Autor Wątek: Star Wars Battlefront  (Przeczytany 6609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
Star Wars Battlefront
« dnia: Czerwiec 16, 2015, 18:17:24 »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Star Wars Battlefront
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2015, 19:38:12 »
To nie jest jakiś remake czy też odświeżony kotlet? Już chyba coś takiego było parę lat temu? W sumie wolę taką SF napierdzielankę niż CoD czy Battlefield full real ;). Taki klimat do mnie trafia. Serce roście jak słychać strzały z AT-AT czy też dźwięk Tai Fightera :).

Ps. Stormtroper śmiga z Mp44 :P
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2015, 20:12:16 »
Mam bardzo podobne odczucia do ciebie Herr Mazak. Jeśli realistyczne mordowanie jakoś mnie nie pociąga, to wizja uczestniczenia w sadze Star Wars jak najbardziej.
Wódka to śmierć, ale polski lotnik śmierci się nie boi...

Offline KosiMazaki

• Administrator
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2015, 20:43:16 »
Oby tylko nie wpadli na jakiś abonament za rozgrywkę.

http://starwars.ea.com/pl_PL/starwars/battlefront/buy

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 16, 2015, 20:49:06 »
Krótkie porównanie z "interneta" nowego wspaniałego SW BF 2015 ze starym SW BFII z 2005

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 16, 2015, 21:08:58 »
To nie jest jakiś remake czy też odświeżony kotlet?
Your insight serves you well:
http://www.mobygames.com/game-group/star-wars-battlefront-series

Oczywiście kierują się tą samą zasadą wg której czwarty film o Rambo zatytuowano "Rambo" (a nie "Rambo 4").
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 16, 2015, 21:52:57 »
Taki Battlefield tylko w Star Wars. Jak ktoś lubi, proszę bardzo, dla mnie wieje nudą.

Przynajmniej można oczekiwać, że nowy Mass Effect będzie wyglądał co najmniej tak dobrze.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 16, 2015, 22:15:13 »
Ja się piszę na taką grę :), Jedi Knight to była moja druga sieciowa gra FPS w życiu po Quaku, a pierwsza w życiu online, ciutke przed Szturmem ;). Tego się nie zapomina!
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Online YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 17, 2015, 09:15:06 »
No to się piszemy. Jak ma być coś w stylu Battlefield to chyba też nieźle? Można będzie np. tylko latać jak ktoś nie chce być żołnierzem Imperium albo rebeliantem no i magia tych dźwięków z blasterów :D. Graficznie wygląda bajecznie, chociaż mi bardziej by się pewnie marzyła jakaś gra z fabułą w świecie SW niż tylko naparzanka o działkę z ziemniakami.

www.yoyosims.pl

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 17, 2015, 09:53:14 »
Wygląda fajnie, na pewno ciekawiej nić ostatni BF w wersji policjanci i złodzieje (ale nie grałem, więc nie wiem, może jest cudownie miodny).

No i tekst na końcu jednego z filmów: "GRAJ SOLO LUB WE WSPÓŁPRACY" . Ja tam chciałbym grać Solo i we współpracy. ;)

Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline KosiMazaki

• Administrator
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 17, 2015, 10:15:43 »
Dlatego trzeba poczekać do premiery i na recenzje. Niestety zarówno BF4 jak i Hardline nie cieszy się dobrą opinią. Zaliczyli glebę. BF3 choć miał w sobie wiele absurdów i niektórzy go nazywali Betafieldem lub Bugfieldem z pewnością był bardziej doceniony przez graczy. Titanfall też, nie rzucił na kolana po premierze. Nie ma co wyrokować. Gry już nie będą takie jak kiedyś, a my już nie jesteśmy tak nakręceni na gry. Osobiście temat poobserwuję.

Poza tym zwróćcie uwagę, że te wszystkie FPSy, wszystkie CoD, MoH, BF i reszta czołówki w pewnym momencie zaczęły gonić własny ogon stąd może ten z racji tematyki zaskoczy lepiej :).

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 17, 2015, 13:02:25 »
mi bardziej by się pewnie marzyła jakaś gra z fabułą w świecie SW niż tylko naparzanka o działkę z ziemniakami.
Amen. Multiplayer to zawsze był dla mnie tylko deser.

Problem z fabułą jest taki, że nawet przy dobrym budżecie można wszystko spaprać brakiem pomysłów i dobrego gustu oraz nachalnym wciskaniem rzeczy pod publiczkę (bo tak każe dział marketingu).
Ostatnia gra z fabułą to bodajże "Force Unleashed" (tego MMO "Old Republic" nie liczę)? Uważacie jej scenariusz za trafiony?

Musimy też przygotować się, że nadchodzące gry będą oparte na nowej trylogii.
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"

Online YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2015, 18:40:33 »
Bedzie mozna tez poruszac palka ;>.

http://youtu.be/VHmE1vBniYw

Korki beda? ; )

www.yoyosims.pl

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2015, 19:15:01 »
W życiu bym nie wsiadł do X-winga!
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

Offline KosiMazaki

• Administrator
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 05, 2015, 20:17:23 »
Latanie samolotem w BF nigdy mi nie przypadło do gustu. Poniekąd przez wielkość map jak i wrodzone zboczenie związane z symulatorami. Innymi słowy mój mózg wiedział, że samolot tak nie lata. Wywalając samolot i wsadzając futurolot automatycznie pozbywam się tego tego wrażenia i może okazać się, że latanie w tej odsłonie BF będzie całkiem grywalne. Gdyby jeszcze były większe mapki to bym się cieszył.