Autor Wątek: Loty treningowe  (Przeczytany 9389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loty treningowe
« dnia: Sierpień 21, 2015, 07:07:32 »
Witam, byłby ktoś chętny na wspólne loty treningowe czy bojowe  ?

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2015, 01:09:53 »
Są tu jeszcze jacyś piloci ołówka ? :D

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 02, 2015, 19:31:35 »
Pewnie że są  8)

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2015, 20:47:12 »
Ja,
ale tylko jak pułk nie ma lotów.
Śmigłowce nie mogą latać - są po prostu tak brzydkie, że ziemia je odpycha.

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2015, 21:42:09 »
Jakby co to chetny do lotow, tylko w MP ktos musi z dobrym laczem i CPU musi postawic serwer.

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 02, 2015, 21:51:33 »
Ja mogę, macie jakąś misje?
Śmigłowce nie mogą latać - są po prostu tak brzydkie, że ziemia je odpycha.

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 02, 2015, 22:57:39 »
Pomyslow mam, kilka w zaleznosci od poziomu:
a) najzwyklejsze dwa lotniska obok siebie, tak jak na OPS, ale tylko z MiG-21 po obu stronach (daloby sie cwiczyc), oczywiscie z GCI(AWACS po drugiej stronie?)/EWR i z jakims SA-3/Rolandem
b) misja mniej trenigowa z masa B-52 do zestrzelenia (start, przechwycenie, zestrzelenie, restart misji ;))
c) chyba ze idziemy grubo - http://forums.eagle.ru/showthread.php?t=136618

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2015, 23:44:16 »
A to co wszyscy kochamy najbardziej, czyli nawigacja?  :evil:
Twojastara Wy to byście chcieli od razu strzelać, a założę się, że na RSBN nie wylądujecie.... :evil: :evil: :evil:
Śmigłowce nie mogą latać - są po prostu tak brzydkie, że ziemia je odpycha.

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2015, 14:17:22 »
Proponuję eskortę Su25 mających zniszczyć cele naziemne , w otoczeniu celów losowo zostaną poderwane myśliwce wroga (F5). Do celów lecimy w formacji nawigując po RSBN i ARK, wyłączone etykiety. Brak możliwości odradzania w powietrzu, widok tylko z kokpitu. Może być ?

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2015, 15:12:50 »
Fajnie, mogę być dopiero od października. Chyba będę musiał zaktualizować do najnowszej wersji aby się przyłączyć?  Jaka aktualizacja obowiązuje?

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 03, 2015, 16:31:41 »
Proponuję eskortę Su25 mających zniszczyć cele naziemne , w otoczeniu celów losowo zostaną poderwane myśliwce wroga (F5). Do celów lecimy w formacji nawigując po RSBN i ARK, wyłączone etykiety. Brak możliwości odradzania w powietrzu, widok tylko z kokpitu. Może być ?

Chetnie, tylko serwer trzeba skombinowac. Same loty z nawigacja RSBN w MP - jak pisze Airman - tez bylyby ciekawe, mysle ze sporo osob nazbieraloby sie ktore maja MiG-21 i chcialyby sie czegos nauczyc, bo w kupie smieszniej i razniej. Rzuc termin i misje i zobaczymy jak wyjdzie, moze w ktorys dzien o 20? Z czasem misje moga byc coraz bardziej bojowe, albo na poczatek trening a potem zestrzelta-co-chceta.

(ja np chetnie bym sie nauczyl jak celowac dobrze z ASP/Fixed Net przy celach mawerwujacych > 4g :P).

@Frey: co do wersji to obecnie na czas pisania OpenBeta=Stable wiec najnowsza jakakolwiek smiga, chyba ze do Pazdziernika OpenBeta to bedzie DCSW1.5 (w co bardzo wielu watpi :P)

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 03, 2015, 18:31:45 »
Stara zawijaj ekipę do nas na TS polecimy coś coop.

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 03, 2015, 18:59:52 »
Serwer mam do dyspozycji. Misję przygotowuję. Na jutro na 20 będzie gotowa. Na początek zrobimy lot treningowy z próbą rozdzielenia się i spotkania w wyznaczonym miejscu o wyznaczonym czasie. Zapoznamy się z terenem, w szczególności z miejscem w którym przy kolejnym locie będą zlokalizowane jednostki wroga, które będą atakowały eskortowane przez nas Su25.

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2015, 11:08:40 »
Misja gotowa.

Odp: Loty treningowe
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 04, 2015, 12:17:18 »
Misja gotowa ( ciąg dalszy poprzedniego posta, którego z niezrozumiałych przyczyn nie wolno mi było edytować .... ?????????? ).


Cel : ochronić eskadrę Su-25 ( AI ) mającą zniszczyć cele naziemne w okolicy Nalchiku przed myśliwcami wroga ( Su-25 nie są wyposażone w pociski A-A ).

Plan : startujemy z Kutaisi ( 4 maszyny od 301-304 ), po starcie z pasa 8 odchodzimy radialem 30 i wznosimy na 5000km. Su-25 są wolniejsze, gdy my będziemy uruchamiać maszyny to oni już startują z pasa. Powinniśmy ich dogonić przed pasmem górskim. Po starcie próbujemy się odnaleźć i lecieć w formacji ( a jeszcze lepiej nie zgubić podczas startu :D ). Po drugiej stronie pasma górskiego przełączamy się na RSBN Nalchik ( kanał 08 ) oraz radio na kanał 03 ( komunikacja z naszym radarem w okolicy Mineralne Vody ). Operujemy w okolicy Nalchika obserwując ataki Su-25. Przelatując nad górami prawdopodobnie zostaniemy dostrzeżeni i Nalchik poderwie parę dyżurną ( F5E ), która będzie chciała strącić nasze szturmowce. Musimy strącić ich pierwsi starając się nie wlatywać w okolice Mozdoku i Beslan gdyż mogą oni również poderwać swoje myśliwce. Jeśli szturmowce zakończą swoją misję a będziemy mieli uzbrojenie i paliwo możemy sprowokować ich poderwanie i je zniszczyć. Można to zrobić rozdzielając się na dwa zespoły : jeden poleci nad Mozdok drugi nad Beslan. Po wszystkim spotykamy się nad Nalchikiem i wracamy do Kutaisi gdzie wykonujemy podejście wg RSBN. Poziom paliwa do powrotu : 1200.

Ubrojenie : 2 x R3R, 2 x 2 R60, działko, flary i chafy.
Paliwo : pełne zbiorniki + podwieszony 800 l centralnie.
Czas startu misji : 12:00

Ewentualna wersja treningowa obejmuje to co opisano bez jednostek wroga ( lecimy nad Nalchik, rodzielamy się , część nad Mozdok, część na Beslan, zawracamy, odnajdujemy się nad Nalchikiem, wracamy, lądujemy ).

Opcje : widok tylko z kokpitu, brak etykiet.

Warunki pogodowe : bezwietrznie i bezchmurnie.

Proponuję lot dzisiaj o 20.

Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.

Mam awarię TS'a więc w razie czego dajcie namiar gdzie zbiórka.