Autor Wątek: DCS: F-14A/B  (Przeczytany 12452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Poko

• 13 WELT
  • *
    • 13 WELT
Odp: DCS: F-14A/B
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 02, 2017, 15:46:00 »
Właśnie... przez takie romantyczno-sentymentalne podejście mamy to co mamy, czyli mydło, gówno i powidło w DCS  :evil:. Piszecie Panowie coś w stylu "mnie ten samolot chwyta za serce", "coś takiego ma w dziobie, że mnie to do głębi porusza" etc., a przecież nie o to chodzi.
DCS cierpi na syndrom `cały w tym ambaras, żeby dwoje chciało na raz`, czyli mamy sporo maszyn, które jednak trudno uznać za swoich naturalnych - zbalansowanych - przeciwników. Oczywiście ktoś napisze: a np F-5 i MiG-21?! Spit i Mietek/Dora?! Owszem, będzie miał rację, ale to są maszyny dość leciwe i chyba nie tego powszechnie się oczekuje. Ze współczesnych maszyn mamy po dwóch stronach po dwa samoloty: F-15C i Miraż vs Su-27, MiG-29 z tym, że trzy z nich są z jednego moduły FC3 (sic!). Jeśli chodzi o współczesne maszyny, to DCS drepcze w miejscu i nic, ale to nic, nie pojawiło się od ED po module FC3. Tragedia.
Tak więc wszystkie przyszłe maszyny powinny wpisywać się w jakąś perspektywę usensowniającą chęć latania nimi. Rozumiem, że lud chce F-16/18/14, ale z czym to ma walczyć?! Dalej biedniutki (w sensie obecnych standardów ED - przynajmniej tego co wymagają od innych deweloperów) Su-27 i MiG-29? A może gejobójcze walki pomiędzy sprzętem niebieskich?? Myślę, że jakby do 14 czy 18 doszedł jakiś rosyjski równorzędny samolot, to sprzedaż modułów by skoczyła o rząd wielkości, bo ludzie mieliby co robić on-line. A nie jak teraz - ja mam sentyment to dziobu 14 albo składanych skrzydeł, to kupię moduł... a potem będę czytał 2 lata instrukcję i latał na Boże Narodzenie...  :x
A czy ja napisałem, że kupię, bo mam sentyment do dziobu? LOL! Post odnosił się tylko do wizualnego wyglądu Tomcata w odpowiedzi na post Frosberga. Nie miałem zamiaru pisać o zdolnościach bojowych czternastki.
DCS'a obecnie mam tak głęboko w poważaniu, że tam słońce nie dochodzi. Zaglądam jeszcze u nas na forum do tego działu jakoś z przyzwyczajenia, bo nawet od dawna nie mam już DCS'a zainstalowanego na dysku. Póki co to zlepek bugów i zgadzam się z Twoim zdaniem Boski, że sim drepcze w miejscu jeśli chodzi o odzwierciedlenie nowoczesnego pola walki. To zlepek maszyn z różnych okresów, do których ludzie mają sentyment, a przecież nie o to chodzi – zgadzam się z tym w całej rozciągliwości. Od MiGa-21 nic nie kupiłem i nie zamierzam (chyba, że Horneta). Niech sobie działają nad tym simerskim kundlem... ;)
13 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego / Capt Poko

13WELT YouTube Channel

« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 12, 2017, 09:51:56 »
A czemu ED/Belsimtek nie robi tych maszyn, męcząc się zamiast tego nad DCS:WWII to inna sprawa.

Jestesmy Off-Topic - ale odpowiem:

Jeden faktor, zwlaszcza do nowoczesnych maszyn rosjyskich jest ten, ze nie ma dojscia do odpowiednych dokumentow. Pozatym chetnie sie powtoze: WWII robia inni ludzie (team) jak nowoczesne samoloty...

« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 14, 2017, 21:03:57 »

« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 14, 2017, 21:10:54 »

Offline Marcin_B

• *
  • MABO
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 14, 2017, 22:29:37 »
Ten MiG-29 to pewnie z Kuzniecowa przyleciał :)

« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 31, 2017, 21:50:57 »
Update na pierwszy kwartał od Heatblur, więcej o Viggenie ale jest też kilka słów o F-14, w tym dwa nowe screeny TCSa:
https://forums.eagle.ru/showthread.php?t=185403
Najbardziej cieszy, że wciąż aktualna jest premiera na koniec tego roku.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2017, 07:52:37 wysłana przez Kos »