Autor Wątek: Model lotu piętnastki  (Przeczytany 3811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Odp: Model lotu piętnastki
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 02, 2015, 22:34:54 »

Wszedłem dziś na 15.620m. Fajnie się tutaj zachowuje, czuć granice możliwości. Samolot zaczyna pływać, lecimy na granicy przeciągnięcia. Drąg do siebie i trymowanie pod kurek. Zakręt po horyzont niczym Concorde z V=2M. Trzyma parametry reala świetnie. Do tego wskaźnik EM-10 od ciśnienia paliwa pokazuje, że już jesteśmy tutaj na granicy możliwości i za chwilę będzie kupa. Good! Ps. dziś takiej przygody nie miałem ze zwałką z 12K, a też lot 55min. Hmmm.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Elian

• Trolle
  • *
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2015, 12:39:57 »
Na 13000 m. Przyrządowa prędkość 270 km/h Na takowej popływałem , bo inaczej nie można tego nazwać. Względem ziemi jest niczym zawieszony na sznurku

« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 05, 2015, 10:31:04 »
Polatałem trochę przeciwko AI. Tak w MiGu jak i w eFie. Mam wrażenie, że jest dużo lepiej, jeśli chodzi o FM AI obu maszyn. Znaczy AI nadal lekko w chja wali (ale nie tak jak MiG wcześniej i nie ma już poczucia takiego absurdu). Potrafi na małej mocy piąć się w górę. I mimo, że na budziku mam więcej, bo w pionie wyprzedzam wroga to i tak zadyszki dostaję. Ale do rzeczy. Na podstawię obserwacji porównawczej mogę stwierdzić, że oba samoloty są raczej dobrze wyrównane, co mię się bardzo podoba. Nie zauważyłem z fotela żywego gracza jakiejś strasznej, ufolskiej przewagi jednego samolotu nad drugim. Jak wsiadłem do eFa, to bałem się, że tymi Browningami to znów se będę mógł przeciwko pancernemu MiGowi z kryptonitu naskoczyć. Gdzie tam, dobrze zgrany celownik i średnio sługa seria rozstrzelała Ruskiego na strzępy. Czuć też świetnie moc tych MiGowych działek. Potęga. Tyle, że mało gwoździ. A poza tym, tej pękatej dziurawej beczki nie da się nie kochać. To mój ulubiony kufajmański sprzęt od dziecka :)

« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2015, 11:12:27 »
To jakiś update modelu był na dniach? Bo jak latałem parę dni temu to miałem całkiem odmienne wrażenia.

Offline Elian

• Trolle
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 05, 2015, 11:39:15 »
To jakiś update modelu był na dniach? Bo jak latałem parę dni temu to miałem całkiem odmienne wrażenia.

Od początku taki był. No chyba że jest pod "kroplówką".

Zdania zaczynamy wielką literą, a kończymy kropką. Proszę o tym pamiętać, bo więcej edytować nie będę :icon_luger_148:. Mazak.
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2015, 11:59:27 wysłana przez KosiMazaki »