Autor Wątek: Star Wars Battlefront  (Przeczytany 7339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
Odp: Star Wars Battlefront
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2015, 22:49:36 »
Ja tam chętnie i pobiegam, i polatam. Oczywiście po jasnej stronie mocy, nie ma mowy by zostać żołnierzem Imperium. I na pewno spróbuję X-winga. W życiu bym nie wsiadł do Tie Fightera!
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 19, 2015, 16:56:25 »
Wywalając samolot i wsadzając futurolot automatycznie pozbywam się tego tego wrażenia
Miałem coś analogicznego z Panzer General (co to za bzdurne jednostki? same czołgi bronią całego miasta?) i przesiadką na Fantasy General (i nagle jednostka to rota knechtów, to rozumiem).
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"

Offline rutkov

• KG200
  • *
  • Versuchskommando
    • KG200
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 14, 2015, 21:16:34 »
Były jakieś testy na konsolach, pograł ktoś?
miłośnik 110-tki    •    I/KG200_Doktor  ♥1972-†2006   •   Czekamy Ciebie czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci. Byś nam, kraj przed tym rozdarłszy na ćwierci, była zbawieniem, witanym z odrazą.    •   Han Pasado!    •    GDY WIEJE WIATR HISTORII, LUDZIOM JAK PIĘKNYM PTAKOM ROSNĄ SKRZYDŁA, NATOMIAST TRZĘSĄ SIĘ PORTKI PĘTAKOM

« Odpowiedź #18 dnia: Październik 14, 2015, 23:00:38 »
Ja grałem na PS4 - zabawa przednia, odgłosy miodne. Wezmę na premierę!

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 14, 2015, 23:29:55 »
Ale podobno trochę nudne może być, ciągle tylko piuu-piuu z laserów :)   A może nie, ja poczekam na release, zaufane recenzje, no i lekki zjazd cenowy, albo Gwiazdkę - nie wiem co będzie pierwsze (pewnie Boże Narodzenie). Na razie najtańsza wersja za 199 PLN.
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 15, 2015, 08:12:15 »
Na chwilę obecną to widać jak wygłodzona jest brać PC-towa i jak bardzo brakuje dobrych tytułów w klimacie SW. Wszyscy tęsknią do początku lat 90-tych kiedy to był wysyp podobnych klimatach gier. Co do Battlefront to nic odkrywczego w nim nie ma. W sumie 9 mln pobrań bety to niezły wynik. Ostatnio jak śledziłem temat to ludki narzekali, że balans sił na mapach jest zaburzony etc. Sporo uwag do konsolowego charakteru rozgrywki (power upy, płatności, niekończące się ładunki termiczne z kart itd.). Kusi mnie ale patrząc na cenę i wydawcę (EA) obawiam się, że po pierwszych zachwytach znudzi się szybko, a potem zacznie się zabawa w płatności.

No ale zobaczymy. Gierka mimo wad kusi :).
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline rafgath

• *
  • Lok'tar Ogar
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 15, 2015, 09:38:26 »
Qrcze pomimo tego ze jestem wielkim fanem SW to sobie odpuszcze ten tytul calkowicie. Niestety brak singla przekresla ten tytul w moich oczach. To nie jest tak ze nie lubie multika ale wydaje mi sie ze SW na dluzsza mete bedzie jednak przynudzal i ze Dice poszlo troche na latwizne kompletnie olewajac. Szkoda
System: Intel Core I-7 7700K CPU @ 4.8GHz, Corsair H100i v2, EVGA Z270 FTW-K, Kingston HyperX Fury Black 16GB PC 21300, EVGA GeForce GTX 1080 FTW GAMING ACX 3.0 , Windows 10 64 bit

FSX Steam / Prepar 3D v3 / X-Plane 11

« Odpowiedź #22 dnia: Październik 15, 2015, 14:03:32 »
Mój kolega zrobił tak, pobrał, pograł 3 godziny, i stwierdził, że fajne ale szybko się nudzi i odinstalował. Może i 9 mln pobrań to ładny wynik, tylko ciekawe czy w sprzedaży będzie taki sam (oczywiście znam odpowiedź na pytanie)? Ludzie pobrali, bo za darmo, ale już nie kupią bo przecież trzeba wydać.

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 18, 2015, 15:36:10 »
Sam nie wiem, czy mnie ta recenzja zachęca, czy też nie: http://gry.interia.pl/recenzje/news-star-wars-battlefront-obowiazkowa-pozycja-dla-fanow-marki,nId,1905287     Wolałbym jednak by to był "bardziej Battlefield". Premiera już za miesiąc.
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 18, 2015, 16:45:54 »
Zawsze można pobrać betę i pograć. Przekonasz się na własnej skórze czy to jest to na co czekasz.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Odp: Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 22, 2015, 15:19:13 »
No tak i po Vaderze..   :evil:  https://www.youtube.com/watch?v=-ptdJFFAy68

Offline Vulg

• *
  • Stalker
If a zombie isn't fun to shoot, is it really a zombie?
Kropki

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 07, 2015, 15:32:05 »
To prawda czy ściema z tym modem?
http://joemonster.org/art/34305
(wszak latamy dla grafy  :723: )
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"

« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 07, 2015, 16:53:05 »
Raczej prawda.
Celem Toddyhancer jest zwiększenie wizualnego realizmu gry i nadanie grafice bardziej filmowego stylu. Sądząc po udostępnionych obrazkach, zadanie to udało się Bergmanowi zrealizować wyśmienicie. W obecnej wersji mod obniża prędkość działania o 30-40 klatek na sekundę, więc będzie to raczej propozycja tylko dla posiadaczy bardzo mocnych konfiguracji
Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=95289
Taaaa...
Z87-G43, 4670K, 4x4GB dual, GTX970, W7 64bit

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 07, 2015, 18:09:05 »
Ej zaraz, zaraz, tu już jakieś mody wkraczają - a może najpierw ktoś ze szczęśliwych właścicieli gry opowie jak mu się ona podoba, lub nie??? Halo?
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.