Autor Wątek: Star Wars Battlefront  (Przeczytany 6181 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KosiMazaki

• Administrator
    • http://www.kg200.il2forum.pl
Odp: Star Wars Battlefront
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 07, 2015, 18:18:28 »
Ej zaraz, zaraz, tu już jakieś mody wkraczają - a może najpierw ktoś ze szczęśliwych właścicieli gry opowie jak mu się ona podoba, lub nie??? Halo?

Większość ze znanych mi opinii raczej skłania się ku nudzie i braku balansu. Generalnie taka niezobowiązująca sieczka w uniwersum GW.
I/KG200_Doktor  1972-†2006

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 07, 2015, 19:56:17 »
Większość ze znanych mi opinii raczej skłania się ku nudzie i braku balansu. Generalnie taka niezobowiązująca sieczka w uniwersum GW.

No właśnie, ja byłem może na to napalony, ale .... jak się wyspałem to mi przeszło ;). Co innego jakby zrobili coś na kształt RPG'a w świecie GW z sandboxem. Takiego Wiedźmina3, Fallouta 4 czy Skyrima gdzie rozwija się wszystko i jest jakaś fabuła. Niestety gry tylko typu dopadnij i zabierz flagę bardzo szybko mnie nudzą.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline KosiMazaki

• Administrator
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 07, 2015, 20:45:53 »
W BF3 fajnie się grało pomimo baboli. Jeśli by to było na podobnym poziomie to kupię ale nie za taką kasę jak obecnie. Poczeka się na jakieś promo i wtedy się pomyśli. W dodatku zobaczy się jak sama gra się rozwinie.

"Herr Rittmeister wylądował, klasnął w dłonie mówiąc: Donnerwetter! Osiemdziesiąt jest godną szacunku liczbą"

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 07, 2015, 23:54:50 »
Pozwolę sobie zmałpować takie rozwiązanie i samemu użyć. Miało być na gwiazdkę, poczekam, dostanę skarpetki, przynajmniej nie będzie rozczarowania (kiedyś dostałem CLOD'a).
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 08, 2015, 11:04:46 »
A'propos moda, na jego podstawie wyszło Pinnacle V, więc jest jak najbardziej prawdziwy, a nie tylko renderowane fotki z gry :).

https://www.youtube.com/watch?v=j36lyg4Cm9k
(Toddyhancer też najpierw był modem do GTA V)

« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 08, 2015, 11:47:37 »
W BF3 fajnie się grało pomimo baboli. Jeśli by to było na podobnym poziomie to kupię ale nie za taką kasę jak obecnie. Poczeka się na jakieś promo i wtedy się pomyśli. W dodatku zobaczy się jak sama gra się rozwinie.

Nie no, trójeczka miodzio. Cały czas w sumie pykam namiętnie. Czwórki nie ruszam jeszcze, bo komp leciwy trochę.

« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 08, 2015, 13:42:39 »
Ja kupiłem i w sumie żałuję. Po pięciu dniach namiętnego likwidowania "rebel scum" dałem sobie spokój.
Pomimo super klimatu, zwyczajnie zaczęło wiać nudą. Trochę tu winy DCS. Wypuścili Nevadę i teraz latam nad kasynami.  :D

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 08, 2015, 15:25:30 »
coś na kształt RPG'a w świecie GW z sandboxem ... gdzie rozwija się wszystko i jest jakaś fabuła
Ba! Dla nas graczy to oczywista oczywistość, jak widać dla producentów nie. Przypominam że firma LucasArts była słynna z produkcji przygodówek, tymczasem nie zrobiła nigdy przygodówki w Gwiezdnych Wojnach, choć jako jedyni dysponują licencją. I weź tu zrozum :o

* (tak, wiem, było KotOR1&2, ale to bardziej wariacja na temat; Galaxies to MMORPG wyłącznie online)
"Każdy kilogram nowego samolotu szczególnym dobrem Narodu"

Offline Sorbifer

• *
  • OstBlock. Tu i Teraz.
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 27, 2015, 21:09:08 »
Dostałem w prezencie, zainstalowałem i już się wkurzyłem. :( Znów twórcy zrobili mnie w trąbę, znów mam ten sam problem jak dawniej w grach typu BF - widzi tylko kontroler numer jeden, którym u mnie są podpięte na stałe pedały CH Products. I nie ma opcji do mapowania! Trzeba chyba gmerać w plikach ustawień bo po prostu nie da się latać. Banda dupków, po raz kolejny taki numer w tej rodzinie gier.

Łazić i biegać się da, na szczęście. Spróbowałem multi przez 10 minut, zginąłem N razy, nikogo nie zabiłem, czyli standard, do przełknięcia, dawka za mała by cokolwiek powiedzieć.
Sorbifer.
OstBlock.
Kiepsky.

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 28, 2015, 01:12:53 »
Hahhaha, strzelanka dla 12 latków, czego oczekiwałeś?

« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 28, 2015, 03:25:25 »
Wygrałem w konkursie za polajkowanie jakiegoś profilu. Gierka do pogrania, wrażenia audio-wizualne najwyższego sortu ale beż żadnej głębi. Fajne do 5 godzin pogrania (głównie w trybie ataku/obrony AT-AT przy 40 osobach na serwerze) ale żeby znowu wydać 200pln (waaaat) to kompletnie odradzam. Mam wrażenie, że to jest beta gry w świecie Gwiezdnych Wojen do dobrego sinleplayera z przyzwoitą fabułą.

Dla fanatyków must-have. Dla reszty, przy tej cenie, niekoniecznie.

Offline KosiMazaki

• Administrator
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 28, 2015, 11:59:38 »
Dostałem w prezencie, zainstalowałem i już się wkurzyłem. :( Znów twórcy zrobili mnie w trąbę, znów mam ten sam problem jak dawniej w grach typu BF - widzi tylko kontroler numer jeden, którym u mnie są podpięte na stałe pedały CH Products. I nie ma opcji do mapowania! Trzeba chyba gmerać w plikach ustawień bo po prostu nie da się latać. Banda dupków, po raz kolejny taki numer w tej rodzinie gier.

Spróbuj tym softem, może zadziała:

http://battlefield.realmware.co.uk/settings-editor/

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 29, 2015, 13:23:21 »

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 03, 2016, 20:48:32 »
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline Rola

• *
  • 9/39 & R'n'R
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 04, 2016, 09:33:29 »
A złośliwcy śmiali się z Murzyna. A tymczasem dobrze gada, polać mu wódki! :564: