Autor Wątek: DCS: L-39C Albatros  (Przeczytany 6382 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: DCS: L-39C Albatros
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 24, 2015, 11:11:06 »
World 1.5.0, czyli co? Taki kastrowany World 2.0 na starej mapie, chociaż pewnie z wyższymi wymaganiami w porównaniu do 1.2?
A Nevada? He, he, to chyba taki Święty Graal fanów DCS-a.
Tak się zastanawiam, czy będę jeszcze latał na kompie jak ją wydadzą.  ???

A L-39? Pewnie i tak go łyknę, chociaż szkoda że przestali robić uderzeniowe maszyny współczesnego pola walki (ah-1, tiger, f-18e, f-35 itp.).  :(
Tak wiem, coś tam ktoś dłubie, ale czy coś z tego będzie?

Offline =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 24, 2015, 12:12:12 »
Pozwolę sobie powrócić jeszcze do systemu tzw. bonusów oferowanych przez ED. Poprawcie mnie jeśli coś źle rozumuję. Kupując L-39 teraz w przedsprzedaży płacę $39,9 czyli mniej o $10 niż w dniu premiery, która zapowiadana jest na wrzesień br. Dodatkowo dostaję +$10 na przyszłe zakupu, ale nie wszystkie... Już mam zgromadzone wirtualne $30 za poprzednie zakupy w przedsprzedaży, których jednak nie mogę wykorzystać przy zakupie Albatrosa, bo w przedsprzedaży jest on ze zniżką, a te wg zasad ED się nie sumują, a wybrać zniżki sobie nie mogę oczywiście. I teraz najważniejsze. Jeśli kupię teraz Albatrosa, to zapłacę $39,9. Jeśli poczekam na wydanie i cenę $49,90 to - tutaj uwaga - będę mógł sobie zapłacić `wirtualną gotówką`, czyli za $19,9 ($49,90-$30)??  Jeśli powyższe rozumowanie jest poprawne, to ich system `bonusów` za przedsprzedaż raczej nie promuje tego typu formy zakupu. Powiedźmy, że kupiłbym dziś, zapłacił $39,9 i dostał kolejne +$10 do `wirtualnych` i co? Miałbym już $40, niby fajnie, ale smaczku dodaje, że te EDowskie dulary muszę wykorzystać do 1.01.2016, bo inaczej przepadają. A czy do końca roku wyjdzie kolejna po Albatrosie maszyna, to szczerzę wątpię.... zresztą i tak wówczas nie mógłbym kupić w przedsprzedaży, tylko czekać na normalną cenę, żeby płacić wirtualami. Jak dla mnie to absurd.

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 24, 2015, 13:00:02 »
Qrdlu, dobrze rozumiesz. Zgłosiłem wczoraj Ticket na support, że nie działa mi kod. Chodzi o kod jaki miałem przy kiedyś tam zakupionym Track IR - z napisem unlimited time: - 60%, bo z bonusa (mam tam jeszcze 10 dolców) też mi nie wchodziło na Albinosa. Okazuje się, że te minus 60% z kodu z Track IR nie zadziała na pre order ze zniżką, bo te są z tego wyłączone. Więc teraz zrobię tak - nie kupuję, poczekam do normalnej ceny 50dolców, wtedy skorzystam z -60% i będę mógł dodać jeszcze 10$ z bonusa. Hehe. Polak potrafi.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 24, 2015, 13:13:30 »
Pozwolę sobie powrócić jeszcze do systemu tzw. bonusów oferowanych przez ED. Poprawcie mnie jeśli coś źle rozumuję.

Byłoby za dobrze. Za bonusowe $$ możesz sfinansować maksymalnie 30% pełniej ceny produktu. Ale i tak opłaca się ciut bardziej niż -20% rabat przy preorderze, chyba że do preordera dorzucą jakieś gratisy.

