszystkie, czy o jeden i z kolejnymi miesiącami nie będą dochodziły kolejne (jak to miało miejsce przecież w BoS). raczej obstawiałbym właśnie takie rozwiązanie. Kolejna sprawa to mapa. 290x270 km d... nie urywa i to jest błąd. Gdzie taka mapka jak w CoD? Tę, jak Stalingrad, przeleci się w poprzek w ciągu 30 minut. Na War Thunder się nada, na sim, który chciałby być "rasowy" już nie bardzo. Jakby tak jeszcze poprawili to wygładzanie krawędzi...

Co po niektóre samoloty są już całkiem zaawansowane:

webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Misiek

• JG300
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 01, 2015, 14:23:37 »
Osobiście się raczej skłaniam ku CODowi - TF w ostatniej zapowiedzi odnośnie moda 5.0 zapowiada oddanie ok 13 samolotów, w tym 109F(?) czy Emila E-7. Robią BOSowi konkurencję nie bez znaczenia. Osobiście już wymiotuję czterema maszynami na krzyż i tęsknię za 1946 ale jak mówi Sorbifer (jak tabletki z żelazem) - to se ne vrati... Instalowałem starego iła ze 3 razy po COD, WT czy BOS i ból oczu nie pozwala grać... gdyby coś zrobili z tymi kantami, teksturami :( Równie dobrze można odpalić 1942 Pacific Air War jeśli ktoś pamięta co to było.

Offline Ranwers

• *
  • Wizzard
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 01, 2015, 20:56:52 »
Instalowałem starego iła ze 3 razy po COD, WT czy BOS i ból oczu nie pozwala grać... gdyby coś zrobili z tymi kantami, teksturami :( Równie dobrze można odpalić 1942 Pacific Air War jeśli ktoś pamięta co to było.

O czym ty mówisz ?Obejrzyj sobie choćby to: https://www.youtube.com/watch?v=9gC4N1_jngQ
.       __!__
.____o(''''')o____.
          " " "
Forum to miejsce spotkań ludzi, którzy mają "zryty palnik" w pewnych kwestiach i do tego dobrze im z tym - Razorblade

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 01, 2015, 22:24:11 »
Szczena opada. Ciekawe jak to przy samej ziemi wygląda? O instalację nawet nie pytam, bo pewnie życia by mi brakło żeby to ogarnąć :D.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 01, 2015, 23:01:04 »
Jeśli przypomnę sobie co zobaczyłem pewnego jesiennego wieczora 2001 roku to szczena opada zdecydowanie, niestety za wyjątkiem kokpitów które jednak są "kanciate". Ziemia za to jest jak "nie z tej ziemi" i przebija każdy obecny sim imho.
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline Ranwers

• *
  • Wizzard
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 01, 2015, 23:11:02 »
niestety za wyjątkiem kokpitów które jednak są "kanciate".

Powoli i to się zmienia http://www.sas1946.com/main/index.php/topic,42916.msg482457.html#msg482457
.       __!__
.____o(''''')o____.
          " " "
Forum to miejsce spotkań ludzi, którzy mają "zryty palnik" w pewnych kwestiach i do tego dobrze im z tym - Razorblade

Offline Misiek

• JG300
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 01, 2015, 23:23:42 »
Ładnie ta mapa zrobiona ale ładniej z góry niż przy ziemi. http://prntscr.com/6obxdy te drzewa mnie zawsze rozbrajały. Kokpity może nabrały kilku zaokrągleń lecz zdaje się, że wciąż daleko mu do CODowego czy nawet tego z BOSa. Gdyby jednak zbili to w kupę i łatwą instalkę obowiązującą na każdym z serwerów to zapłaciłbym tą stówę żeby wrócić do stareg iłka lecz mam wrażenie, że 1946 zawsze będzie się kojarzył z tym, że jeden serwer to taki mod, drugi z tym modem nie pójdzie a mody graficzne robią tylko do kręcenia pokazówek. Obecnie czuję się jakbym stał na jakimś rozdrożu i chyba sobie w WT pogram zaraz... :(

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 02, 2015, 07:57:21 »
No dobra ale już wracamy do tematu wątku. O modach do starego IŁ-2 mamy osobny dział ;).
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"