Autor Wątek: Pierwsze wrażenia  (Przeczytany 1712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
Pierwsze wrażenia
« dnia: Październik 03, 2015, 14:00:11 »
Witam,

1. Model jest kapitalnie zrobiony.
2. Sam L-39 to porażka, jeśli chodzi o latanie. W ogóle nie skręca, tzn. mocniejsze zaciągnięcie, to drgawki i przepadanie. Myślę, że nawet Szabla spokojnie go wykańcza... Oczywiście pewnie latanie wymaga praktyki, a nie kilkunastu minut. Moim zdaniem jednak cudów nie będzie. Jeśli ktoś liczył na samolot mogący stawać do walki z innymi maszynami, to się rozczaruje.
3. Strzelanie R-3S tylko do 2g... żart  :x. Przecież przy prędkości ~350 km/h, bo tyle ten czechosłowacki cud techniki lotniczej rozwija, skuteczne napadnięcie kogoś jest niemożliwe, chyba, że jakoś na sępa, dobić...  :evil:.

Tako rzecze,
Zaratustra

Online some1

• Global Moderator
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2015, 15:50:18 »
Zgadzam się. Samolot ładnie wykonany, ale mało przydatny w światku DCS. Nawet lepiej uzbrojona wersja ZA niewiele tu wniesie. Koreańskie myśliwce to przy nim rakiety.

Póki co ani nie ma kampanii treningowej do singla ani współdzielonego kokpitu do multi. Chociaż polatać we dwójkę już można, ale kokpity się nie synchronizują.

"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2015, 16:01:35 »
L-39 odrzutowy samolot szkoleniowy, więcej czego oczekiwaliście?
Kupując produkty firmy Microsoft wspierasz Aborcje! Stop Aborcji i Planned Parenthood!

Online =OPS=boski qrdl logos

• Global Moderator
    • tanksim.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2015, 16:29:53 »
L-39 odrzutowy samolot szkoleniowy, więcej czego oczekiwaliście?

W którym miejscu padło choć słowo, że ktoś czegoś oczekiwał?

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 20, 2015, 00:07:46 »
Póki co ani nie ma kampanii treningowej do singla

Faktycznie, samolot całkiem fajnie zrobiony, podoba mi się też FM. Pomimo prostej konstrukcji naprawdę fajny addonik do rozgryzienia (chociaż nie będzie to trwać długo) i znacznie bardziej pasujący pod Gruzję niż połowa maszyn obecnych w DCS.
Natomiast czy ja dobrze widzę, dalej w 1.5 nie ma misji treningowych (2.0 mnie przekonało i zaciągnąłem dziś 1.5, ehh, 3 prawie "takie same simy" na jednym dysku :/ )?
Przecież pamiętam, że było nawet video jak Wags sobie śmigał przez prostokąty.

webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

Online some1

• Global Moderator
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2015, 10:10:39 »
Coś tam bąkali że zamiast zwykłych misji treningowych ma być taka quasi-treningowa kampania.

Ale na razie nic nie ma i jak zwykle niewiadomokiedy. Ani kampanii, ani misji treningowych, ani wersji ZA.
"It's not a Bug! It's an undocumented feature!"

« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2016, 11:14:52 »
Tak czytam nasze Forum o tym biednym Albatrosie i samo narzekanie (z wyjątkiem kwestii gunpodów). Ciekawe, co by było, gdyby wprowadzono L-29 Delfina.
Ah, przepraszam, jakie L-29, F-84, skoro ktoś zrobił wzmiankę o Korei  :evil:   https://www.youtube.com/watch?v=qKu86xjpvdo

Offline YoYo

• Administrator
  • Wieczny symulant
    • YoYosims
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 06, 2016, 13:48:43 »
Tak czytam nasze Forum o tym biednym Albatrosie i samo narzekanie (z wyjątkiem kwestii gunpodów). Ciekawe, co by było, gdyby wprowadzono L-29 Delfina.
Ah, przepraszam, jakie L-29, F-84, skoro ktoś zrobił wzmiankę o Korei  :evil:   https://www.youtube.com/watch?v=qKu86xjpvdo

Narzekanie musi być ;). Ale na poważnie, zazwyczaj premiera wiąże się z brakami (dość często w przypadku DCS'a bo to są pseudo beta , a czasem alfa), a tutaj masz posty też historyczne, wiele spraw się naprawiło do dziś, nowe się pewnie pojawiły. Model ogólnie ciekawy i nieźle wykonany chociaż mnie denerwuje, że DCS zaczyna przypominać FSX/P3D, gdzie wychodzi sam model i tyle.
webmaster,   YoYosims - jeśli lubisz symulatory lotnicze

www.yoyosims.pl

« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 06, 2016, 16:28:27 »
Od kilku dni posiadam L-39 Albatros i ogółem jestem zadowolony z tego samolotu. Większość osób pewnie wykorzystuje DCSowe moduły do walk, ja natomiast skupiam się na akrobacji. Fajnie jest polatać w formacji w malowaniu np. Baltic Bees.  :)
DCS World: FC3, C-101, Fw-190, Mi-8, Hawk, MiG-15bis, Ka-50, MiG-21bis, BF-109K4, P-51D, Nevada, L-39, Mirage-2000C, SA342 Gazelle, F-5E Tiger II, Spitfire Mk IX, AJS-37 Viggen, Normandy 1944 Map/Assets, P-40F
Microsoft Flight Simulator X

« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 08, 2016, 13:01:00 »
Ja tam lubię ten samolocik jeszcze z FSXa. Wolę z tyłu siedzieć, fajniejsze widoczki :)