Wags ma wyjaśnić co z tym L-39ZA w najbliższym streamie. Latanie L-39C w DCS ma sens tylko z unlimited ammo :D
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 24, 2015, 16:10:49 »
Byłoby za dobrze. Za bonusowe $$ możesz sfinansować maksymalnie 30% pełniej ceny produktu. Ale i tak opłaca się ciut bardziej niż -20% rabat przy preorderze, chyba że do preordera dorzucą jakieś gratisy.

W takim wypadku w ogóle traci sens kupowanie czegokolwiek w przedpłacie od ED, jeśli ma się na koncie choćby te ich dziwne (skoro nie można nimi płacić jak się chce, to dziwne - albo raczej są to PRLowskie bony towarowe do Pewexu) bonusowe dulary... Nawet jakbym teraz chciał zrobić przedpłatę, to bym miał $40 i niecałe pół roku na ich wykorzystanie. Teraz mam $30 i - jak wynika z powyższego - wydam tylko $15 (30% ceny Albatrosa). Sam już nie wiem jak to nazywać, ale chyba skutecznie mnie wyleczyli z przedpłat na cokolwiek. Może poczekam aż zrealizują swoją przedpłatową obietnicę z Newadą, po.... 6 latach?

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 24, 2015, 16:25:48 »
Tak, jeśli masz na koncie co najmniej 15$ (30% od ceny L39) to nie ma sensu. Z drugiej strony oznacza to, że w ostatnim czasie kupiłeś co najmniej dwa dodatki za pełną kwotę lub w preorderze, większość osób tyle nie ma, im preorder się opłaci.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 24, 2015, 16:36:09 »
Cały system przedpłat przypomina tzw. zasiłki pod gruszą. Im więcej wpłacam, tym mniej proporcjonalnie dostaję. Jeśli będą tego typu systemem `bonusów` zniechęcać takich jak ja klientów, to chyba coraz więcej ludzi będzie czekać na bieda-wyprzedaże... Interesujące jaki mają target dla tych swoich produktów - bo na pewno nie są to `myślący i mający kilka luźnych baksów na pierdoły` :-).

Tako rzecze,
Zaratustra

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 27, 2015, 07:39:50 »
Videło z Albinoskiem :).
http://youtu.be/N43CXDNTiyo
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 27, 2015, 11:20:40 »
Muszę przyznać, że podoba mi się ta maszynka... myślę, że to będzie pierwszy szkolno-bojowy moduł, jaki kupię.

« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 28, 2015, 22:28:39 »
Hmmm... dopiero teraz?

Friends!
We wanted a good photos of L-39ZA cockpit.
Especially interested in instruments, panels and gauges.

Please share who have photos!
We will be very grateful!

http://forums.eagle.ru/showpost.php?p=2440366&postcount=1

« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 04, 2015, 21:57:28 »
Może ktoś wie kiedy będzie już dostępny Albatros ? Bo jest lipa .

« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 05, 2015, 09:23:53 »
Będzie dostępny wtedy, kiedy będzie dostępny ;) W jakimś poście na forum ED padło stwierdzenie mid to late september, więc skłaniałbym się bardziej na late september, a nawet early october. Proponuję podchodzić do ich planów wydawniczych z dużą rezerwą, wtedy lżej się żyje.

« Odpowiedź #27 dnia: Październik 02, 2015, 00:04:05 »
i7 6700K, MSI 1070 Gaming X, 16 Gb RAM, 3 x SSD, Hotas Warthog, TrackIR 4

« Odpowiedź #28 dnia: Październik 02, 2015, 00:08:33 »
A guzik ;) Na stronie jeszcze nie ma linku do pliku, a do menedżera modułów nie mogę się zalogować, bo błąd wywala :D
Edyta mówi, że się pobiera.

« Odpowiedź #29 dnia: Październik 02, 2015, 01:05:29 »
Spróbuj odznaczyć opcję "zapisz hasło" - mi w ten sposób udało się zalogować.